AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Ministru prezidents tiekas ar Limbažu uzņēmējiem
Apskatīt komentārus (0)


08.06.2018


Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 8. jūnijā, devās reģionālajā vizītē uz Limbažiem, kur tikās ar pašvaldības vadību un vietējiem uzņēmējiem.

Tikšanās laikā tika apspriesta situācija tautsaimniecībā gan reģionā, gan valstī kopumā. Pašvaldībā strādājošo uzņēmumu vadītāji, īpašnieki izrādīja interesi par notiekošajiem procesiem izglītības sistēmā, kā arī vērsa uzmanību uz kvalificēta darbaspēka pieejamības problemātiku.

Tāpat uzmanība tika pievērsta dzīvojamā fonda pieejamībai. M. Kučinskis norādīja, ka valstī plānots izstrādāt un ieviest programmu, kas ļautu īstenot jaunu mājokļu projektu realizāciju.

“Skaidrs, ka jaunu mājokļu jautājums ir problēma ne tikai lielajās pilsētās, bet arī citur valstī, un tā mums ir jau tuvākajā laikā jārisina,” sacīja M. Kučinskis.

Uzrunājot uzņēmējus, Ministru prezidents informēja par valstī notiekošajiem reformu procesiem, akcentējot šobrīd notiekošo finanšu sektora reformu. M. Kučinskis apliecināja, ka valsts ir gatava īsā laika periodā reformēt finanšu sektoru, būtiski samazinot riskantas naudas apjomu tajā. Tāpat tikšanās laikā tika pārrunātas reformas nodokļu sistēmā, kā arī izglītības sistēmā.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv