AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   
77979

Ministru prezidents sveic Eiropas lielākā jauno profesionāļu meistarības konkursa laureātus
Apskatīt komentārus (0)


19.04.2017


Trešdien, 19.aprīlī, Ministru prezidents Māris Kučinskis sveica jauniešus, kuri guvuši izcilus panākumus Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2016.

“Man ir patiess prieks un arī lepnums par jaunajiem speciālistiem, kuri jau skolas gados sapratuši, ko vēlas darīt, apguvuši noteiktu profesiju un jau spēruši konkrētus soļus, lai sevi tajā pierādītu, turklāt starptautiskā līmenī,” uzrunājot klātesošos, teica Ministru prezidents Māris Kučinskis. “Tagad Eiropā un pasaulē zina, ka vieni no labākajiem meistariem ir atrodami Latvijā, un tas nav maz!”

Ministru prezidents Latvijas izcilākajiem jaunajiem profesionāļiem pasniedza Ministru kabineta Diplomus. Tos saņēma arī nozares speciālisti, kuri gatavoja Latvijas komandas dalībniekus startam konkursā. Konkursa laureātiem un speciālistiem izmaksātas arī valdības piešķirtās naudas balvas kopā 15 100 eiro apmērā.

Pērn Latvija konkursā piedalījās piekto reizi ar 12 jauniešu komandu, kuri valsti pārstāvēja 10 dažādās profesijās. Konkurss no 30. novembra līdz 4. decembrim notika Zviedrijas pilsētā Gēteborgā; tas pulcēja 28 valstu un 35 profesiju pārstāvjus no visas Eiropas.

EuroSkills ir Eiropas lielākais un prestižākais jauno profesionāļu meistarības konkurss, kas notiek kopš 2008. gada. Konkursa mērķis ir veicināt Eiropas valstu sasniegumus jauniešu profesionālajā izglītībā, celt profesiju, profesionālās izglītības un valsts prestižu, demonstrēt un godināt Eiropas talantīgāko jauniešu meistarību. Iespēja tajā piedalīties ir tikai reizi dzīvē.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv