AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


36874

Sprindžuks: Lielākā daļa ādažnieku balsoja par pārmaiņām
Apskatīt komentārus (0)


27.06.2013


http://www.lsm.lv/lv/zinas/latvija/sprindzhuks-lielaka-dalja-adazhnieku-balsoja-par-parmainjam.a59910/

Lielākā daļa Ādažu novada iedzīvotāju, kas piedalījās pašvaldību vēlēšanās, balsoja par pārmaiņām, nevis vēlēšanās uzvarējušo „Reģionu aliansi”, ceturtdienas rītā intervijā Latvijas Radio pauda jaunais Ādažu novada priekšsēdētājs Māris Sprindžuks.

Jūnija sākumā notikušajās pašvaldību vēlēšanās „Reģionu alianse”, kas līdz šim vadīja Ādažu novada domi, saņēma 40% vēlētāju atbalstu. Savukārt Sprindžuka vadītā Zaļo un Zemnieku savienība 23,6%. Tomēr par Ādažu novada vadītāju kļuva tieši Sprindžuks. „40% nenozīmē uzvaru. 40% nozīmē, ka 60% ir pret tevi. Faktiski, 60% ir nobalsojuši par pārmaiņām,” teica Sprindžuks. „Es domāju, ka misijas apziņa bija tā, kas ļāva sniegt roku vienam otram”.

Viņš norādīja, ka „Reģionu alianse” Ādažos ir valdījusi teju 20 gadus un ir paveikusi labus darbus. Vienlaikus šo gadu laikā deputātu darbs ir saaudzis ar dažādām jomām, kurās deputāti paši ir darbojušies, līdz ar to piešķirot naudu it kā paši sev.

Sprindžuks pauda, ka pašvaldībai priekšā ir ļoti praktiski uzdevumi: jāiztīra Baltezera kanāls un jānostiprina dambis, kas pavasaros aizsargātu Ādažus no plūdiem.

Vēstīts, ka „Reģionu alianse” vēlēšanās ieguva 40% balsotāju atbalstu un sešus mandātus, Zaļo un Zemnieku savienība – 23,6% un trīs mandātus, „Vienotība” – teju 11% un divus mandātus, „Saskaņas centrs” – teju 10% un divus mandātus, Nacionālā apvienība – 9% un vienu mandātu, savukārt „Sadarbība” – 5% un vienu mandātu.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv