zzs.lv

Ievērojot arvien lielākus nācijas šķelšanās riskus un no tā izrietošu valsts iekšējās drošības apdraudējumu, partiju apvienība „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) aicina nekavējoties atsaukt visus likumprojektus un politiskās iniciatīvas, kas vērstas uz sabiedrības pretnostatīšanu vakcinācijas vai arī jebkuros citos jautājumos.
ZZS valdes līdzpriekšsēdētāji Edgars Tavars un Armands Krauze uzsver, ka mēģinājumi ierobežot cilvēku brīvu izvēli un to “šķirošana” var novest pie tāda apjoma nevadāmiem protestiem un procesiem, kuru sekas var apdraudēt Latvijas kā demokrātiskas un drošas valsts pamatus. 
„Neskatoties uz valdības nekonsekvento lēmumu izraisīto haosu, kam vēl noris parlamentāra izmeklēšana, mēs aicinām visus politiķus neatkarīgi no politiskās piederības un pārliecības, bet jo īpaši 13. Saeimas deputātus, neizmantot šo situāciju savu īstermiņa politisko mērķu vai šauru interešu vārdā. Mēs aicinām apzināties situācijas nopietnību un rīkoties atbildīgi,” norāda ZZS līderi, rosinot Saeimas prezidiju sasaukt ārkārtas parlamenta sēdi, kas notiktu klātienē, lai lemtu par “piespiedu vakcinācijas” likumprojektu atsaukšanu, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu un daudzpusīgu diskusiju Saeimas deputātu vidū par šo sabiedrībai nozīmīgo jautājumu.
Partiju apvienība mudina visus Latvijas iedzīvotājus un mūsu valsts patriotus iespējamu pulcēšanās vai protesta akciju laikā saglabāt mūsu nācijai piemītošo mieru un nosvērtību, nepakļaujoties provokācijām.
„Apzināsimies arī to, ka mūsu iekšējie cīniņi var būt ļoti izdevīgi mūsu valsts ārējiem ienaidniekiem. Lai cik dažādas būtu mūsu katra pārliecības, lai cik ļoti mums šķistu nepieņemami pie varas esošo lēmumi, šīs domstarpības jārisina miermīlīgi demokrātiskā ceļā. Tas ir mūsu visu kopējās Latvijas interesēs,” uzskata ZZS.

16.08.2021.