PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS

PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS


2017. Februāris

A.Krauze:varam uzlabot galvaspilsētas pašvaldības attiecības ar valdību
08.02.2017

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) var uzlabot Rīgas ekonomisko stāvokli, uzlabojot galvaspilsētas pašvaldības attiecības ar valdību, intervijā aģentūrai LETA apgalvo ZZS Rīgas mēra amata kandidāts, Saeimas deputāts Armands Krauze. Politiķa skatījumā, pie varas nākot ZZS, Rīga varētu saņemt lielāku naudu no Eiropas Savienības (ES) fondiem. Tāpat esot saskatāmas plašas iespējas taupības pasākumiem, lai iegūtu līdzekļus jauniem projektiem.

Lasīt vairāk ...


Koalīcijas partijas memorandā par sadarbību RD apņemas atjaunot Rīgas vadošās pozīcijas Baltijā
06.02.2017

“Rīga ir Latvijas galvaspilsēta, tāpēc ļoti būtiska ir pašvaldības un valdības ciešāka sadarbība, lai veicinātu Rīgas tālāku attīstību un nostiprināšanos kā Ziemeļeiropas centram. ZZS, no kuras rindām ir valdības vadītājs un kura ir visplašāk pārstāvēta pašvaldībās, strādājot Rīgas domē, spēs sekmēt labākās prakses pārņemšanu, lai mērķtiecīgi nodrošinātu stabilu un ilgtspējīgu Rīgas izaugsmi gan rīdzinieku, gan visu Latvijas iedzīvotāju interesēs. ZZS spēs piedāvāt spēcīgu komandu un sadarbībā ar partneriem no labējām partijām esam pārliecināti, ka mums izdosies atgūt Rīgas atslēgas,” akcentēja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Centrālā vēlēšanu komisija izsludina 3.jūnija pašvaldību vēlēšanas un nosaka pašvaldībās ievēlamo deputātu skaitu
03.02.2017

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) izsludināja 3. jūnija pašvaldību vēlēšanas un noteica republikas pilsētu domēs un novadu domēs ievēlamo deputātu skaitu. Pavisam 119 pašvaldību domēs būs jāievēl 1614 deputāti. 40 pašvaldībās būs jāievēl deviņi deputāti, četrās pašvaldībās – 13 deputāti, 58 pašvaldībās – 15 deputāti, 16 pašvaldībās – 17 deputāti, un Rīgas domē - 60 deputāti.

Lasīt vairāk ...


Andris Rāviņš: Jelgavā vidējā alga ir ap 750 eiro mēnesī
02.02.2017

Par to, vai jaunais Depo veikals tiešām aizbāzīsies priekšā skatam uz arhitekta Frančesko Bartalomeo Rastrelli šedevru – Jelgavas pili, par nākamā gada pilsētas budžetu un drošību pilsētā, par bezdarba un darba situāciju un citām pilsētas aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu.

Lasīt vairāk ...


Garkalne cer uz atvieglojumiem nekustamo īpašumu jomā, lai piesaistītu iedzīvotājus un investorus
02.02.2017

Latvijā nevajadzētu palielināt īpašumu kadastrālo vērtību, jo tas atbaida investorus, turklāt zems nekustamā īpašuma nodoklis ir svarīgs, ja pašvaldība vēlas sev piesaistīt cilvēkus, intervijā aģentūrai LETA uzsver Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš (LZS), kurš nolēmis kandidēt arī nākamajās vēlēšanās. Politiķa skatījumā, Rīgas dome, kuru vadot izcili politiķi, šajā jomā pieļaujot kļūdas un darot visu, lai izdzītu iedzīvotājus no galvaspilsētas. Savukārt Garkalne miljonus spējusi nopelnīt, savulaik plašas meža zemes pārvēršot apbūves zemēs.

Lasīt vairāk ...


"Latvijas Avīzes" saruna ar Andri Rāviņu
01.02.2017

Ģeogrāfiski Jelgava ir satiksmes mezgls. Apkārt ir lauksaimniecībai labvēlīga auglīgākā zeme. Tāpēc viens no Jelgavas attīstības virzieniem ir pārtikas pārstrāde.

Lasīt vairāk ...





Pēc datuma
2017 (45)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (34)   
 -- Marts (1)   
 -- Februāris (6)   
 -- Janvāris (2)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv