AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Ministru prezidents: uzņēmējiem jāorientējas uz nišas nozarēm
Apskatīt komentārus (0)


08.06.2018


Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 8. jūnijā, devās reģionālajā vizītē uz Aloju, kur tikās ar pašvaldības pārstāvjiem, kā arī vietējiem uzņēmējiem.

Uzrunājot klātesošos, Ministru prezidents informēja par valstī notiekošajiem reformu procesiem, akcentējot šobrīd notiekošo finanšu sektora reformu. M. Kučinskis apliecināja, ka valsts ir gatava īsā laika periodā reformēt finanšu sektoru, būtiski samazinot riskantas naudas apjomu tajā.

Runājot par uzņēmējdarbības attīstību reģionā, M. Kučinskis norādīja uz nepieciešamību strādāt ar nišas produktiem, nišas nozarēm, tostarp, bioloģisko lauksaimniecību – tā ir produkcija, kas ir un arī nākotnē būs pieprasīta gan Latvijā, gan arī ārvalstīs.

Uz tikšanos atnākušie uzņēmēji izrādīja interesi par valsts tautsaimniecībā notiekošajiem procesiem, situāciju finanšu sistēmā, kā arī iespējām attīstīt dzīvojamo fondu iedzīvotājiem. Tāpat tika apspriesti jautājumi par situāciju lauksaimniecības sektorā, kā arī infrastruktūras attīstībā.

Viesojoties Alojā, Ministru prezidents arī apmeklēja novada uzņēmējdarbības atbalsta centru – bibliotēku “Sala” un SIA “Aloja Stalkersen” uzņēmumu, kas kļuvis par otro lielāko cietes ražotāju Baltijas valstīs, kā arī vienu no lielākajiem kartupeļu cietes ražotājiem pasaulē.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv