AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   
78724

Ministru prezidents atklāj “Vidzemes uzņēmēju dienas 2017”
Apskatīt komentārus (0)


19.05.2017


Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 19. maijā, Valmierā atklāja biznesa forumu “Vidzemes uzņēmēju dienas 2017”.

Uzrunājot klātesošos, M. Kučinskis uzsvēra šā foruma nozīmi tautsaimniecības attīstībā, norādot, ka, lai spētu attīstīties un konkurēt, ir nepieciešams sadarboties gan ar kaimiņvalstu, gan arī citu Eiropas un pasaules pārstāvjiem.

“Valmiera jau pirms divdesmit gadiem sāka meklēt savus partnerus starptautiskajos tirgos, saprotot, ka viens nekad nevar būt karotājs, un tas ir attaisnojies,” sacīja M. Kučinskis.

Biznesa forumā piedalās uzņēmēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas un Krievijas.

Īpaši Ministru prezidents uzsvēra lielo Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sadarbības nozīmi. “Prieks, ka šajā forumā piedalās uzņēmēji no mūsu kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas. Jāatzīst, ka iepriekšējos gados mēs esam par maz sadarbojušies. Pašreiz situācija šajā jomā ir mainījusies – visas trīs Baltijas valstis ir gatavas kopīgi realizēt visai Eiropai nozīmīgo “Rail Baltica” projektu, kā arī strādāt, lai mums būtu kopīgs gāzes tirgus,” tā M. Kučisnkis.

Tāpat M. Kučinskis piedalījās izstādes “Vidzemes uzņēmēju dienas 2017” atklāšanā. Šī izstāde Valmierā tiek rīkota 20. gadu.

“Vidzemes uzņēmēju dienas” rīko Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Valmieras pilsētas pašvaldība.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv