AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / MINISTRIJĀS


2017

<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ...  --> 

Grozīti noteikumi par augļu un dārzeņu ražotāju organizācijām
20.06.2017

Valdība otrdien, 20.jūnijā, akceptēja grozījumus augļu un dārzeņu ražotāju organizāciju noteikumos. Grozījumi veic izmaiņas ES pagaidu ārkārtas atbalsta piešķiršanas kārtībā augļu un dārzeņu ražotājiem, kā arī augļu un dārzeņu ražotāju organizācijas noteikumos.

Lasīt vairāk ...


Turpinās atbalstīt inovāciju izstrādi zivsaimniecības nozarē
20.06.2017

Otrdien, 20. jūnijā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka valsts un Eiropas Savienības atbalsta (ES) piešķiršanas kārtību Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) pasākumā “Inovācija”. Izmaiņas nosacījumos sagatavotas, lai tiktu veicināta inovāciju izstrāde zivsaimniecības nozarē.

Lasīt vairāk ...


Precizēti atbalsta saņemšanas nosacījumi ieguldījumiem meža platības paplašināšanā un dzīvotspējas uzlabošanā
20.06.2017

Valdība otrdien, 20.jūnijā, akceptēja grozījumus noteikumos par ieguldījumiem meža platības paplašināšanā un dzīvotspējas uzlabošanā. Grozījumi precizē kārtību, kādā piešķir, administrē un uzrauga valsts un Eiropas Savienības atbalstu pasākumiem „Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā” apakšpasākumiem: „Meža ieaudzēšana”, „Meža ugunsgrēkos un dabas katastrofās iznīcinātu mežaudžu atjaunošana” un „Ieguldījumi meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai”.

Lasīt vairāk ...


Nosaka īpaši aizsargājamo biotopu noteikšanas kritērijus
20.06.2017

Likumā paredzēts precizēt, ka dabas datu pārvaldības sistēmā informāciju par īpaši aizsargājamiem meža, krūmāju un purvu biotopiem iekļauj atbilstoši normatīvajos aktos par īpaši aizsargājamo biotopu veidu sarakstu noteiktajām biotopus raksturojošajām pazīmēm. Tādējādi ZM sagatavoja izmaiņas noteikumos par īpaši aizsargājamo biotopu veidu sarakstu, ko šodien arī skatīja valdībā.

Lasīt vairāk ...


Augulis piedāvā Azerbaidžānai stiprināt sadarbību tranzīta, aviācijas un sakaru jomā
20.06.2017

Augulis sarunas laikā īpaši uzsvēra, ka Latvija saskata potenciālu sadarbības stiprināšanai nākotnē ar Azerbaidžānu trīs būtiskākajos virzienos - Eirāzijas transporta koridoru attīstībā, aviācijas un sakaru jomā. Latvija pēdējo gadu laikā ir īpaši aktīvi darbojusies Eirāzijas dzelzceļa pārvadājumu attīstībā, veiksmīga sadarbība ir izveidojusies Austrumu-Rietumu tranzīta koridora ietvaros. Pērn sekmīgi īstenota konteinervilciena organizēšana no Ķīnas uz Latviju, bet šogad jau uzsākti arī pārvadājumi no Latvijas uz Ķīnu.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs tiksies ar jauno Lielbritānijas vēstnieku Latvijā
20.06.2017

Tikšanās laikā amatpersonas pārrunās Latvijas un Lielbritānijas divpusējo sadarbību aizsardzības jomā, reģionālās drošības izaicinājumus, kā arī Latvijas paveikto un plānoto nacionālās drošības stiprināšanā.

Lasīt vairāk ...


Piešķir 1,9 milj.eiro, lai nodrošinātu pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika
20.06.2017

Līdzekļi tiks piešķirti, lai no 2017.gada jūlija nodrošinātu pakāpenisku atteikšanos no Ārstniecības likumā iekļautās normas par pagarinātu normālu darba laiku ārstniecības personām un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes personām, kuras nav ārstniecības personas.

Lasīt vairāk ...


LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēma (EPS) atzīta par pasaulē labāko IT rīku lauksaimniecībā
19.06.2017

“Esmu gandarīts, ka Lauku atbalsta dienesta izstrādātā Elektroniskās pieteikšanās sistēma ir tik augstu novērtēta starptautiskā līmenī. Bet vēl vairāk esmu gandarīts par to, ka Elektroniskās pieteikšanās sistēmu savā ikdienas darbā augstu novērtē Latvijas lauksaimnieki,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lasīt vairāk ...


Notiks Latvijas – Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas (SVK) sēdē
19.06.2017

“Azerbaidžāna Latvijai ir nozīmīgs ekonomiskais partneris, par to liecina mūsu ciešā sadarbība, gan valdības, gan uzņēmumu līmenī,” par savu vizīti uz Baku saka Augulis. Kā uzsver satiksmes ministrs: “Lai gan ir pagājis tikai gads kopš iepriekšējās Latvijas – Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas 6.sēdes Rīgā, līdzšinējie rezultāti pierāda, ka abas puses aktīvi strādā pie protokolā pausto apņemšanos izpildes.”

Lasīt vairāk ...


Pilnā sparā tiek vērtēti un apstiprināti ES fondu projekti
19.06.2017

ES fondu projektu uzsākšanas temps turpina pieaugt. Līdz 2017. gada 19. jūnijam CFLA jau ir apstiprinājusi projektus par gandrīz 1,9 miljardiem eiro, kas ir 43% no kopējā Latvijai pieejamā ES fondu finansējuma 4,4 miljardu eiro apmērā.

Lasīt vairāk ...


Apsveikums Medicīnas darbinieku dienā
18.06.2017

Veiksmīga veselības nozares attīstība nav realizējama bez pašu darbinieku atbalsta un izpratnes. Katram mūsu – mediķu – lēmumam un rīcībai ir jābūt vērstam uz kopējo mērķi – nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Es ticu, ka, strādājot mediķa profesijā, ikvienu Jūsu darbu pavada šī apņemšanās, uzsver ministre A.Čakša.

Lasīt vairāk ...


Par veselības aprūpes pakalpojumu dalījumu pilnajā un pamata pakalpojumu grozā
16.06.2017

Trešdien, 14.jūnijā, Ministru kabinetu veidojošo koalīcijas partiju pārstāvjiem vienojoties, pieņemts lēmums nepieciešamo papildu finansējumu veselības aprūpes nozarei rast no sociālajām iemaksām. Tāpat panākta vienošanās sasaistīt pilnā veselības aprūpes pakalpojumu groza saņemšanas tiesības ar sociālo iemaksu maksāšanas faktu.

Lasīt vairāk ...


Veselības ministrija aicina ģimenes ārstus apspriest izvirzītās prasības
16.06.2017

Ministrija vēstulē LĢĀA arī atkārtoti vērš uzmanību uz to, ka starp valsti (Nacionālā veselības dienestu pārstāvniecībā) un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, tai skaitā ģimenes ārstiem, nepastāv darba tiesiskās attiecības, proti, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji nodrošina iedzīvotājiem veselības aprūpes pakalpojumus atbilstoši noslēgtajam publisko tiesību līgumam un normatīvo aktu prasībām.

Lasīt vairāk ...


Ministru konferencē diskutē par vides un veselības jautājumiem
16.06.2017

No 13.-15. jūnijam Ostravā, (Čehija) notiek Sestā ministru konference par vidi un veselību, kur Latviju pārstāv Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Trupovnieks. Konference ir viens no Pasaules Veselības organizācijas (PVO) nozīmīgākajiem pasākumiem, lai veicinātu Eiropas Savienības politikas par veselību un labklājību (Veselība 2020) īstenošanu.

Lasīt vairāk ...


Valsts prezidents un aizsardzības ministrs sveiks Jaunsardzes sporta spēļu dalībniekus
16.06.2017

Mālpils sporta centra stadionā notiks Jaunsardzes sporta spēļu noslēguma ceremonija, kurā sacensību dalībniekus sveiks Valsts prezidents Raimonds Vējonis un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Lasīt vairāk ...


NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas sagaidīšanas ceremoniju apmeklēs augsta līmeņa amatpersonas
16.06.2017

Svinīgās ceremonijas laikā notiks militārā parāde, kurā piedalīsies Kanādas, Albānijas, Itālijas, Polijas, Slovēnijas, Spānijas un Latvijas bruņoto spēku vienības.

Lasīt vairāk ...


Pārrunā aptieku gatavību darbam ar e-receptēm
15.06.2017

Tikšanās laikā aptieku pārstāvji informēja, ka farmaceiti un farmaceitu asistenti visās aptiekās ir apmācīti darbam ar e-receptēm portālā, bet tuvākā mēneša laikā gandrīz visi plāno pāriet uz darbu savā informācijas sistēmā, kurai nodrošināta sadarbspēja ar E-veselības sistēmu. Vienlaikus tika uzsvērts, ka šobrīd aptiekās ir nepietiekams saņemto e-recepšu apjoms, lai farmaceiti varētu uzkrāt vērā ņemamu pieredzi un operatīvāk veikt medikamentu izsniegšanu pret e-receptēm.

Lasīt vairāk ...


Plāno pilnveidot sertifikācijas kārtību zobārstniecības studentiem no ārvalstīm
15.06.2017

Izmaiņas normatīvajos aktos ir nepieciešamas, lai pilnveidotu sertifikācijas kārtību zobārstniecības studentiem no ārvalstīm. Pašlaik izveidojusies situācija, ka sertifikāta iegūšanas procesā ārvalstu studenti, kuri studiju programmu ir apguvuši angļu valodā un neplāno strādāt Latvijā, nevar saņemt sertifikātu, ja nav iesniegts apliecinājums valsts valodas zināšanām vismaz C1 līmenī.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ...  --> 
Kategorijas
I.Jurševska (1)
http://websoft.lv/edit/index.php?adm=4&y=8375&yy=11512&la=1281&chl=1281&a=2&b=1# (5)
Arhīvs
2017 (315)   
2016 (914)   
2015 (599)   
2014 (403)   
2011 (158)   
2010 (486)   
0 (2876)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv