11.11.2011

Baltijas Asamblejas Latvijas delegāciju vadīs Raimonds Vējonis


Baltijas Asamblejas Latvijas delegāciju vadīs Raimonds Vējonis (ZZS). To Saeima lēma, ceturtdien, 10.novembrī, apstiprinot Latvijas delegācijas sastāvu un vadītāju.

Delegācijā strādās arī deputāti Jānis Ādamsons (SC), Kārlis Eņģelis (ZRP), Ainars Latkovskis (Vienotība), Atis Lejiņš (Vienotība), Ņikita Ņikiforovs (SC), Vitālijs Orlovs (SC), Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK), Jānis Reirs (Vienotība), Ivans Ribakovs (SC), Dāvis Stalts (VL-TB/LNNK), Juris Viļums (ZRP), Jānis Vucāns (ZZS), Dzintars Zaķis (Vienotība) un Valdis Zatlers (ZRP).

Baltijas Asambleja ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas parlamentu sadarbības organizācija, kas dibināta ar mērķi koordinēt Baltijas valstu sadarbību parlamentārā līmenī, diskutēt par jautājumiem un projektiem, kas kopīgi visām trim reģiona valstīm. Baltijas Asambleja pauž kopīgu nostāju par politiskiem, ekonomiskiem, sociāliem un kultūras jautājumiem Eiropas Savienības un starptautiskā līmenī. Baltijas Asambleju veido nacionālās delegācijas - 12 līdz 20 deputāti no katra Baltijas valstu parlamenta.


Saeimas Preses dienests