PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS

PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS


ZZS programma un saraksts Rīgas pilsētas domes vēlēšanām
Apskatīt komentārus (1)


23.04.2017


Rīga – skaistākā, tīrākā un zaļākā Baltijā, draudzīga un ērta  iedzīvotājiem, viesmīlīga un labvēlīga uzņēmējdarbības attīstībai. Mūsu  prioritātes - ģimenes ar bērniem, radoša un kvalitatīva izglītība, ērta  transporta sistēma, mājokļu un vides infrastruktūras attīstība, atbalsts  uzņēmējdarbībai un zinātnei, jaunas darba vietas galvaspilsētā un  nekustamā īpašuma nodokļa sloga mazināšana. Mēs veiksim izmaiņas Rīgas pārvaldībā, nodalot lēmējvaru no izpildvaras  un nodrošinot caurskatāmu pašvaldības iestāžu darbību. Iedzīvotāju un  nevalstisko organizāciju iesaistīšana pašvaldības lēmumu pieņemšanā  mazinās korupcijas riskus un nodrošinās Rīgas pārvaldi sabiedrības  interesēs.  Labklājīgu, veselīgu, tīru, drošu un zaļu – tādu mēs vēlamies redzēt  Rīgu.  

Kandidātu saraksts:

1

Armands Krauze

2

Andris Bērziņš

3

Edgars Tavars

4

Artūrs Graudiņš

5

Arvīds Ulme

6

Ivars Bārdiņš

7

Baiba Veisa

8

Māris Tralmaks

9

Henrijs Avots

10

Uldis Beite

11

Rūta Bendere

12

Mārtiņš Pļaviņš

13

Jānis Ieviņš

14

Silva Ozoliņa

15

Voldemārs Lūsis

16

Gvido Ivanovs

17

Aivars Straume

18

Jānis Zīvers

19

Jānis Stakens

20

Inga Gudēviča

21

Jānis Zablovskis

22

Inese Āboliņa

23

Krista Griķe

24

Nikolajs Zaičenko

25

Vairis Nartišs

26

Jānis Balodis

27

Elita Kalniņa

28

Raimonds Krūmiņš

29

Sandra Sidiki

30

Arturs Krivišs

31

Māris Andiņš

32

Felikss Otikovs

33

Jānis Teterovskis

34

Daina Vasiļevska

35

Sindija Bokāne

36

Jekaterīna Jeļiseikina

37

Kaspars Lagzdiņš

38

Juris Lakatiņš

39

Ingrīda Kļava

40

Alise Dambeniece

41

Gunta Brūmane

42

Andis Šmuksts

43

Arnis Kučiks

44

Imants Kalniņš

45

Toms Muižarājs

46

Rita Krinberga

47

Sergejs Buškovs

48

Juris Osmanis

49

Jeļena Malahova

50

Mārtiņš Rudus

51

Arnis Platacis

52

Andris Strazds

53

Ronalds Kalniņš

54

Uldis Janušs

55

Gatis Ģērmanis

56

Egīls Īverts

57

Alma Brinkmane

58

Ģirts Mazurs

59

Normunds Gailītis

60

Normunds Balčuns

61

Kārlis Ventaskrasts

62

Kārlis Boldiševics

63

Valentīns Jeremejevs

 

IZGLĪTĪBAS SISTĒMA UN SOCIĀLAIS ATBALSTS

Veidosim izglītības iestādēs mūsdienīgu un radošu mācību vidi. Pedagogu  profesijas prestiža un atalgojuma palielināšana ir mūsu prioritāte.  Pilsētas izglītības iestādēs nodrošināsim pilnvērtīgas, siltas pusdienas  no Latvijā audzētiem, veselīgiem produktiem. Līdz 2019. gadam  likvidēsim rindas uz pirmsskolas izglītības iestādēm.  Veidosim Rīgu kā studentu pilsētu. Atbalstīsim Latvijas augstskolu  popularizēšanu ārvalstīs izglītības eksporta turpmākai izaugsmei.  Izveidosim programmu, lai izciliem studentiem, talantīgiem jauniešiem ar  īpašām vajadzībām un jauniešiem no mazturīgām ģimenēm nodrošinātu  pašvaldības stipendijas.  Uzlabosim Sociālā dienesta darbu, attīstīsim sociālā atbalsta  programmas. Atbalstīsim cilvēkus ar īpašām vajadzībām, veicinot to  nodarbinātību pašvaldības un sociālajos uzņēmumos. Uzlabosim vides  pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

 

MĀJOKĻU ATTĪSTĪBAS PROGRAMMA

Mazināsim rindas uz pašvaldību dzīvokļiem, būvējot jaunas dzīvojamās  mājas. Iesaistot dzīvokļu īpašniekus, panāksim ēku siltināšanu, kas  nodrošinās maksājumu samazināšanos. Mazināsim nekustamā īpašuma nodokļa  maksājumus. Uzlabosim Īres valdes darba efektivitāti, sniedzot atbalstu  iedzīvotājiem strīdos ar dzīvojamo māju apsaimniekotājiem. Uzlabosim  Rīgas namu pārvaldnieka darbību. Atbalstīsim dzīvokļu īpašniekus namam  piesaistītās zemes atpirkšanā. Uzlabosim iekškvartālu ielu sakārtošanu. Attīstīsim bērnu rotaļlaukumus  un sporta laukumus. Katrs Rīgas domes deputāts būs atbildīgs par  konkrētu apkaimi, uzklausīs iedzīvotājus un sniegs atskaites par  paveikto.

 

IEDZĪVOTĀJIEM DRAUDZĪGA TRANSPORTA SISTĒMA

Veiksim SIA „Rīgas Satiksme” revīziju un izmaksu samazināšanu.  Nodrošināsim bezmaksas pilsētas sabiedrisko transportu rīdziniekiem un  visiem Latvijas pensionāriem. Attīstīsim transporta infrastruktūru,  integrējot arī Rail Baltica. Izveidosim tramvaju satiksmi uz Purvciemu  un Pļavniekiem.  Veicināsim elektrotransporta uzlādes tīkla attīstību. Rīga būs viena no  videi draudzīgākajām pilsētām transporta jomā Eiropā. Samazināsim  automašīnu skaitu pilsētā. Sadarbībā ar Pierīgas novadiem veidosim  autostāvvietas „Novieto un brauc”. Pilnveidosim velotransporta  infrastruktūru.

 

UZŅĒMĒJDARBĪBAS VEICINĀŠANA

Veidosim Rīgas uzņēmēju un investoru apkalpošanas centru pēc vienas  pieturas aģentūras principa. Palielināsim Rīgas pievilcību  uzņēmējdarbībā un investīciju plūsmu. Attīstīsim e-pārvaldes  pakalpojumus.  Mērķtiecīgi veidosim industriālās teritorijas ar nepieciešamo  infrastruktūru ražojošas uzņēmējdarbības uzsākšanai. Atbalstīsim  jaunuzņēmumus. Izveidosim apkaimēs tirdzniecības vietas Latvijas  zemniekiem un vietējiem ražotājiem.

 

VIDES, TŪRISMA, SPORTA UN KULTŪRAS ATTĪSTĪBA

Celsim Rīgas starptautisko atpazīstamību tūrismā, par pamatu ņemot  Eiropas galvaspilsētu mārketinga veiksmes stāstus. Sekmēsim tūrisma  attīstību kopā ar pārējiem Latvijas reģioniem. Sadarbībā ar sporta  federācijām veicināsim sporta un veselīga dzīvesveida aktivitātes gan  brīvā dabā, gan modernizētās sporta būvēs. Mazināsim gaisa piesārņojumu un panāksim, lai no 2019. gada ogļu  pārkraušana tiek pārcelta uz Krievu salu. Sadarbosimies ar ostai  pieguļošo apkaimju iedzīvotājiem un biedrībām vides jautājumu risināšanā  un pilsētvides labiekārtošanā. Veicināsim sadzīves atkritumu šķirošanu.   Uzbūvēsim Rīgā akustisko koncertzāli profesionālajai mūzikai.  Pilsētplānošanā liksim uzsvaru uz līdzsvarotu pilsētvidi ar dominējošu  3-4 stāvu apbūvi un plašiem apstādījumiem. Par vienu no galvenajām  ”Rīgas mežu” prioritātēm noteiksim aktīvās atpūtas iespēju uzlabošanu  pludmalēs, mežos un parkos.  

 

Sagaidot Latvijas simtgadi, būsim lepni ar Rīgā paveikto!
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv