zzs.lv

Sestdien, 1. aprīlī, Jelgavas pils telpās, notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongress, kurā vairāk nekā 300 LZS biedru, kas deleģēti no 52 LZS nodaļām, piedalīsies partijas amatpersonu vēlēšanās.
LZS kongresa delegātiem būs jāpārvēl partijas priekšsēdētājs, divi partijas priekšsēdētāja vietnieki un desmit valdes locekļi, pa diviem valdes locekļiem no katra reģiona, revīzijas komisijas priekšsēdētājs, revīzijas komisijas un ētikas komisijas priekšsēdētājs.
LZS priekšsēdētāja amatam ir izvirzīts viens kandidāts – Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas vadītājs Viktors Valainis. Līdzšinējais LZS priekšsēdētājs Armands Krauze uz priekšsēdētāja amatu nekandidēs.
LZS kongress sāksies plkst.10 Jelgavas pilī, uzrunas sakot LZS sadarbības partneriem – no Lietuvas Zemnieku un Zaļo savienība, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas kā arī partijas “Latvijai un Ventspilij”, līderiem un citiem viesiem.
LZS ir viena no vecākajām politiskajām partijām Latvijā, kuras rindās ir 1350 biedri. LZS ar Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju veido politisko apvienību ZZS. Apvienībai ir noslēgts sadarbības līgums arī ar partiju „Latvijai un Ventspilij”.

 

28.03.2023.