AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Kongress noslēdzas ar jaunu LZP valdes sastāvu
Apskatīt komentārus (0)


01.04.2017


Aizvadītajā nedēļas nogalē 1.aprīlī Ādažos Latvijas Zaļā partija aizvadīja savu 28. kongresu, kas pulcēja neredzēti daudz delegātu – kongresa rītā bija reģistrējušies 477 delegāti. Kongresa dienaskārtībā bija valdes priekšsēdētāja vēlēšanas, trīs valdes locekļu vēlēšanas, rezolūciju izskatīšana, ministru, viesu un delegātu ziņojumi, kā arī debates noslēgumā.


Valdes priekšsēdētāja amatam kongress izvirzīja divus kandidātus: līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Edgaru Tavaru un vienu no partijas pieredzējušākajiem politiķiem Induli Emsi. Pārliecinošu atbalstu guva Edgars Tavars – par viņu nobalsoja 302 no reģistrētajiem balsotājiem. Indulim Emsim savu atbalstu izteica 173 balsotāji, bet divos biļetenos svītroti tika abi kandidāti.


Valdes locekļu vakantajām trīs vietām kopumā tika izvirzīti deviņi kandidāti: līdzšinējais valdes loceklis Mārtiņš Martinsons, Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, trīs mūsu Saeimas deputāti Artis Rasmanis, Jānis Trupovnieks un Valdis Kalnozols, LZP Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš, Ogres novada domes izpilddirektors Pēteris Dimants, kā arī partijas ilggadējie biedri Aivars Straume un Juris Fogelis. Valdes locekļu vēlēšanās pirmajā kārtā vairākumu ieguva Raimonds Bergmanis. Otrajā kārtā delegāti ievēlēja arī Jāni Lediņu un Pēteri Dimantu.

Savu vietu valdē saglabā Askolds Kļaviņš, kurš LZP valdē tika ievēlēts pagājušajā kongresā.


No piecām iesniegtajām rezolūcijām Kongresā atbalstu guva trīs rezolūcijas – par atjaunojamo energoresursu atbalstu, par ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu un latvijas industrializācijas veicināšanu.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv