AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


Jēkabpilī norisināsies diskusija Valsts autoceļu tīkls Zemgalē – šodien un rīt!
Apskatīt komentārus (0)


31.05.2018


Piektdien, 1. jūnijā, plkst. 12:00 Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 212, satiksmes ministrs Uldis Augulis (SM), VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis tiksies ar Zemgales reģiona uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Satiksmes ministrijas (SM) un Jēkabpils pilsētas domes organizētajā pasākumā “Valsts autoceļu tīkls Zemgalē – šodien un rīt!”LAU un LVC vadība detalizēti informēs par situāciju uz ceļiem visā Zemgales reģionā un katrā pašvaldībā, tai skaitā, par plānotajiem remontdarbiem 2018./2019. gadā.

Pēc ministra un iestāžu informatīvajām prezentācijām sekos diskusija, kurā uzņēmējiem un pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus.

Plānots, ka LVC prezentēs plānotos remontdarbos, kā arī informēs par īstenoto autoceļu inventarizāciju un autoceļu posmiem, kuriem plānots mainīt pārvaldes formu.

Savukārt LAU informēs par valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbiem vasaras sezonā.

Tiks pārrunāta arī reģionos būtiskākā problēma – grants ceļu stāvoklis un plānotie risinājumi situācijas uzlabošanai. 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv