zzs.lv

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu nekavējoties publiski atvainoties uzņēmējiem par tiem intervijā sabiedriskajā televīzijā paustajiem nievājošajiem izteikumiem, īpaši laikā, kad Covid-19 pandēmijas ēnā daudzas nozares joprojām nevar pilnvērtīgi strādāt valdības noteikto ierobežojumu dēļ.
ZZS uzskata: K.Kariņa sacītais, ka „sabiedrība nevar mūžīgi uzturēt uzņēmējdarbību” ir valdības vadītājam necienīgs izteikums. ZZS premjeram atgādina, ka tieši uzņēmēji ir tie, kas nodarinot cilvēkus un maksājot nodokļus, veido valsts budžeta ieņēmumus, ko tālāk pārdalīt veselības aprūpei, sociālajām vajadzībām, izglītībai un zinātnei, kultūrai u.c. nozarēm.
„Uzņēmēji ir tie, kas nodrošina arī K.Kariņa ikmēneša algu. Tāpēc pilnīgi šokējoši ir dzirdēt, ka premjers šajos pandēmijas krīzes apstākļos izsaka nepamatotus un nepārdomātus pārmetumus uzņēmējdarbības veicējiem,” uzsver ZZS.
Politisko partiju apvienība aicina valdības vadītāju publiski atvainoties uzņēmējiem – darba devējiem un nodokļu maksātājiem, tādējādi kaut nedaudz demonstrējot izpratni par norisēm tautsaimniecībā un valsts budžeta ieņēmumu veidošanos.

 

27.01.2022.