AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / MINISTRIJĀS


2011

<--  1 2 3 4 5 6 7 8 ...  --> 

Jānis Dūklavs: ES jāvienkāršo lauksaimniecības produktu patēriņa veicināšanas pasākumu administrēšana
09.09.2011

No 11. līdz 13. septembrim zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Vroclavu Polijā, kur notiks Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības ministru padomes neformālā sanāksme „Eiropas pārtika – kvalitātes veicināšana un daudzveidība”. Sanāksmē ES lauksaimniecības ministri spriedīs par jautājumu, kādus veicināšanas pasākumi būtu jāīsteno, lai nostiprinātu Eiropas lauksaimnieku saražoto produkciju pasaules tirgū un kādām veicināšanas programmām būtu nepieciešams ES līdzfinansējums.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrija 12 uzņēmumiem piešķīrusi Ģimenei draudzīga komersanta statusu
08.09.2011

Godinot tos darba devējus, kuru darbības politika un pakalpojumi ir draudzīgi bērniem un ģimenēm, ceturtdien, 8.septembrī svinīgā ceremonijā labklājības ministre Ilona Jurševska 12 uzņēmumiem pasniedza apliecības par Ģimenei draudzīga komersanta statusa saņemšanu.

Lasīt vairāk ...


U. Augulis: Jautājums par Autoceļu fonda atjaunošanu ir skatāms nākamā gada budžeta kontekstā
07.09.2011

Trešdien, 7. septembrī, notika jau trešā Ceļu padomes sēde, kuras laikā vienbalsīgi tika akceptēts Satiksmes ministrijas (SM) ierosinājums atjaunot Autoceļu fondu, piesaistot tam valsts budžeta ienākumus no autovadītāju veiktajiem maksājumiem.

Lasīt vairāk ...


R. Vējonis aicina iedzīvotājus pieteikties atbalstam zaļās enerģijas izmantošanai mājokļos
06.09.2011

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis aicina iedzīvotājus pieteikties atbalsta saņemšanai atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājokļos un cer uz tik pat plašu atsaucību, kā konkursa pirmajā kārtā pavasarī.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs tiksies ar Lietuvas lauksaimniecības ministru
06.09.2011

Trešdien, 7. septembrī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Lietuvas lauksaimniecības ministru Kazi Starkeviču, lai pārrunātu aktuālus jautājumus lauksaimniecībā un abu valstu sadarbību nozarē. Lietuvas lauksaimniecības ministrs darba vizītes laikā Latvijā apmeklēs arī starptautisko pārtikas izstādi „Riga Food 2011” un zivkopības uzņēmumu „Mottra”.

Lasīt vairāk ...


LM ar Austrāliju parakstīs sadarbības līgumu sociālās drošības jomā
06.09.2011

Labklājības ministre Ilona Jurševska un Austrālijas Īpašais Sūtnis Dr. Rasels Truds (Russell Trood) trešdien, 7.septembrī, plkst.10.00 parakstīs Latvijas un Austrālijas sadarbības līgumu sociālās drošības jomā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs un Latvijas uzņēmēji tiksies ar Sanktpēterburgas pārtikas nozares amatpersonām un tirdzniecības tīklu pārstāvjiem
01.03.2011

Trešdien, 2. martā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs kopā ar Latvijas uzņēmējiem, kuri pārstāv piena, gaļas, augļu un dārzeņu nozares, dosies darba vizītē uz Sanktpēterburgu, lai tiktos ar Ļeņingradas apgabala un Sanktpēterburgas pārtikas nozares amatpersonām un vairāku Ļeņingradas apgabala lielāko tirdzniecības tīklu vadītājiem.

Lasīt vairāk ...


Šogad tiks saglabāta esošā ģimenes pabalstu sistēma
28.02.2011

Labklājības ministrija ir atteikusies no iepriekš izstrādātās ģimenes valsts pabalsta reformas koncepcijas, ko pirmdien bija paredzēts skatīt Ministru kabineta komitejā, un šogad neplāno veikt nekādas reformas šajā jomā, aģentūrai BNS norādīja labklājības ministre Ilona Jurševska.

Lasīt vairāk ...


Broks rosina taupīt uz mūžizglītības rēķina
28.02.2011

Lai izvairītos no valsts budžeta vietu samazināšanas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pakļautībā esošajās augstākās izglītības iestādēs, ministrs Rolands Broks (ZZS) iesniedzis priekšlikumus taupīšanai uz mūžīzglītības programmu rēķina, tādējādi ļaujot saglabāt šobrīd valsts apmaksātās budžeta vietas augstskolās.

Lasīt vairāk ...


Latvijas e-pārvaldes attīstībai pozitīvs EK vērtējums
28.02.2011

Piecu gadu laikā Latvija ir parādījusi ievērojamu izaugsmi elektroniskās pārvaldes jomā, ieņemot 15.vietu starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, liecina nupat iznākušais Eiropas Komisijas Devītais e-pārvaldes salīdzinošais ziņojums.

Lasīt vairāk ...


Jurševska: Demogrāfijas jautājumu risināšana nav tikai vienas nozares atbildība
25.02.2011

Visticamāk, aprīlī darbu varētu sākt Demogrāfisko lietu padome jaunajā sastāvā. Labklājības ministrija (LM) plāno, ka tā būtu padome, kas izaugusi no līdzšinējā šaurā LM ierēdņu loka līdz tādai, kur strādās augsta līmeņa dažādu nozaru valsts amatpersonas un eksperti.

Lasīt vairāk ...


Izglītības un zinātnes ministrs ar pedagogiem Jelgavā runā par aktualitātēm izglītībā
25.02.2011

25.februārī izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks tikās ar Jelgavas pilsētas, Ozolnieku novada un Jelgavas novada skolu direktoriem, pedagogiem un izglītības speciālistiem un pārrunāja izglītībā aktuālus jautājumus.

Lasīt vairāk ...


Vējonis Eiropas Komisiju iepazīstina ar Latvijas nostāju par ES Kohēzijas politikas nākotni
25.02.2011

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis 24. februārī Briselē tikās ar Eiropas Komisijas Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta ģenerāldirektoru Dirku Āneru (Dirk Ahner) un iepazīstināja viņu ar Latvijas nostāju par Eiropas Savienības budžeta plānošanu un Kohēzijas politikas nākotni.

Lasīt vairāk ...


Veselības ministrs uzsver labas sadarbības nozīmi ar Pasaules veselības organizāciju
25.02.2011

25.februārī Kopenhāgenā, noslēdzot tikšanos ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas Reģionālo biroja direktori Suzannu Jakabu (Zsuzsanna Jakab) un vadošajiem PVO ekspertiem, veselības ministrs Juris Bārzdiņš uzsvēra sadarbības un neatkarīgu starptautisko ekspertu atzinumu nozīmi, īstenojot labākos risinājumus veselības aprūpes nozarē Latvijā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrija turpina sadarbību ar Latvijas Zinātņu akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju
25.02.2011

25. februārī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidents Juris Ekmanis un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) prezidente Baiba Rivža parakstīs ikgadējo nodomu protokolu, lai veicinātu lauksaimniecības un meža zinātnes ciešāku sadarbību ar citām LZA pārstāvētām nozarēm, un vienlaikus pārrunās 2010. gadā paveikto.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrijā viesosies Jaroslavļas apgabala gubernators
25.02.2011

25. februārī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Zemkopības ministrijas speciālisti tiksies ar Krievijas Federācijas Jaroslavļas apgabala gubernatoru Sergeju Vahrukovu (Sergei Vakhrukov), lai pārrunātu iespējas veicināt abu valstu sadarbību pārtikas nozarē, tostarp Latvijā ražoto pārtikas produktu eksportu uz Krieviju.

Lasīt vairāk ...


Izglītības ministrs vienojas par sadarbību ar Jaunatnes organizāciju konsultatīvo komisiju
24.02.2011

24.februārī izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks tikās ar Jaunatnes organizāciju konsultatīvo komisiju – ar pārstāvjiem no biedrības „Latvijas Mazpulki”, Bērnu un jaunatnes organizāciju apvienības, organizācijas „IMKA Latvija”, organizācijas „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”, Latvijas Studentu apvienības, Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācijas, Latvijas Jaunatnes padomes.

Lasīt vairāk ...


Izglītības un zinātnes ministrs uzsver izglītības, pētniecības un finansējuma nozīmi stratēģijas „Eiropa 2020” mērķu sasniegšanā
24.02.2011

Šodienas konferences temats ir būtisks Latvijas, Baltijas un visas Eiropas attīstībai, kā to nosaka dokuments „Eiropa 2020: stratēģija gudrai, ilgtspējīgai un iekļaujošai izaugsmei”. Lai sekmētu šajā stratēģijā izvirzīto mērķu sasniegšanu – Eiropas Savienības (ES) konkurētspēju un tautsaimniecības atveseļošanos, ir noteikti konkrēti rādītāji līdz 2020.gadam, tajā skaitā – vairāki arī izglītības un zinātnes jomā,” – uzsvēra izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks, 24.februārī atklājot konferenci „Augstākā izglītība un Baltijas valstu ilgtspējīgas un reģionāli līdzsvarotas attīstības iespējas stratēģijas „Eiropa 2020” kontekstā”.

Lasīt vairāk ...


Augulis tiekas ar Dzelzceļnieku arodbiedrības pārstāvjiem
24.02.2011

24. februārī satiksmes ministram Uldim Augulim bija tikšanās ar Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības pārstāvjiem.

Lasīt vairāk ...


Augulis ar pastāvīgo pārstāvi Eiropas Savienībā pārrunā transporta jomas aktualitātes
24.02.2011

24. februārī satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci, pastāvīgo pārstāvi Eiropas Savienībā Ilzi Juhansoni, lai pārrunātu Latvijas transporta nozarei būtiskākos jautājumus.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 ...  --> 
Kategorijas
I.Jurševska (1)
http://websoft.lv/edit/index.php?adm=4&y=8375&yy=11512&la=1281&chl=1281&a=2&b=1# (5)
Arhīvs
2018 (300)   
2017 (652)   
2016 (915)   
2015 (599)   
2014 (403)   
2011 (158)   
2010 (486)   
0 (3514)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv