zzs.lv

Sestdien, 6.aprīlī, Jelgavā uz kongresu pulcēsies Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedri, lai apstiprinātu partijas jauno programmu un diskutētu par Latvijas attīstībai aktuāliem jautājumiem.

Kongress plkst. 10.00 notiks Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē.

LZS biedrus uzrunās partijas priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs Viktors Valainis, Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa, Zaļo un Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs, zemkopības ministrs Armands Krauze, Zaļo un Zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs, Eiropas Parlamenta vēlēšanu saraksta līderis Harijs Rokpelnis, kā arī viesi: Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas priekšsēdētājs Jānis Dinevičs, partijas “Latvijai un Ventspilij” pārstāvis un Latvijas Pašvaldību savienības vadītājs Gints Kaminskis.

Kongresā tiks apstiprināta LZS jaunā programma, kā arī notiks diskusijas par vairākām rezolūcijām:

Par klimata politikas īstenošanu, lai mazinātu siltumnīcefektu radošo gāzu emisijas un panāktu Latvijas pielāgošanos klimata pārmaiņām, ievērojot Latvijas tautsaimniecības un sabiedrības intereses;

  • Par rīcību tautas ilgtspējīgas attīstības un demogrāfijas jomā;
  • Par rīcību izglītības, sporta un kultūras jomā;
  • Par atjaunojamo energoresursu attīstības veicināšanu, lai panāktu Latvijas enerģētisko neatkarību un ekonomisko labklājību;
  • Par Latvijas lauksaimniekus atbalstošu politiku;
  • Par civilās aizsardzības sistēmas attīstību un Latvijas iedzīvotāju informētību par to.

LZS ir viena no vecākajām politiskajām partijām Latvijā. Patlaban LZS rindās ir 1 400 biedri. LZS ar Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība.

 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām piedalīties LZS kongresa norisē! Savu dalību lūdzam pieteikt, zvanot pa tālruni 29533172 (Dace Kārkliņa, ZZS preses sekretāre).

 

Foto: Zanda Ozola-Balode/LTV

02.04.2024.