18.12.2017
vārda dienas: Kristaps, Krists, Klinta, Kristofers
Pasaules Bankas eksperti palīdzēs VID efektivizēt nodokļu iekasēšanu (0) 
2017-12-18

Tiekoties ar PB ekspertiem, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola uzsvēra: “Ēnu ekonomikas un izvairīšanās no nodokļu nomaksas ierobežošana vienmēr bijusi Finanšu ministrijas uzmanības centrā. Tamdēļ projektā ir izvirzīti aktuālie jautājumi, kas saistīti ar krāpniecības mazināšanu, jo īpaši pievienotās vērtības nodokļa nomaksā. Latvijas interese ir uzlabot VID analītisko kapacitāti, tāpēc mēs novērtējam paredzamo tehnisko palīdzību, sevišķi ņemot vērā nodokļu reformas ietvaros veiktās izmaiņas, kas stāsies spēkā jau no nākamā gada.”
Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis: Baltijas Ministru padome veikusi konstruktīvu darbu transporta un enerģētikas jomā (0) 
2017-12-18

Ministru prezidents Māris Kučinskis pirmdien, 18. decembrī, Tallinā tikās ar Igaunijas premjerministru Jiri Ratasu, kā arī Lietuvas premjeru Sauļu Skverneli .
Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrija un Latvijas Mednieku savienība parakstīs vienošanos par sadarbību (0) 
2017-12-18

Vienošanās paredz, ka Aizsardzības ministrija un Latvijas Mednieku savienība, kopīgi sadarbojoties, veicinās brīvprātīgu mednieku iesaistīšanos valsts aizsardzības stiprināšanā, organizējot reģionālus seminārus medniekiem par iespējām piedalīties valsts aizsardzībā, kā arī aktualitātēm valsts aizsardzības koncepta attīstībā.
Lasīt vairāk ...


Latvija un Rumānija parakstīs līgumu par sadarbību militārajā jomā (0) 
2017-12-18

No 17. līdz 19. decembrim aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis uzturēsies darba vizītē Rumānijā, kur tiksies ar Rumānijas aizsardzības ministru Mihai Viorelu Fiforu (Mihai-Viorel Fifor), lai parakstītu līgumu par valstu sadarbību militārajā jomā.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Baltijas Ministru padomes sanāksmē (0) 
2017-12-18

Plānots, ka šajā M. Kučinska, Igaunijas premjerministra Jiri Ratasa (Jüri Ratas) un Lietuvas premjerministra Sauļus Skverneļa (Saulius Skvernelis) tikšanās reizē tiks apspriestas tēmas, kas skar drošību reģionā saistībā ar turpmāko Baltijas valstu sadarbību, NATO samitu lēmumu ieviešanu un gatavošanos NATO Briseles samitam nākošajā gadā. Sanāksmē tiks pārrunāti arī aktuālie ārējo attiecību jautājumi.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv