AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / SAEIMĀ


2014

<--  1 2 3 4 5 6 7 ...  --> 

Raidījuma "Rīta Panorāma" saruna ar A.Brigmani
Apskatīt komentārus


17.12.2014

 

E.Tavars: Bezmaksas plastmasas maisiņu patēriņš ir jāierobežo!
15.12.2014

Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Edgars Tavars (Latvijas Zaļā partija) Saeimas Eiropas lietu komisijā deputātus iepazīstināja ar Latvijas pozīciju par vairākiem būtiskiem jautājumiem vides jomā.

Lasīt vairāk ...


Raidījuma "Rīta Panorāma" intervija ar D.Reiznieci-Ozolu
Apskatīt komentārus


11.12.2014

 

Izglītības komisija: pedagogu atalgojuma publiskošana – diskutabls jautājums
10.12.2014

Pirms jaunā pedagogu atalgojuma modeļa ieviešanas, jāpanāk kompromiss attiecībā uz izglītības iestāžu darbinieku atalgojuma publiskošanu un skolu tīkla sakārtošanu. Par to otrdien, 9.decembrī, bija vienisprātis Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāti, ar izglītības un zinātnes ministri Mārīti Seili diskutējot par nākamā gada valsts finansējumu izglītībai un zinātnei.

Lasīt vairāk ...


Gundars Daudze vēstniecei apliecina Latvijas atbalstu Albānijas eirointegrācijai
10.12.2014

Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze otrdien, 9.decembrī, Saeimas namā tikās ar Albānijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Špresu Kuratu (Shpresa Kureta). Tikšanās laikā G.Daudze pauda konsekventu Latvijas atbalstu Albānijas eirointegrācijas centieniem un apliecināja mūsu valsts gatavību ar Albāniju kā Eiropas Savienības (ES) kandidātvalsti dalīties pieredzē, kas uzkrāta, mērojot ceļu uz dalību ES.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas deputāti ar Ministru prezidenti diskutēs par 2015. gada valsts budžeta projektu
09.12.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti trešdien, 10. decembrī, tiksies ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, lai pārrunātu 2015.gada valsts budžeta izstrādes gaitu un valdības priekšlikumus par papildus finansējuma piešķiršanu dažādu nozaru prioritātēm.

Lasīt vairāk ...


ZZS valde: Neatliekamās palīdzības transports arī Rīgā turpmāk jānodrošina valstij, nevis privātām kompānijām
08.12.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde pirmdienas, 8. decembra, sēdē pauda atbalstu veselības ministra Gunta Belēviča iniciatīvai turpmāk operatīvā medicīniskā transporta nodrošinājumu saglabāt valsts pārziņā un neizmantot ārpakalpojumu no privātiem uzņēmumiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Pedagogiem jābūt pārliecībai par pietiekamu finansējumu jauna darba samaksas modeļa ieviešanai
08.12.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) uzskata, ka nepieciešams vienoties par risinājumu, lai pedagogiem būtu pārliecība, ka nākamgad, ieviešot jaunu darba samaksas modeli, šim mērķim valsts budžetā būs pietiekams finansējums.

Lasīt vairāk ...


Māris Kučinskis: Saeimā ir atgriezies pašvaldību lobijs
08.12.2014

Saeimas deputāts (ZZS), Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājs, bijušais reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs un Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Māris Kučinskis intervijā Neatkarīgajai pauž savu viedokli par valsts un reģionu attīstību.

Lasīt vairāk ...


Deputāti iztaujās ministrijas par 2015.gada budžeta plāniem labklājības un veselības nozarēs
02.12.2014

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija otrdien, 2.decembrī, izskatīs valdības priekšlikumus labklājības un veselības nozaru finansēšanai nākamajā gadā, informē komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

Lasīt vairāk ...


Vējonis: Cilvēku un valsts drošība ir mūsu kopīgā atbildība
02.12.2014

2.decembrī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis piedalījās Latvijas Republikas Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē, lai pārrunātu nākamgad plānoto finansējumu aizsardzībai.

Lasīt vairāk ...


Jānis Vucāns Romā: pētniecības kā ekonomikas dzinējspēka pamatā – kompetences centri
27.11.2014

Lai pētniecība kļūtu par nopietnu ekonomikas dzinējspēku, Latvijā kā veiksmīgs risinājums sevi ir apliecinājusi kompetences centru radīšana un atbalsts to darbībai vairākās tehnoloģiju ietilpīgās tautsaimniecības nozarēs. To, no 19.līdz 21.novembrim pārstāvot Latvijas parlamentu Eiropas Savienības (ES) nacionālo parlamentu nodarbinātības, pētniecības un inovāciju komiteju priekšsēdētāju sanāksmē, kas norisinājās Itālijas galvaspilsētā Romā, uzsvēra Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns.

Lasīt vairāk ...


Saeima atbalsta finansējuma pārdali piena ražotāju atbalstam saistībā ar Krievijas ekonomiskajām sankcijām pret Latviju
27.11.2014

Saeima ceturtdien, 27.novembrī, atbalstīja apropriācijas pārdali, lai atbalstītu piena ražotājus, kuri cietuši no Krievijas ekonomiskajām sankcijām pret mūsu valsti.

Lasīt vairāk ...


Publisko izdevumu komisija aicina tiesībsargājošās iestādes sniegt priekšlikumus izmaiņām likumos, lai izmeklēšanas par amatpersonu pārkāpumiem kļūtu efektīvākas
26.11.2014

Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputāti trešdien, 26.novembrī, nolēma aicināt tiesībsargājošās iestādes mēneša laikā sniegt priekšlikumus izmaiņām likumos, lai izmeklēšanas pēc Valsts kontroles konstatētajiem pārkāpumiem kļūtu efektīvākas. Tāpat deputāti aicināja prokuratūru un Valsts kontroli vienreiz sešos mēnešos informēt komisiju par Valsts kontroles revīzijās konstatēto tiesību normu pārkāpumu izskatīšanas rezultātiem.

Lasīt vairāk ...


Aija Barča Romā: Latvijas prezidentūra meklēs risinājumus stabilai un kvalitatīvai nodarbinātībai visā Eiropā
24.11.2014

Kvalitatīvas darbavietas, kā arī ilgstspējīga un iekļaujoša piekļuve darba tirgum - tās ir būtiskas tēmas, kas būs diskusiju objekts arī Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē ietvaros. Lai arī Eiropas valstis pēckrīzes periodā īsteno virkni pasākumu, lai atbalstītu bezdarbniekus un riska zonā esošos darbiniekus, joprojām satraucoša ir gan jauniešu bezdarba situācija, kā arī nepieciešami būtiski uzlabojumi, lai izglītības iestādes „neražotu”” bezdarbniekus. To uzsvēra Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, ceturtdien, 20.novembrī, Romā pārstāvot Latvijas parlamentu Itālijas prezidentūras rīkotajā nodarbinātības, pētniecības un inovāciju komisiju priekšsēdētāju sanāksmē.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas deputāti iztaujā finanšu ministru par 2015.gada valsts budžeta izstrādi
13.11.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti ceturtdien, 13.novembrī, tikās ar finanšu ministru Jāni Reiru, lai pārrunātu valsts budžeta 2015.gadam sagatavošanas gaitu, īpaši akcentējot nepieciešamību nodrošināt pietiekamus ieņēmumus pašvaldību budžetos.

Lasīt vairāk ...


Pēc ZZS ierosinājuma Saeima aicina Eiropas Komisiju atbalstīt Latvijas piena ražotājus
13.11.2014

Ņemot vērā Krievijas uzlikto embargo Eiropas Savienības (ES) pārtikas produktiem, Saeima ceturtdien, 13.novembrī, atbalstīja lēmuma projektu, kurā lūdz Eiropas Komisiju steidzami rast pozitīvu risinājumu jautājumā par tiešas kompensējošas palīdzības piešķiršanu Latvijas piena ražotājiem, lai izvairītos no neatgriezeniskām sekām Latvijas piena nozarē. Uz šādu rīcību Saeimu mudināja Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas deputāti.

Lasīt vairāk ...


U.Augulis: Prioritāras ir visas jomas - pensijas, demogrāfija un invalīdu situācija
05.11.2014

Jaunajā valdībā labklājības ministra amatu turpinās ieņemt Uldis Augulis, kurš norāda, ka viņam labklājības sfērā prioritāras ir visas jomas, tajā skaitā pensijas, demogrāfija, invalīdu situācija un bērnu un ģimenes jautājumi.

Lasīt vairāk ...


Jaunās ekonomikas ministres prioritāte būs uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrāde
05.11.2014

12.Saeimā ievēlētā deputāte un ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola par prioritātēm darbam jaunajā valdībā izvirzījusi uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrādi un enerģētikas jautājumu risināšanu, aģentūrai LETA norādīja Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


ZZS jaunajā valdībā pārstāvēs 5 ministri
05.11.2014

Balsojot „par” 61 Saeimas deputātam, 5. novembrī apstiprināta jaunā valdība, kurā Zaļo un zemnieku savienību pārstāvēs pieci ministri.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 ...  --> 
Kategorijas
http://websoft.lv/edit_new/index.php?adm=4&y=8375&yy=11512&la=1281&chl=1281&a=2&b=1# (1)
Arhīvs
2018 (31)   
2017 (73)   
2016 (159)   
2015 (118)   
2014 (128)   
2013 (40)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv