AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


M. Kučinskis ar Gulbenes iedzīvotājiem un uzņēmējiem apspriež aktualitātes valstī
Apskatīt komentārus (0)


21.04.2018


Ministru prezidents Māris Kučinskis sestdien, 21. aprīlī, uzturēdamies reģionālajā vizītē Gulbenē, tikās ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu, kā arī domes deputātiem, domes darbiniekiem, uzņēmējiem un iedzīvotājiem, kā arī Gulbenes novada valsts ģimnāzijas audzēkņiem un pasniedzējiem.

Tikšanās laikā ar domes darbiniekiem, iedzīvotājiem un uzņēmējiem diskutēts par pašvaldībai un valstij nozīmīgiem jautājumiem. M. Kučinskis, uzrunājot klātesošos, informēja par aktualitātēm valsts finanšu sektora, veselības aprūpes, izglītības sistēmas, elektroenerģijas politikas jomās un citiem jautājumiem.

Gulbenieši tika informēti par valdības ieceri sakārtot jautājumus, kas saistīti ar obligātās iepirkumu komponentes (OIK) pašreizējās sistēmas likvidēšanu, kā arī valsts uzņēmuma “Latvenergo” pagājušā gada virspeļņas novirzīšanu OIK ietekmes mazināšanai. Ministru prezidents arī atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem par korupcijas apkarošanas aktualitātēm Latvijā, kā arī nepieciešamību stiprināt Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestu.

Savukārt, tiekoties ar Gulbenes novada valsts ģimnāzijas direktori Lidiju Ķiķeri, kā arī mācību iestādes audzēkņiem, tika apspriesti jautājumi par Latvijas izglītības sistēmu, profesionālās izaugsmes un karjeras iespējām valstī.

"Uzskatu, ka Latvijā nav jāpieņem lēmums par lētā darbaspēka  ievešanu – tā vietā mums ir nepieciešami labi izglītoti cilvēki, kuri  spēj augstā līmenī darīt savu darbu, kuri spēj strādāt, lai sasniegtu  rezultātu, kuri var iespējami vairāk strādāt ar viedajām tehnoloģijām".

Tāpat vizītes ietvaros M. Kučinskis pasniedza Ministru prezidenta Pateicības rakstus novada iedzīvotājiem par ieguldījumu tautsaimniecības attīstībā, izglītībā, veselības aprūpē un citās jomās.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv