Navigācija
Your Cart

Jaunumi

Lai iepazītos ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) attīstības plāniem un zinātnieku pētījumiem, meklējot risinājumus globāli nozīmīgām tautsaimniecības un sabiedrības problēmām, RTU viesojas ekonomikas ministrs Viktors Valainis.RTU iepazīstina ministru ar savu redzējumu sadarbībai cilvēkkapitāla s..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
No 2024. gada 1. janvāra cilvēkiem ar invaliditāti, kuri pārsnieguši 18 gadu vecumu un kuriem invaliditātes cēlonis ir slimība no bērnības, ir paredzēts paaugstināt kopšanas pabalstu par 100 eiro mēnesī - līdz 413,43 eiro.Par to tika lemts otrdien, 28. novembrī, Ministru kabineta sēdē,..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ekonomikas ministrija (EM), AS “Sadales tīkls” (ST) un Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācija (LEEA) tikšanās laikā apspriedušas iespējamos risinājumus un tiem nepieciešamos grozījumus normatīvajos aktos, kas veicinātu efektīvāku sadales tīkla izmant..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Trešdien, 4. oktobrī labklājības ministrs Uldis Augulis Saeimā Sociālo un darba lietu komisijas sēdē deputātus iepazīstināja ar 2024. gada iecerētajiem prioritārajiem pasākumiem sociālajā sfērā. Tiem valdība ir konceptuāli paredzējusi 36,8 miljonus eiro.Vienotā veselības un sociālās jomas&nbs..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) informē – š.g. 23.novembrī Saeima pieņēma grozījumus trijos dažādos ar enerģētikas nozari saistītos likumos*. Saskaņā ar grozījumiem Saeima apstiprinājusi vidēja un ilgtermiņa risinājumu elektroenerģijas sadales tarifu strauja pieauguma ierobežo&s..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zemkopības ministrs Armands Krauze tikās ar AS “Swedbank” Uzņēmumu pārvaldes vadītāju Jevgeniju Ivanovu, Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāju Jāni Zaļumu un Lauksaimniecības virziena vadītāju Rolandu Zeltiņu, lai pārrunātu  bankas  līdzšinējo un plā..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Cilvēkkapitāla attīstības padomes sēdē š.g. 15. novembrī ekonomikas ministrs Viktors Valainis, labklājības ministrs Uldis Augulis un izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša konceptuāli vienojās par pasākumiem administratīvo šķēršļu mazināšanai trešo valst..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) pēc sabiedrisko apspriežu norises par Klimata likumprojektu un Transporta enerģijas likumprojektu, ir tos pilnveidojusi un vakar, 9.novembrī, nodevusi uz atkārtotu saskaņošanu ar visām ministrijām. Pēc viedokļu saņemšanas par abiem likumprojektie..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
8.novembrī noslēdzās viedokļu sniegšanas termiņš Nacionālā klimata un enerģētikas plāna (NEKP) sākotnējam projektam, kas būs pamats nākamajam NEKP sagatavošanas posmam – diskusijām ar nozari, NVO un sociāliem partneriem. Līdz novembra beigām KEM virzīs izskatīšanai ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Aizvadītās nedēļas izskaņā klimata un enerģētikas (KEM) ministrs Kaspars Melnis devās pirmajā darba vizītē uz Lietuvu, lai piedalītos Enerģētikas forumā Viļņā, paužot Latvijas nostāju gan par energoapgādes drošumu un Baltijas valstu priekšrocībām enerģētikas neatkarības stiprinā&scaron..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu Latvijā plānots apstiprināt ar atrunu, ka tās īstenošanā Latvija piemēros Satversmē ietvertās vērtības, principus un normas. Īpaši attiecībā uz cilvēktiesību aizsardzīb..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pirmdien, 9.oktobrī, Ministru kabinets (MK) atbalstīja Klimata un enerģētikas ministrijas (KEM) sagatavoto ziņojumu “Kompleksi pasākumi obligātā iepirkuma komponentes problemātikas risināšanai un elektroenerģijas tirgus attīstībai”. Ziņojumā iekļauti vairāki pasākumi lietotāju atb..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijai pievienojušies četri jauni deputāti: Ligita Gintere, Didzis Zemmers, Valdis Maslovskis, Ģirts Štekerhofs. L.Gintere, Tukuma novada pašvaldības deputāte, ilggadējā kādreizējā Jaunpils novada domes vadītāja, Saeimas deputāta pien..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Lai ierobežotu AS “Sadales tīkls” tarifu izmaksu pieaugumu mājsaimniecībām, otrdien, 19.septembrī, Ministru kabinets (MK) atbalstīja Klimata un enerģētikas ministrijas (KEM) izstrādātos grozījumus “Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā”. Tas nozī..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) darbam E.Siliņas valdībā izvirzījusi politiski pieredzējušus nozares profesionāļus, kuri ir gatavi no pirmās darba dienas aktīvi strādāt, lai izpildītu valdības deklarācijā dotos solījumus sabiedrībai Latvijas labklājības stiprināšanai.Saeima piektdien,..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) kategoriski iebilst Apvienotā saraksta iniciatīvai liegt valsts atbalstu lauksaimniekus pārstāvošajām organizācijām, kuras aktīvi darbojas Latvijas ražotāju interešu pārstāvniecības jomā ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un pasaulē. ZZS uzskata, ka lauk..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) kategoriski iebilst Apvienotā saraksta iniciatīvai liegt valsts atbalstu lauksaimniekus pārstāvošajām organizācijām, kuras aktīvi darbojas Latvijas ražotāju interešu pārstāvniecības jomā ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un pasaulē.ZZS uzskata, ka lauksa..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde otrdien, 4.jūlijā, vienojās rosināt apvienības Saeimas frakciju iesniegt izskatīšanai parlamentā zemkopības ministra Didža Šmita demisijas pieprasījumu, norādot uz ministra bezdarbību un nespēju ierobežot nekontrolēto pārtikas cenu pieaugumu. ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Satversmes tiesas spriedums kalpos par pamudinājumu jau tuvākajā laikā novērst vairāku gadu garumā pastāvošo nevienlīdzību pirmsskolas un pārējo vispārējās izglītības iestāžu pedagogu atalgojumā, uzskata Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija, pēc kuras iniciatīvas un Latvijas Izg..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāti pieprasījumā zemkopības ministram Didzim Šmitam aicina skaidrot, kāda būs valdības rīcība un attieksme, atbalstot krīzē nonākušo piensaimniecības nozari. Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) pēc piena nozares darba g..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija tiksies ar Valsts prezidenta amatam izvirzītajiem kandidātiem, lai uzklausītu viņu redzējumu par Latvijas attīstībai nozīmīgiem jautājumiem. Šonedēļ, 17.maijā, ZZS frakcija tiksies ar “Apvienotā saraksta” izvirzīto kandidātu vals..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu sniegt parlamentam izvērtējumu par līdzšinējo valsts atbalstu energoresursu cenu pieauguma kompensēšanai mājsaimniecībām un juridiskajiem lietotājiem, savlaicīgi lemjot par ie..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) rosinās mainīt tiesisko regulējumu attiecībā uz valdības kompetenci lemt par atļaujām pašvaldību vadītājiem savienot amatus, kas saistīti ar pašvaldību interešu pārstāvniecību, jo tā ir lieka birokrātija un nerada iespējamus interešu konfl..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Piektdien, 21.aprīlī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti dosies reģionālajā vizītē uz Madonas novadu, lai iepazītu situāciju izglītībā un veselība aprūpē, kā arī ar iedzīvotājiem pārrunātu citus aktuālos jautājumus. ZZS Saeimas deputāti apmeklēs Madonas slimnīcu, īpa&scaro..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā Jelgavā sestdien, 1.aprīlī, par LZS priekšsēdētāju ievēlēja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Viktoru Valaini. Atklātā balsojumā V.Valainis LZS vadītāja amatā tika ievēlēts vienbalsīgi. Par LZS priek..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Viktors Valainis trešdien, 29.martā, ar Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) priekšsēdētāju Aiju Barču parakstīja vienošanos par sadarbību sociālās nevienlīdzības mazināšanai valstī, īpaši personām ar ze..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Sestdien, 1. aprīlī, Jelgavas pils telpās, notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongress, kurā vairāk nekā 300 LZS biedru, kas deleģēti no 52 LZS nodaļām, piedalīsies partijas amatpersonu vēlēšanās. LZS kongresa delegātiem būs jāpārvēl partijas priekšsēdētājs, divi par..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) iniciatīvas 20 Saeimas deputāti aicinājuši sasaukt parlamenta prezidija un frakciju padomi, lai lemtu par izmaiņām Saeimas Kārtības rullī, nosakot saprātīgu parlamenta sēžu norises ilgumu. Deputāti rosina noteikt, ka Saeimas kārtējo un ārkārtas sēžu kopē..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši likumprojektu, kas paredz kredītiestādēm un enerģētikas nozarē strādājošajiem uzņēmumiem, kuri tirgus situācijas izmaiņu dēļ guvuši strauju peļņas pieaugumu, piemērot solidaritātes maksājumu. To novirzītu..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) atbalsta izglītības un veselības darbinieku iniciatīvas ar streika palīdzību pievērst Krišjāņa Kariņa vadītās valdības uzmanību nepietiekamajam finansējumam abām valsts attīstībai būtiski svarīgajām nozarēm. „Ir skumji noraudzīties uz valdības vienaldzī..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina likumā paredzēt lielāku atklātību Valsts prezidenta ievēlēšanas procesā, organizējot augstā amata kandidātu publiskas debates. Kā uzsver ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Viktors Valainis, šogad Latvijas politikā Valsts ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina parlamentu atzīt par spēku zaudējušu pērn septembrī pieņemto likumu par Skultes sašķidrinātās dabasgāzes termināli. Kā uzsver ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Viktors Valainis, jau no paša sākuma iecere par sa&sc..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti iesnieguši virkni priekšlikumu 2023.gada valsts budžeta projektam, aicinot būtiskāku finansējumu atvēlēt izglītībai un zinātnei, veselības aprūpei, iekšējai drošībai un investīcijām tautsaimniecībā. Kā uzsv..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Krišjāņa Kariņa vadītā valdība kārtējo reizi ir pievīlusi pedagogus, valsts budžetā neparedzot pietiekamu finansējumu izglītības nozarei, tāpēc Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) pilnībā atbalsta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) lēmumu par streika rīkošanu..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina Zemkopības ministriju nekavējoties rīkoties, lai glābtu piena ražošanas nozari. Iesniedzot pieprasījumu zemkopības ministram Didzim Šmitam, ZZS akcentē, ka Latvijas piena ražotāji paziņojuši par gatavību īsteno..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība aicina uz konferenci "Zaļā Enerģija – neizmantotās iespējas" 10.02.2023. Jelgavā, Svētes iela 33 Darba kārtība: 13:00 – 13:20 Apsveikuma vārdi Armands Krauze/ Zaļo un Zemnieku savienības priekšsēdētājs Andris Rāviņš /Jelga..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Strauji pieaugot dzīves dārdzībai, nepieciešami nekavējoši un mērķtiecīgi pasākumi, kurus Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) apkopojusi nabadzības mazināšanas likumprojektu paketē, kas iesniegta izskatīšanai Saeimā. ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Viktors Valainis uzsver: &..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina parlamentu lemt par karteļa izbeigšanu reģionālās nozīmes pasažieru pārvadājumos, uzdodot valdībai organizēt jaunu iepirkumu par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu. ZZS uzskata, ka Latvijai visās tautsaimnie..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) ar Lietuvas Zemnieku un zaļo savienību piektdien, 20.janvārī, Viļņā parakstīja vienošanos par sadarbību, akcentējot abu politisko spēku kopīgās vērtības un interesi sadarboties pašvaldību, valstu un Eiropas līmenī. Vienošanās, ko parakstīja ZZS ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību un aktīvi iesaistīties tās risināšanā, uzskata Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). Laikā, kad Jēkabpils un atbildīgie dienesti nepagurstoši cīn..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāte, parlamenta Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas vadītāja Daiga Mieriņa sestdien, 14.janvārī, dodas vizītē uz Jēkabpili, lai klātienē novērtētu situāciju, ko izraisījuši plūdi Daugavā. D.Mieriņa tiksies ar Jēkabpils nov..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija ir vērsusies pie Valsts prezidenta, aicinot neizsludināt Saeimas pieņemtos grozījumus likumos, ar kuriem paredzēta jaunas ministrijas un ministru biedru amatu izveide. ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Viktors Valainis uzsver, ka likumu grozījumi pieņ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina sniegt papildus atbalstu iedzīvotājiem energokrīzē, no nākamā gada atceļot pievienotās vērtības nodokli (PVN) kurināmajam un siltumenerģijas pakalpojumiem. ZZS deputāts Harijs Rokpelnis norāda: „Malkas un enerģētiskās koksnes cenas kop..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina parlamentu lemt par atteikšanos no privilēģijas Saeimas deputātiem un ministriem iegādāties biļetes iepriekšējā rezervācijā uz Vispārējo latviešu dziesmu un Deju svētku pasākumiem. „Dziesmu svētki ir visa..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina parlamentu lemt par uzdevumu valdībai nekavējoties izstrādāt priekšlikumus par papildu atbalstu Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem energoresursu cenu kāpuma radītās krīzes pārvarēšanai. ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Viktors ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju. ZZS aicina uz tikšanos AS „Sadales tīkls&rdq..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Jaunās valdības veidotājiem ir jānoliek malā ambīcijas un portfeļu dalīšana, vienojoties par kopīgu darbu, lai risinātu sabiedrībai šobrīd tik aktuālus jautājumus kā energoresursu krīze un pārmērīgi straujais cenu kāpums, uzskata Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). Jau vairākas nedēļas ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pirmdien, 1.novembrī, uz pirmo sēdi pulcējās 14.Saeima, kurā Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS) pārstāv 16 deputāti. Uzsākot jauno darba cēlienu, deputāti deva svinīgo solījumu būt uzticīgiem Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), lūdzot pārbaudīt publiski izskanējušo informāciju par “Jaunās Vienotības”  līdera Krišjāņa Kariņa rīcību, piedāvājot partijai “Progresīvie” amatu va..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) 14.Saeimā ievēlētie deputāti neatbalsta jaunas ministrijas izveidi, ko valdības veidošanas sarunās rosinājis „Jaunās Vienotības” premjerministrs Krišjānis Kariņš, akcentējot, ka papildus krēsls valdībā negarantēs efektīvāku, sabiedrī..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Saeima ceturtdien, 6.oktobrī, atbalstīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas izstrādātos grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas paredz 5% nodokļa likmes piemērošanu medikamentiem. ZZS ierosinājusi no šā gada 31.oktobra 5% pievienotās vērtības nodokļa (PVN)..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Krišjāņa Kariņa vadībā Latvija ir nonākusi dziļā sociālekonomiskā krīzē, tāpēc Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) nevar atbalstīt K.Kariņu kā jaunās valdības vadītāju. Pēc četriem gadiem, ko Latvija pavadījusi ar K.Kariņu izpildvaras priekšgalā, dzīves dārdzība Latvijā ir sasniegusi tād..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina Valsts prezidentu Egilu Levitu cienīt Satversmi un visu Latvijas vēlētāju izvēli 14.Saeimas vēlēšanās. Prezidenta publiski paustie pēcvēlēšanu apgalvojumi par trešdaļas jaunievēlēto deputātu pretvalstisko orientāciju ir necieņa pret demokr..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Paldies 113 676 Latvijas pilsoņiem, kuri 14.Saeimas vēlēšanās nobalsoja par Zaļo un Zemnieku savienību! 14.Saeimas vēlēšanās ievēlētie 16 Zaļo un Zemnieku savienības deputāti ir gatavi darbam, lai pildītu savu programmu un strādātu Latvijas valsts un tautas interesēs. 113 676113 ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde 14.Saeimas vēlēšanu priekšvakarā, diskutējot par tālākām darbības perspektīvām, vienojusies neatbalstīt tādas valdības izveidi, kuru vadītu pašreizējais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. ZZS valdes priekšsēdētājs ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) apsveic Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) neatlaidību sarunās ar valdību un panākto vienošanos pildīt pedagogu pamatotās prasības attiecībā uz sabalansētu pedagogu darba slodzi un spēkā esošo Izglītības likuma normu izpild..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) iniciatīvas un paustajām bažām par demokrātijas principu ievērošanu Saeimas vēlēšanu priekšvakarā, vizītē Latvijā ieradusies Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Demokrātisko institūciju un cilvēktiesību biroja (DICB) m..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Nespēja panākt vienošanos ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) un novērst 19.septembrī paredzēto pedagogu streiku, Krišjāņa Kariņa vadītā valdība, arī izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece, ir pilnībā izgāzusies, nodemonstrējot bezatbildību un ne..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Krišjāņa Kariņa vadītās valdības vienaldzīgā un bezatbildīgā attieksme pret pedagogu pamatotajām prasībām novedusi pie situācijas saasināšanās un streika, no kā cietīs izglītības process, skolēni un viņu vecāki, uzskata Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). Lai gan Latvijas Izglītības un ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Valstij ir jāsaglabā pilna kontrole pār Skultes LNG termināļa infrastruktūru, jo tā būs kritiski nozīmīga tautsaimniecībai, uzsver Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāts Viktors Valainis. Arī ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze vērš uzmanību, ka par Skultes LNG termin..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) vērsusies Ģenerālprokuratūrā, aicinot izvērtēt Ministru kabineta lēmumu par 8,19 miljonu eiro novirzīšanu nekustamā īpašuma iegādei Sergeja Eizenšteina ielā, Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes attīstības projekta īstenošanai. ZZS ie..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Jaunā Vienotība” turpina atklātu melu politiku un, izvairoties no atklātas diskusijas ar Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) izvirzīto Ministru prezidenta amata kandidātu Aivaru Lembergu, demonstrē bailes no patiesas kritikas par Krišjāņa Kariņa vadītās valdības ārkārtīgi neefektīvo un La..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas iniciatīvas-vairāk nekā 34 parlamentārieši pieprasa 48 stundu laikā sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, lai uzdotu valdībai beidzot nekavējoties izstrādāt Latvijas valsts interesēm atbilstošu rīcības plānu energoresursu cenu kāpuma rad..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Situācijā, kad sabiedriskie mediji ir pilnīgā valdības kontrolē un kļuvuši par varas partiju ruporu, demokrātiskas vēlēšanas Latvijā nav iespējamas, uzskata Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), kas ir vērsusies Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Demokrātisko instit..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Krišjāņa Kariņa vadītās valdības piedāvātais atbalsta mehānisms siltumapgādes izmaksu daļējai kompensēšanai ir nepietiekams, lai mājsaimniecības spētu segt strauji pieaugošos apkures rēķinus energokrīzes apstākļos, turklāt pārmērīgās birokrātiskās procedūras cilvēkus nostādīs lū..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti atkārtoti aicina Saeimu lemt par akcīzes nodokļa likmju samazināšanu uz gadu benzīnam un dīzeļdegvielai. ZZS iesniegtais priekšlikums grozījumiem likumā „Par akcīzes nodokli” paredz, ka no šo šā gad..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Pēc Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) iniciatīvas ir savākti 10 deputātu paraksti pieprasījumam Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam par valdības vilcināšanos briestošas energokrīzes apstākļos. ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Uldis Augulis atgādina, ka parlamentārieši..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina Saeimu nevilcināties un lemt par vienreizēja pabalsta 200 eiro apmērā izmaksu pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti, tādējādi sniedzot kaut nelielu atbalstu energoresursu cenu ārkārtējā pieauguma apstākļos. ZZS deputāti ir saga..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība ZZZS) aicina valdību nevilcināties un nekavējoties lemt par mērķtiecīgu un iedzīvotāju interesēm atbilstošu pasākumu plānu energoresursu cenu kāpuma kompensēšanai, jo līdzšinējā Krišjāņa Kariņa vadītās valdības rīcība ir novēlota un nepietiekama..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība trešdien, 27.jūlijā, Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstus un programmu rudenī gaidāmajām 14.Saeimas vēlēšanām. ZZS savā programmā akcentē vienlīdzīgas iespējas ikvienam dzīvot drošā, pārtikušā, zaļā, sali..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) komandai startam 14.Saeimas vēlēšanās pievienojies Saeimas deputāts Romāns Naudiņš. Kā Latvijas Zemnieku savienības Valmieras nodaļas atbalstītājs R.Naudiņš ZZS sarakstā kandidēs no Vidzemes vēlēšanu apgabala. R.Naudiņš 20 gadus ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Partiju apvienība "Zaļo un Zemnieku savienība" (ZZS) pirmdien, 18. jūlijā, kā premjera amata kandidātu 14. Saeimas vēlēšanās nosauca Aivaru Lembergu, šo lēmumu pamatojot ar socioloģiskajām aptaujām, kuras liecina par vislielāko tautas atbalstu A.Lembergam kā valdības vadītaja..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Gatavojoties rudenī gaidāmajām 14.Saeimas vēlēšanām, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde piektdien, 15.jūlijā, vienojās par Ministru prezidenta amata kandidāta izvirzīšanu, apstiprināja apvienības programmu un deputātu kandidātu sarakstus. Iepriekš ZZS veidojošās p..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
38 Saeimas deputāti pēc Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas iniciatīvas un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības rosināti vērsušies Satversmes tiesā, aicinot vērtēt, vai valsts pamatlikumam atbilst esošais regulējums attiecībā uz pirmsskolas izglītības iestāž..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) par bezatbildīgu uzskata Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa nodomu teju mēnesi iztikt bez valdības sēdēm, īpaši laikā, kad iedzīvotāji ar bažām raugās uz augošo inflāciju un ir neziņā par nākamo apkures sezonu. Tuvākā valdības sēde plānota cetu..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) iebilst pret valdības ieceri esošajā situācijā, kad strauji aug energoresursu cenas un iedzīvotāji ar bažām sagaida nākamo apkures sezonu, atteikties no kūdras izmantošanas enerģētikā. „Laikā, kad visas Eiropas valstis meklē piemērotākos un izmak..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un citi opozīcijas deputāti iesnieguši grozījumus likumā «Par akcīzes nodokli», kas paredz uz gadu samazināt akcīzes nodokli degvielai. Izmaiņas likumā virza ZZS deputāti Viktors Valainis, Janīna Jalinska, Jānis Dūklavs, Jānis Vucāns, Gundars D..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši un aicina tuvākajā parlamenta sēdē aicina lemt par satiksmes ministra Tāļa Linkaita demisijas pieprasījumu. ZZS deputāti uzskata, ka ministrs nav spējis nodrošināt efektīvu un iedzīvotāju vajadzībām atbilsto&sca..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Izvērtējot Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) kopsapulcē pieņemtos lēmumus, Uzņēmumu reģistrs reģistrējis jaunu apvienības valdes sastāvu. ZZS valdes priekšsēdētājs ir Armands Krauze, Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs. ZZS valdē darbosies Latvijas Zemnieku savienības pārstāv..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija nosoda koalīcijas partiju neizlēmību un kavēšanos lemt par ātrāku pensiju indeksāciju no šā gada 1.augusta. Lai gan šonedēļ, 30.jūnijā, bija sasaukta Saeimas sēde par šo senioriem tik būtisko jautājumu, tā nenotiks, jo at..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāts Viktors Valainis otrdien, 28.jūnijā, tikās ar Latvijas vietējā kapitāla kokmateriālu  ražotāju pārstāvjiem, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Latvijas koksnes resursu pārdomātākai izmantošanai Latvijas tautsaimniecības vajad..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina likumprojektā par atviegloto kārtību vēja elektrostaciju būvniecībai enerģētiskās drošības un neatkarības veicināšanai noteikt precīzas prasības vides aizsardzības jomā, ievērojot ne tikai Eiropas Savienības (ES) direktīvas, bet arī sabiedrības i..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) pievienojušies vairāki tiesībaizsardzības nozares profesionāļi, piekrītot startēt 14.Saeimas vēlēšanās no Rīgas vēlēšanu apgabala. ZZS deputātu kandidātu vidū Rīgā būs bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, k..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti pieprasījuši Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam skaidrot valdības lēmumu intensificēt mežu izciršanu, tādējādi apdraudot bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu un virzību uz ilgtspējīgu, līdzsvarotu mežu apsa..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde un Saeimas frakcijas deputāti piektdien, 10.jūnijā, tikās ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadību, lai diskutētu par pedagogu jauno atalgojuma modeli. Uzklausot arodbiedrības argumentus, ZZS vienojās atbalstīt LIZDA rīkoto pr..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 1 līdz 85 kopā 127 (Kopā lapu - 2)