AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / MINISTRU KABINETĀ


2017

<--  1 2 3 4 5 6 ...  --> 

Ministru prezidents dodas reģionālajā vizītē uz Alūksni un Madonu
21.04.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 21.aprīlī, dosies reģionālajās vizītēs uz Alūksni un Madonu.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents sveic Eiropas lielākā jauno profesionāļu meistarības konkursa laureātus
19.04.2017

“Man ir patiess prieks un arī lepnums par jaunajiem speciālistiem, kuri jau skolas gados sapratuši, ko vēlas darīt, apguvuši noteiktu profesiju un jau spēruši konkrētus soļus, lai sevi tajā pierādītu, turklāt starptautiskā līmenī,” uzrunājot klātesošos, teica Ministru prezidents Māris Kučinskis. “Tagad Eiropā un pasaulē zina, ka vieni no labākajiem meistariem ir atrodami Latvijā, un tas nav maz!”

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents dosies reģionālajā vizītē uz Alūksni un Madonu
19.04.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 21.aprīlī, dosies reģionālajās vizītēs uz Alūksni un Madonu.

Lasīt vairāk ...


ES fondu jomā nozīmīgs progress: augoši maksājumi projektos un noslēgts iepriekšējais periods
18.04.2017

Statistika liecina, ka līdz šim ir izsludinātas projektu atlases par vairāk nekā 3,5 miljardu eiro jeb par 79% no Latvijai pieejamā ES fondu finansējuma. Līdz 18. aprīlim Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) noslēgti projektu līgumi par 36% no pieejamā finansējuma jeb 1,6 miljardiem eiro un veikti maksājumi projektos par 6,8% finansējuma jeb 300 miljoniem eiro. Progress vērojams galvenokārt veselības veicināšanas, uzņēmējdarbības, zinātnes un dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas jomās.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents atklāj būvniecības nozarei veltītu diskusiju nedēļu
18.04.2017

Uzrunājot klātesošos, M.Kučinskis norādīja, ka 2014.-2020. gada Eiropas Savienības (ES) fondu perioda sākumā ir skaidri redzams, ka būvniecībā ienāks vērā ņemami līdzekļi. Teju trīs ceturtdaļas no visiem pieejamajiem ES fondu līdzekļiem ir tieši vai pakārtoti saistīti ar celtniecību. “Valsts tautsaimniecības un arī visas sabiedrības interesēs ir, lai šie apjomīgie finanšu līdzekļi nonāk sakārtotā nozarē ar skaidriem un godīgiem spēles noteikumiem,” sacīja M.Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis ar Ķīnas parlamenta spīkeri apspriež abu valstu sadarbības iespējas
13.04.2017

Sarunas laikā Ministru prezidents uzsvēra, ka Latvija atbalsta Ķīnas „Vienas joslas viena ceļa” iniciatīvu un „3 jūru iniciatīvu”. Valsts ir gatava tajās iesaistīties, piedāvājot efektīvu, prognozējamu un drošu ražošanas, tirdzniecības un loģistikas platformu. Latvija ir pirmā no Baltijas valstīm, kas ir parakstījusi visaptverošu memorandu par sadarbību „Vienas joslas viena ceļa” ietvaros - tas ir pamats, lai virzītos uz priekšu konkrētos sadarbības projektos.

Lasīt vairāk ...


Valdība apstiprina Latvijas Stabilitātes programmu 2017. – 2020. gadam
11.04.2017

Stabilitātes programmā tiek prognozēts, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) 2017. un 2018. gadā pie nemainīgas politikas palielināsies attiecīgi par 3,2% un 3,4%, savukārt turpmākajos gados IKP pieauguma tempi tuvosies potenciālajam izaugsmes līmenim, sasniedzot 3% 2020. gadā.

Lasīt vairāk ...


Samērīga NĪN pieauguma nodrošināšanai nepieciešams pilnveidot kadastrālās vērtēšanas metodiku
11.04.2017

Otrdien, 11. aprīlī, Ministru kabinets (MK) izskatīja Finanšu ministrijas (FM) sagatavoto informatīvo ziņojumu par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam.

Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis tiekas ar Baltijas valstu un Ukrainas premjeriem
06.04.2017

Ministru prezidents norādīja, ka Starptautiskā solidaritāte un vienota Eiropas Savienības politika attiecībā pret Ukrainu ir jāsaglabā, ņemot vērā, ka visas Eiropas interesēs ir demokrātiska un ekonomiski spēcīga Ukraina. Ukraina ir Eiropas stratēģiskais partneris.

Lasīt vairāk ...


Transporta un sakaru jomā apstiprināti īstenošanas nosacījumi par visu SM pieejamo ES fondu finansējumu 1,32 miljardu eiro apmērā
05.04.2017

Satiksmes ministrija (SM) nodrošinājusi īstenošanas nosacījumu izstrādi visiem SM pārziņā esošajiem specifiskajiem Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta mērķiem un pasākumiem.

Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis ar Ukrainas prezidentu pārrunā abu valstu attiecības un situāciju Eiropā
04.04.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 4. aprīlī, Rīgā tikās ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko. Tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi, kas skar Latvijas un Ukrainas sadarbību, īpaši ekonomisko kontaktus, kā arī ģeopolitisko situāciju un drošību reģionā.

Lasīt vairāk ...


ES fondu atbalsts Torņkalna transporta mezgla izveidei paredzēts 7 miljonu eiro apmērā
04.04.2017

Lai izveidotu efektīvāku sabiedriskā transporta sistēmu Rīgā, transporta mezgla izbūvei Torņkalna apkaimē paredzēti 7 miljoni eiro Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējuma.

Lasīt vairāk ...


Valdība lemj par jaunu norēķina sistēmas ieviešanu sabiedriskajā transportā
04.04.2017

Satiksmes ministrijas un Autotransporta direkcijas risinājums paredz, ka maksājošie pasažieri varēs samaksāt par braucienu, izmantojot bezskaidras naudas norēķinus, tādējādi tiks samazināta skaidras naudas aprite, pastāvēs mazāk riska negodprātīgai transportlīdzekļa vadītāju rīcībai, kā arī iespējas pārvadātājiem izvēlēties banku, ar kuru sadarboties. Tāpat paredzēts izveidot vienoto valsts datu bāzi, kurā vienkopus atrastos informācija par personu, kuru braucienus apmaksā valsts, statusu un veiktajiem braucieniem.

Lasīt vairāk ...


Apstiprina Ceļu satiksmes drošības plānu 2017.-2020.gadam
04.04.2017

Kā uzsvēra satiksmes ministrs U.Augulis: “Īstenotie ceļu satiksmes drošības pasākumi tiek veikti pareizajā virzienā un sniedz savu rezultātu. Pagājušā gada laikā ir darīts daudz, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošības stāvokli Latvijā kopumā, par ko liecina ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita samazināšanās salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tomēr situācija aizvien nav iepriecinoša un jāturpina mērķtiecīgi īstenot plānā noteiktos pasākumus. Vienlaikus paralēli ir jāturpina arī izglītot un informēt visus ceļu satiksmē iesaistītos - kājāmgājējus, autovadītājus, riteņbraucējus. Plānots veikt arī visaptverošu pētījumu par ceļu satiksmes drošību ietekmējošiem riska faktoriem Latvijā, lai efektīvi noteiktu riskus un faktorus, kas Latvijā palielina iespēju iekļūt ceļu satiksmes negadījumos.”

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents sveic starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus un viņu pasniedzējus
30.03.2017

Uzrunājot apbalvojumu saņēmējus, M. Kučinskis norādīja, ka olimpiāžu laureāti ar savu darbu un zināšanām ir pasaules līmenī pierādījuši, ka Latvija izglītības jomā ir liela un spēcīga valsts. “Paldies jums par to, ko jūs darāt Latvijai! Jebkurš apbalvojums ir motivācija turpmākajam darbam, un es novēlu jums neapstāties pie sasniegtā,” teica Ministru prezidents.

Lasīt vairāk ...


Nacionālā sporta padome atbalsta finansējuma piešķiršanu pieciem sporta veidiem
30.03.2017

“Šeit vairs nav runa tikai par atbalstu sportam – gan bobslejistiem, skeletonistiem un kamaniņu braucējiem, gan arī biatlonistam Andrejam Rastorgujevam ir lielas izredzes gūt augstus rezultātus olimpiskajās spēlēs, un tas nozīmē labu atpazīstamību valstij,” sacīja M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents pārrunā sadarbību ar ASV robežu un muitas aģentūras vadītāju
30.03.2017

Sarunas laikā M.Kučinskis pauda gandarījumu par ASV sniegto atbalstu Austrumu robežas stiprināšanai un uzsākto sadarbību, organizējot robežsargu mācības.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents tiekas ar Amerikas ebreju komitejas delegāciju
29.03.2017

“Ņemot vērā pēdējā laika ieguldījumus drošībā, tostarp no ASV puses, ir nostiprinājusies pārliecība, ka Latvijai militāras briesmas nedraud. Gan iedzīvotāji, gan bizness ir guvis pārliecību, ka Latvija ir droša valsts,” sacīja Ministru prezidents. Vienlaikus viņš atzina, ka arī turpmāk pie drošības stiprināšanu mums ir jāturpina strādāt.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 ...  --> 
Kategorijas
http://websoft.lv/edit/index.php?adm=4&y=8375&yy=11512&la=1281&chl=1281&a=2&b=1# (1)
Arhīvs
2017 (120)   
2016 (444)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv