zzs.lv

Krišjāņa Kariņa vadītā valdība savas darbības laikā ir pierādījusi politisko mazspēju un nekompetenci, tāpēc piedāvātās izmaiņas ministru sastāvā nevar uzskatīt par restartu, bet gan krēslu pārbīdi ar mērķi izmisīgi turēties pie varas, uzsver Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) valde.
ZZS Saeimas frakcijas deputāti parlamenta balsojumā neatbalstīs K.Kariņa virzītās izmaiņas Ministru kabineta sastāvā, jo uzskata, ka ir jādiskutē nevis par amatiem, bet darāmajiem darbiem un to kā veicināt tautsaimniecības atgūšanos pēc Covid-19 krīzes un iedzīvotāju labklājību.
 “Esošā koalīcija kārtējo reizi apliecina, ka tās vienīgā interese ir vara un amati. Steigā tiek veikta ministru portfeļu pārdale, neizvērtējot jau paveikto un nelemjot par turpmākiem uzdevumiem”, norāda ZZS valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.
“Koalīcijas partijas ir izvēlējušās ministru amatos savus partijas biedrus, kuri nav profesionāļi konkrētās jomās. Šāda ministru izvēle jau tā vājo K.Kariņa valdību padarīs tikai vājāku, kas nāks par sliktu gan valsts ekonomikai, gan Latvijas iedzīvotājiem”, atzīmē Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Armands Krauze.

02.06.2021.