AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


78305

M.Kučinskis tiekas ar Limbažu novada pašvaldības pārstāvjiem un uzņēmējiem
Apskatīt komentārus (0)


27.04.2017


Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 27. aprīlī, uzturējās reģionālajā vizītē Limbažos.

Vizītes ietvaros M. Kučinskis tikās ar Limbažu novada domes priekšsēdētāju Didzi Zemmeru, domes deputātiem, kā arī novadā strādājošajiem uzņēmējiem. Tikšanos laikā tika diskutēts par jautājumiem, kas saistīti ar jauno nodokļu reformu, uzņēmējdarbības aktualitātēm novadā, kā arī iecerētajām reformām veselības aprūpes uz izglītības sistēmā.


Runājot par nodokļu reformu, Ministru prezidents uzsvēra tajā iekļautos pasākumus, kas vērsti uz ēnu ekonomikas apkarošanu, tādējādi palielinot ieņēmumus gan valsts, gan arī pašvaldību budžetos. “Jaunā reforma nepatīk tiem, kuriem patīk “būt ēnā”, jo ir skaidrs, ka nodokļi būs jāmaksā,” sacīja M. Kučinskis.

Uzņēmēji, kuri bija ieradušies uz tikšanos ar Ministru prezidentu, stāstīja par savu pieredzi, strādājot Limbažu novadā, dalīdamies iespaidos par paredzi sadarbībā ar valsts iestādēm, darbaspēka iesaistē, kā arī citām aktualitātēm.

Tāpat vizītes ietvaros M. Kučinskis apmeklēja ražošanas uzņēmumu “Engels Hus”, kā arī pašvaldībā strādājošo “Dzīvā sudraba muzeju”.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv