AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VIEDOKĻI


ZZS aicina nekavēties ar lēmumiem par atbalstu Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem
Apskatīt komentārus (0)


08.08.2014


Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde un Saeimas frakcija pauž satraukumu par to, kādu ietekmi uz Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem atstās Krievijas Federācijas noteiktais aizliegums importam no Eiropas Savienības, un aicina valdību nekavējoties lemt par nepieciešamo atbalstu mūsu valsts uzņēmējiem.

 

“Mēs nedrīkstam pieļaut, ka notiek masveida uzņēmumu slēgšana un cilvēki zaudē darba vietas. Valdībai ir atbildīgi jāvērtē situācija un jāvienojas, kā atbalstīt lauksaimniekus un vietējos ražotājus,”uzsver ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. 

 

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atzīst, ka īpaši uzmanība jāpievērš piena lopkopības nozarei, kura pēdējo gadu laikā ir strauji attīstījusies. Sevišķi būtu jādomā par tiem lauksaimniekiem, kuriem ir kredītsaistības jaunu objektu būvniecībai vai esošo rekonstrukcijai. Pastāvot eksporta ierobežojumiem ministram ir lielas bažas, ka varētu strauji kristies piena iepirkuma cena.

 

„Valdībai ir jāatbalsta jebkurš saprātīgs risinājums mūsu lauksaimnieku atbalstam,” uzskata J.Dūklavs.

 

Zemkopības ministrs jau aicināja sasaukt valdības ārkārtas sēdi, lai lemtu par rīcību saistībā ar Krievijas noteiktajiem importa ierobežojumiem, un šī sēde paredzēta pirmdien.

 

 

 

 

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv