Navigācija
Your Cart

Saeimā

Ievērojot arvien lielākus nācijas šķelšanās riskus un no tā izrietošu valsts iekšējās drošības apdraudējumu, partiju apvienība „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) aicina nekavējoties atsaukt visus likumprojektus un politiskās iniciatīvas, kas vērstas uz ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina valdību pildīt likumā doto uzdevumu un virzīt izskatīšanai parlamentā grozījumus likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu", lai noteiktu pašnodarbināto sociālo apdrošināšanu no 2022. gada 1. janvāra. Valdība..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču ar Beļģiju un tās pilsētas Zedelgemas pašvaldību nekavējoties risināt jautājumu par latviešu leģionāru piemiņai veltītā pieminekļa saglabāšanu. ZZS deputāti vēstulē ārlietu min..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas iniciatīvas savākti 34 parlamenta deputātu paraksti, pieprasot sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, lai lemtu par obligātās sociālo iemaksu sistēmas ieviešanas atlikšanu. Šobrīd paredzēts, ka tā stāsies spēkā jau šonedēļ &..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas iniciatīvas parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija otrdienas, 8. jūnija, sēdē vērtēja labklājības ministra, Saeimas deputāta Gata Eglīša izteikumus par politisku principu piemērošanu pašvaldību attīstības atbalst..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu nekavējoties vērtēt jaunapstiprinātā labklājības ministra Gata Eglīša atbilstību amatam un spēju atbildīgi pildīt valdības locekļa pienākumus, pamatojoties uz viņa izteikumiem par iespējamu lielas daļas ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Krišjāņa Kariņa vadītā valdība savas darbības laikā ir pierādījusi politisko mazspēju un nekompetenci, tāpēc piedāvātās izmaiņas ministru sastāvā nevar uzskatīt par restartu, bet gan krēslu pārbīdi ar mērķi izmisīgi turēties pie varas, uzsver Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) valde. ZZS Saeim..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
28.05.2021 ZZS: Satversmes tiesas lēmums par Varakļānu novadu kārtējo reizi apliecina haosu valdošās koalīcijas darbā un lēmumos Satversmes tiesas atzinums, ka Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā noteiktā Varakļānu novada pievienošana Rēzeknes novadam ir antikonstituc..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas iniciatīvas vairāk nekā trešdaļa parlamenta deputātu rosina sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, lai aicinātu Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu atskaitīties par valdības paveikto, pildot parlamenta uzdevumus. Parlamentārā valstī, kād..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši un iesniedz izskatīšanai parlamentā priekšlikumus grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, lai daļai līdzjutēju ļautu sekot līdz Pasaules čempionāta hokejā spēlēm klātienē. ZZS rosin..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina visus 13. Saeimas deputātus vienoties par kopīgu Saeimas paziņojumu, lai aicinātu apturēt jebkādas militāras aktivitātes, kuru rezultātā iet bojā civiliedzīvotāji. ZZS aicina attiecīgu Saeimas paziņojuma projektu izstrādāt Ārlietu komisijai,..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu nekavējoties vērtēt tieslietu ministra Jāņa Bordāna rīcību, iejaucoties tiesu varas darbā, un lemt par ministra atbilstību amatam. Tieslietu padome pēc Jāņa Bordāna aicinājuma izvērtēt Augstākās tiesas (AT) pr..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ievērojot to, ka Latvijā vakcinēšanās pret COVID-19 tempi būtiski atpaliek no valdības solītajiem, un Latvija ir kaunpilnajā pirmspēdējā vietā starp citam Eiropas valstīm, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu un atbildīgos ministrus veikt aktīvas sarunas ar citām..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši un iesnieguši izskatīšanai parlamentā priekšlikumus grozījumiem Saeimas vēlēšanu likumā, lai ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas pilsoņiem būtu iespējas nobalsot par tiem kandidātiem, kuri ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši parlamenta lēmumprojektu, lai uzdotu prokuratūrai veikt pārbaudi tiesiskos un faktiskos apstākļus, lēmuma pieņemšanā atteikties no lielākas "BioNTech" un "Pfizer" vakcīnu devu piegādes, noskai..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija apsveic Valsts prezidenta Egila Levita iniciatīvu mudināt valdību noteikt samazinātās – 5% pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi - grāmatniecības nozarei un drukātajiem medijiem, vienlaikus atgādinot, ka šāda iniciatīva no ZZS puses ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde nolēmusi vērsties pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa, lai saņemtu skaidrojumu par izglītības procesa organizēšanu ārkārtējās situācijas laikā, tai skaitā iespējām skolēniem attālināti apgūt izglītības programmās noteiktās zināšanas un..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde ir vienojusies par atbalstu grozījumiem Satversmes 110.pantā, lai valsts pamatlikumā nepārprotami nostiprinātu un skaidri definētu jēdzienu “ģimene”. Ceturtdien, 14.janvārī, ZZS Saeimas frakcijas deputāti balsos par grozījumu Satversmē nodo&scaron..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) un Rektoru padomes pieprasījumus un lemt par izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas demisiju. ZZS valde..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu nevilcināties un nekavējoties nosaukt veselības ministra amata kandidātu, lai vēl šonedēļ Saeima varētu lemt par tā apstiprināšanu. Šobrīd, kad valstī COVID-19 izplatības dēļ ir izsludināt..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāte Dana Reizniece-Ozola piekritusi piedāvājumam ieņemt starptautiskās šaha federācijas FIDE rīkotājdirektores un valdes priekšsēdētāja vietnieces amatu, tādēļ noliek Saeimas deputāta mandātu. FIDE apvieno 190 valstis, to federā..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Saeimas deputāti ar balsu vairākumu ceturtdien, 10. septembrī, nolēma nodot izskatīšanai parlamenta Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputātu sagatavotos priekšlikumus grozījumiem “Pievienotās vērtības nodokļa likum..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti kopā ar citiem opozīcijas kolēģiem rosina atlikt jauno nekustamā īpašuma kadastrālo vērtību spēkā stāšanās termiņu, lai gada laikā varētu pārdomāti un sabiedrības interesēs izvērtēt un izlemt par to, kā mainīsies nekustamā īp..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ārkārtas situācija ir smagi skārusi arī studējošās jaunatnes finansiālo situāciju, un gandrīz 10 000 Latvijas studenti varētu pārtraukt studijas augstākās izglītības iestādēs, kļūt par bezdarbniekiem vai pamest valsti, radot nākamo emigrācijas vilni. Situācija prasa tūlītēju rīcību, tādēļ val..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde, izvērtējot ieceri veikt izmaiņas Latvijas Republikas Satversmē, lai atjaunotu 81.panta principus, lēmusi šo iniciatīvu neatbalstīt, jo tas var radīt riskus nedemokrātiska valsts pārvaldes procesa īstenošanai, uzsver ZZS valdes priekšsēdēt..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina nekavēties un jau šonedēļ Saeimas sēdes darba kārtībā iekļaut jautājumu par ekonomikas ministra apstiprināšanu amatā, jo pašreizējā ārkārtas situācijā valdībai jādarbojas pilnā sastāvā un tautsaimniecības atbalsta jautājumu risinā&s..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina ārkārtējās situācijas laikā sakarā ar Covid-19 izplatību palielināt atbalstu bezdarba gadījumos, lai iedzīvotāji, kuri saskaras ar atlaišanu, nepaliktu bez līdzekļiem ikdienas vajadzību segšanai. „Noteiktie iero..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) vērsusies pie Valsts prezidenta un Ministru prezidenta, aicinot operatīvi veidot vienotu krīzes vadības centru, lai nepārtrauktā režīmā koordinētu ar koronovīrusa izplatības mazināšanu saistītus pasākumus un sekot līdz norisēm tautsaimniecībā, kā arī nevilcinā..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde uzskata, ka Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa rīcība, neievērojot valstī noteiktās vadlīnijas COVID-19 izplatības mazināšanai, nav savienojamas ar Saeimas komisijas vadītāja pienākumu pildīšanu un rada draudus nacionālajai drošībai. ZZS val..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Saeimas deputāti no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS), pie frakcijām nepiederošie deputāti un no partijas “Saskaņa” izstrādājuši un iesnieguši priekšlikumus kompleksai un operatīvai rīcībai vīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanai, kā arī pasākumu plānu..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ievērojot to, ka visā valsts teritorijā uz mēnesi ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 un paredzēta virkne sociālās distancēšanās pasākumu, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina pašvaldības ieviest īpašu darba režīmu. Tas nepieciešams, lai iedz..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija pēdējo mēnešu laikā ir saņēmusi vairāk nekā puses pašvaldību vēstules par administratīvi teritoriālās reformas norisi, tai skaitā reformas sagatavošanas gaitu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) un izs..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ja Ministru prezidentu A.K.Kariņu balstošā koalīcija ir snaudoša, tad Latvijas tautai ir jāiedarbina traktori un jāpaceļ balss. 5. martā mums ir iespēja parādīt, kam pieder vara valstī un kuru intereses nevar klaji ignorēt. Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde trešdienas, 4...
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina Saeimu nevilcināties un lemt par uzdevumu valdībai veikt nepieciešamās darbības, lai no šā gada 17. aprīļa atceltu obligātā iepirkuma komponenti (OIK). Attiecīgu lēmumprojektu ZZS Saeimas frakcija virzīja jau 27. februāra parlam..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija ir apkopojusi secinājumus par obligātās iepirkuma komponentes (OIK) ieviešanu un tās ietekmi uz tautsaimniecību, tai skaitā izvērtējot amatpersonu atbildību, ko iesniegs kā alternatīvu vai papildinājumu OIK parlamentārās izmeklēšanas k..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Ministru prezidentu vērtēt tieslietu ministra J.Bordāna rīcību saistībā ar par bērna nolaupīšanu Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) apsūdzētās Latvijas pilsones Kristīnes Misānes lietu. “Latvijas valstij ir jārūpējas par saviem pilsoņiem ne tikai mūs..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti, reaģējot uz pretrunīgu informāciju, sagatavojuši pieprasījumus veselības ministrei Ilzei Viņķelei, aicinot skaidrot gan Covid-19 slimnieku ārstēšanas kārtību, gan vakcinācijas plānu pret Covid-19. Šonedēļ masu medijo..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti vērsušies Mandātu, ētikas un iesnieguma komisijā, aicinot nevilcināt lēmuma pieņemšanu saistībā ar deputāta Artusa Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai apsūdzībā par grāmatvedības dokumentu viltošanu. Kā uz..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina valdību pārdomāti un atbildīgi lemt par trūkumu novēršanu brīvdienās pieejamo preču klāstā, lai kārtējo reizi lieki nesatrauktu sabiedrību un arī neradītu neskaidras situācijas tirgotājiem. ZZS Saeimas frakcijas deputāti atbalsta cent..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Koalīcijas piedāvātās izmaiņas autoratlīdzību regulējumā ir  sasteigtas, tās radīs grūtības nodokļu maksātājiem un rezultāti nodokļu  ieņēmumos nebūs tādi, kādus sagaida valdības pārstāvji, debatēs  Saeimā pauda deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Saeimas vairākums šodien nor..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde, ceturtdien, 26.novembrī, tiešsaistes tikšanās laikā ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadību, nolēma atbalstīt pedagogus pārstāvošo organizāciju tās centienos panākt nozīmīgāku atbalstu izglītības jomai n..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pirmdien, 23. novembrī, Saeima uzsāks diskusijas par 2021. gada valsts budžeta apstiprināšanu, izskatot arī virkni pavadošo likumu, kas ietekmēs lielu daļu sabiedrības. Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti, uzklausot sabiedrisko organizāciju, pašvaldību u..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
28.oktobrī, kad Saeima sāks skatīt 2021.gada valsts budžeta projektu pirmajā lasījumā, iedzīvotāji aicināti pulcēties miermīlīgās protesta akcijās un paust savu nostāju par valdības piedāvātajiem pasākumiem valsts finanšu galvenajā dokumentā. Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Uzņēmēju padom..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdē Zaļo un zemnieku savienības  (ZZS) deputāti kritizēja valdības nespēju izpildīt likumā  noteikto un laikā iesniegt Saeimai ziņojumu par epidemioloģiskās  drošības draudiem saistībā ar Covid-19 izplatību.  Komisijas vairākums sēdes noslēg..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti Satversmes tiesas tiesneša amatam izvirzījuši Gunāru Kūtri, kurš konstitucionālajā tiesā iepriekš strādājis desmit gadus, tai skaitā septiņus gadus bijis Satversmes tiesas priekšsēdētājs.  ZZS deputā..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Šo ceturtdien, 7. novembrī reģionu pārstāvji rīkos protesta akciju (tautas sapulci) pret vardarbīgu un neloģisku reformu, kas pilnībā iztukšos laukus. Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) pretinieku protests sākas pie Saeimas, 7. novembrī plkst. 9:30  (solidarizējoties ar me..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
 Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši un iesniegs izskatīšanai parlamenta atbildīgajā komisijā priekšlikumu, kas paredz līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai atlikt politisko partiju valsts finansējuma būtisku pieaugumu. Līdzīga inicia..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
 Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāti neatbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavoto Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojektu, - tā trešdien, 23. oktobrī, vienojās politiskās apvienības valde. ZZS uzskata, ka gan jau..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde, izvērtējot izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas pēdējo mēnešu izteikumus un darbības, uzskata, ka ministre ne vien ir demonstrējusi nekompetenci un nevēlēšanos sadarboties ar nozares pārstāvjiem, bet arī grāvusi Latvijas Univ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra J.Pūces virzītais administratīvi teritoriālais iedalījuma projekts ir brāķis, kas izstrādāts, nekonsultējoties ar vietējām pašvaldībām un iedzīvotājiem, uzskata Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), aicinot Ministru kabinetu pieņemt atbildīgu l..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
 Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) atbalsta valdībā izskanējušo iniciatīvu diskutēt par nekustamā īpašuma nodokļa nepiemērošanu iedzīvotāju vienīgajam mājoklim, aicinot nekavēties ar konkrētu lēmumu pieņemšanu.  Tieslietu ministrs Jānis Bordāns izteicies, ka būtu..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Politisko partiju apvienības “Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) 10.  jūlija kopsapulcē par apvienības valdes priekšsēdētāju apstiprināts  Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. E.Tavars ZZS vadību pārņem no Latvijas Zemnieku savienības ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Saeima ceturtdien, 10. janvārī, atbalstīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas rosināto lēmumprojektu par obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atcelšanu. Par balsoja 86 parlamentārieši. Saeimā atbalstītais lēmums paredz aicinājumu Ekonomikas ministrijai steidzami izstr..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Piektdien, 14. decembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apspriedās ar Latvijas lauksaimnieku organizāciju vadību un pārrunāja ceturtdien, 13. decembrī, Baltijas valstu lauksaimnieku rīkotās akcijas Briselē, lai pievērstu citu ES dalībvalstu vadītāju un Eiropas Komisijas uzmanību netaisnīgajam tie..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti ir sagatavojuši un iesnieguši izskatīšanai parlamentā grozījumus Solidaritātes nodokļa likumā, lai 2019. gadā varētu turpināt šī nodokļa iekasēšanu, tādējādi sekmējot iedzīvotāju ienākumu nevienlīdzības m..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Valsts prezidenta nominēto Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu turpināt konstruktīvu darbu pie jaunās valdības izveides, lai attaisnotu sabiedrības doto mandātu un izvestu valsti no politiskā strupceļa, akcentē ZZS valdes priekšsēdētājs Arm..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 86 līdz 143 kopā 143 (Kopā lapu - 2)