zzs.lv

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un to veidojošās partijas – Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija – šā gada 5.jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām ir iesniegušas 56 deputātu kandidātu sarakstus, paužot gatavību saglabāt līderpozīcijas vietvarās.
ZZS valdes priekšsēdētājs un Latvijas Zaļās partijas līderis Edgars Tavars akcentē ZZS kā reģionos balstītu politisko spēku. „Mūsu apvienības un to veidojošo partiju spēks un stabilitāte ir mūsu novados, mūsu nodaļās un cilvēkos. No tiem liela daļa, esot pašvaldību vadītāju amatos, ir spējuši pierādīt kārtīga saimnieka un atbildīga līdera pozīcijas. Tāpat mūsu rindas ir papildinājuši arī daudz jauni cilvēki, kuri pirmo reizi izmēģina spēkus vēlēšanu maratonā”.
Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Armands Krauze izsaka pateicību visām ZZS apvienības partiju nodaļām Latvijā – par operativitāti sarakstu veidošanā, kā arī mērķtiecīgo un skaidro redzējumu katra novada, valstspilsētas programmu sastādīšanā. 
„Visu sarakstu kandidāti ir spēcīgi, vietējo novadu patrioti, kas vislabāk redz problēmas un to risinājumus – gan tūlītējus, gan, ilgtermiņā raugoties. Mūsu cilvēku stiprā puse ir tā, ka liela daļa jau ir bijusi konkrētā novada valdībā, tāpēc ir jau skaidri pārvaldības principi un konkrētā novada cilvēku problēmas,” atzīmē A.Krauze.
ZZS līderi apzinās, ka pēc administratīvi teritoriālās reformas gan jaunizveidoto pašvaldību teritoriju, gan cilvēku vajadzības un risināmās problēmas pieaugs, un apvienības un to partiju pārstāvji ir gatavi piedāvāt atbilstošus risinājumus un ieklausīties iedzīvotāju viedokļos.
ZZS aicina ikvienu pilsoni piedalīties 5.jūnija vēlēšanās, lai izdarītu atbildīgu izvēli par savu un sava novada vai valstspilsētas nākotni.
2021.gada pašvaldību vēlēšanās iesniegti 56 ZZS saraksti. No tiem 17 – Latvijas Zemnieku savienības saraksti, 16 – ZZS saraksti, 15 – Latvijas Zaļās partijas saraksti, 6 – apvienotie saraksti, 1 – Liepājas partijas saraksts un 1 – partijas „Latvijai un Ventspilij” saraksts. 

07.04.2021.