AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / MINISTRU KABINETĀ


2017

<--  1 2 3 4 5 6 7 8 ...  --> 

Ministru prezidents atklāj “Vidzemes uzņēmēju dienas 2017”
19.05.2017

Uzrunājot klātesošos, M. Kučinskis uzsvēra šā foruma nozīmi tautsaimniecības attīstībā, norādot, ka, lai spētu attīstīties un konkurēt, ir nepieciešams sadarboties gan ar kaimiņvalstu, gan arī citu Eiropas un pasaules pārstāvjiem.

Lasīt vairāk ...


ES fondu projektu praktiskā ieviešana uzņem apgriezienus
17.05.2017

Kā sēdē uzsvēra Finanšu ministre Dana Reizniece - Ozola: “Aicinu visus iesaistītos būt aktīviem investīciju projektu sekmīgā realizēšanā – katrs pārdomāti īstenots projekts rada konkrētai vietējai teritorijai un cilvēkiem vērā ņemamus labumus – atspērienu turpmākai attīstībai!”

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents ar Uzbekistānas parlamenta spīkeri apspriež abu valstu sadarbības iespējas
17.05.2017

Šogad aprit 25 gadi kopš Latvijas – Uzbekistānas diplomātisko attiecību nodibināšanas. Šajos gados ir attīstīta plaša sadarbība dažādās nozarēs, notiek aktīvs politiskais dialogs.

Lasīt vairāk ...


Saimniecībām kompensēs ĀCM radītos zaudējumus
16.05.2017

Valdība otrdien, 16. maijā, lēma piešķirt kompensāciju no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem trim dzīvnieku īpašniekiem par Āfrikas cūku mēra (ĀCM), kas ir valsts uzraudzībā esoša dzīvnieku infekcijas slimība, radītajiem zaudējumiem.

Lasīt vairāk ...


Paredz rīcību valsts līdzdalībai Daugavpils reģionālās slimnīcas pamatkapitālā Drukāt
16.05.2017

Ziņojumā ir aplūkoti iespējamie ieguvumi no valsts līdzdalības SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”: ārstniecības pakalpojumu kvalitātes sistēmas attīstība; izmaksu samazināšana dublējošo struktūrvienību apvienošanas rezultātā (administrācija, saimnieciskais dienests, diagnostiskās struktūrvienības); iespēja centralizēt neatliekamās palīdzības uzņemšanas nodaļas; ārstniecības personāla un medicīnisko tehnoloģiju efektīvākā izmantošana un iepirkumu centralizācija.

Lasīt vairāk ...


Latgalē ekonomiski nozīmīgākā nozare ir graudkopība
16.05.2017

Latgales plānošanas reģiona teritorijā lauksaimniecībā izmantojamās zemes vidēji aizņem 45,1% no kopplatības. Ekonomiski nozīmīgākā augkopības nozare Latgalē ir graudkopība, galvenokārt, rudzu un kviešu audzēšana. Otra nozīmīgākā lauksaimniecības nozare ir piena lopkopība.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents pasniedz apliecības Latgales SEZ uzņēmumiem
16.05.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 16. maijā, Daugavpilī piedalījās Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) līgumu svinīgās parakstīšanas ceremonijā.

Lasīt vairāk ...


Daugavpilī pasniedz Ministru prezidenta Goda rakstus
16.05.2017

“Jūs esat Latgales reģiona vilcējspēks, cilvēki, ar kuriem Latvija lepojas, un kuriem varam pateikties par ieguldīto darbu valsts labā,” sacīja M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis tiekas ar Somijas uzņēmējiem
12.05.2017

“Šobrīd Latvijā tiek darīts viss iespējamais, lai nepieļautu negodīgo konkurenci, lai nodrošinātu, ka visiem investoriem ir vienlīdzīgi darba apstākļi,” sacīja Ministru prezidents.

Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis ar Somijas premjeru apspriež enerģētikas un transporta jautājumus
12.05.2017

Tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi, kas saistīti ar abu valstu sadarbību, kā arī runātu par reģionālajiem enerģētikas un transporta projektiem. Tāpat tika apspriestas aktualitātes saistībā ar Eiropas nākotni.

Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis: Baltijas valstīm un Polijai ir ciešāk jāsadarbojas būtisku jautājumu risināšanā
09.05.2017

“Skaidrs, ka mērķi drošības jomā visām četrām valstīm ir vienādi un mums ir jāturpina esošā sadarbība. Īpaša nozīme ir stratēģiskajai komunikācijai, lai veiksmīgāk cīnītos pret Krievijas izplatīto propogandu,” sacīja M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...M.Kučinskis: Latgales kongress 1917.gadā pieņēma lēmumu, kas veicināja neatkarīgas Latvijas valsts dzimšanu
05.05.2017

Uzrunājot kongresa dalībniekus, M. Kučinskis norādīja, ka Latgales vēsture ir atsevišķa un ļoti īpaša Latvijas vēstures lappuse. “No vienas puses, Latgale ir novads, kurā dzīvo drosmīgi un apņēmīgi ļaudis, kuri lepojas ar savu zemi, kopj savu kultūru un valodu, tiecas saglabāt savu unikālo identitāti. No otras puses, Latgale tiek dēvēta par novadu, kurš attīstās lēnāk nekā Vidzeme vai Kurzeme, par novadu, kurā sociālās problēmas ir daudz asākas, nekā jebkur citur Latvijā,” sacīja Ministru prezidents.

Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis: mēs godinām visus, kuri palīdzēja Latvijai iznākt no aizmirstības
04.05.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 4.maijā, Baltinavā, akcijā “Apskauj Latviju” iestādīja ozolu, tādējādi atklājot Latvijas valsts simtgadi.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents tiekas ar motokrosa pasaules čempionāta organizatoriem
04.05.2017

“Latvijas vārds pasaulē pozitīvi izskan, pateicoties mūsu cilvēku sasniegumiem sportā un kultūrā,” uzsvēra M.Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidenta Māra Kučinska apsveikums 4.maijā
Apskatīt komentārus


04.05.2017

"No sirds sveicu visus Latvijas iedzīvotājus mūsu valsts atjaunošanas 27.gadadienā. Mūsu tautas patriotisms, drosme un saliedētība ļāva atgūt Latvijas Republikas neatkarību, mūsu izturība un neatlaidība - veidot Latviju par eiropeisku un modernu valsti, kas iet līdzi laikam. 
Lai vairotu Latvijas labklājību, ir svarīgi arī turpmāk būt savas valsts patriotiem, būt vienotiem domās un darbos, jo tikai paši sevī mēs varam smelties spēku un tikai no mums pašiem ir atkarīga mūsu valsts nākotne. Lai jums priecīga šī diena! 
Dievs, svētī Latviju!"

Ministru prezidents Māris KučinskisValdība dosies izbraukuma sēdē uz Daugavpili
02.05.2017

16. maija valdības sēde Daugavpilī būs atklāta interesentiem - tajā piedalīties aicināti gan pašvaldības, gan dažādu valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Tāpat sēdi apmeklēt aicināti arī iedzīvotāji, kuriem ir interese klātienē tuvāk iepazīt valdības ikdienas darbu.

Lasīt vairāk ...


Eiropadome pieņem vadlīnijas sarunām par Lielbritānijas izstāšanos no ES
29.04.2017

M. Kučinskis norādīja, ka viens no būtiskākajiem jautājumiem, kas interesē Latviju šajās sarunās, ir Lielbritānijā dzīvojošo ES pilsoņu tiesisko aizsardzība. “Runājot par ES pilsoņu tiesībām, nozīmīgākās diskusijas gaidāmas par tiem cilvēkiem, kuri Lielbritānijā dzīvo mazāk par pieciem gadiem – svarīgi ir saprast, vai uz viņiem nākotnē attieksies tādas pašas garantijas, kādas ir tiem ES pilsoņiem, kuri jau šobrīd Lielbritānijā nodzīvojuši vismaz piecus gadus,” sacīja M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 ...  --> 
Kategorijas
http://websoft.lv/edit/index.php?adm=4&y=8375&yy=11512&la=1281&chl=1281&a=2&b=1# (1)
Arhīvs
2017 (147)   
2016 (444)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv