AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / MINISTRIJĀS


2010

<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 25 ...  --> 

Veselības ministrs Juris Bārzdiņš: Par izmaiņām veselības aprūpes sistēmā
30.12.2010

Uzņemoties pildīt veselības ministra pienākumus, man nebija ilūziju, ka varēšu izvairīties no dabiskā konflikta, kas rodas, veselības aprūpi uzlūkojot ar nodokļu maksātāja un potenciālā pacienta interešu aizstāvja vai ārstniecībā strādājošā acīm, kuram alga tiek maksāta no tiem pašiem nodokļiem.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministre noslēdz ģenerālvienošanos ar arodbiedrībām
30.12.2010

Lai atbilstoši līdzīgiem darba apstākļiem ieviestu līdzvērtīgu sociālo garantiju sistēmu visos valsts sociālās aprūpes centros, vienlaikus ievērojot samērīguma un labas pārvaldības principu ierobežotā finansējuma un cilvēku resursu apstākļos, labklājības ministre Ilona Jurševska trešdien, 29.decembrī, noslēdza ģenerālvienošanos ar nozares darbinieku interešu pārstāvošajām arodbiedrībām.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministre un nevalstiskās organizācijas parakstīs sadarbības līgumus
28.12.2010

Lai veicinātu sadarbības politikas plānošanas dokumentu, tiesību aktu izstrādē un informācijas apmaiņā, labklājības ministre Ilona Jurševska trešdien, 29.decembrī parakstīs sadarbības līgumus ar nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem.

Lasīt vairāk ...


Slimnīcas vēl šajā gadā saņems papildus finansējumu
28.12.2010

Veselības norēķinu centrs ir izsūtījis ārstniecības iestādēm vēl 2010. gada līgumu grozījumus, kas paredz papildus līdzekļu piešķiršanu slimnīcām. Jau ziņots, ka 25. novembrī Ministru kabinets ierosināja un 9.decembrī Saeima atbalstīja papildus piešķirt finansējumu vairākām ministrijām, tajā skaitā arī 11,6 miljonus latu Veselības ministrijai slimnīcu darbības nodrošināšanai, informē VM komunikāciju nodaļas speciālisti.

Lasīt vairāk ...


Dūklavs: Jāpalielina tirdzniecības apgrozījums ar Krieviju un Maskavu
21.12.2010

Šodien Latvijas Valsts prezidenta oficiālās vizītes laikā Krievijas Federācijā, tiekoties ar Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pauda Latvijas ieinteresētību turpināt un uzlabot sadarbību ar Krievijas Federāciju un Maskavu abpusēja tirdzniecības apgrozījuma palielināšanai.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministre Liepājas bērnunamā atklās „Jauniešu māju”
21.12.2010

22. decembrī ministre Ilona Jurševska dosies pirmajā reģionālajā vizītē uz Liepāju, lai plkst. 14.00 piedalītos Sociālā dienesta bērnunamā izveidotās „Jauniešu mājas" atklāšanas svētkos.

Lasīt vairāk ...


Plāno aktīvāku sadarbību veselības veicināšanā ar pašvaldībām
21.12.2010

Lai pārrunātu līdzšinējo Veselības ministrijas un pašvaldību sadarbību veselības veicināšanā un meklētu veidus, kā to pilnveidot, šodien, 21.decembrī, veselības ministrs Juris Bārzdiņš uz tikšanos bija aicinājis pašvaldību vadītājus un 12 šajās pašvaldībās strādājošos veselības veicināšanas koordinētājus no Alūksnes, Cēsīm, Daugavpils, Dobeles, Jēkabpils, Liepājas, Līvāniem, Ogres, Rēzeknes, Saldus, Tukuma un Valmieras, kā arī Rīgas Domes Veselības pārvaldes pārstāvjus.

Lasīt vairāk ...


Izglītības un zinātnes ministrs un ASV vēstniece Latvijā uzsver labo sadarbību IZM pārziņā esošajās jomās
21.12.2010

21.decembrī, izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks tikās ar ASV ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Džūditu Gārberi. Vēstniece pateicās ministram par iespēju tikties, novēlēja panākumus jaunajā amatā un augstu novērtēja līdzšinējo sadarbību starp Latviju un ASV Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārziņā esošajās jomās. Savukārt ministrs apliecināja atbalstu šīs sadarbības turpināšanai un stiprināšanai.

Lasīt vairāk ...


Latvija un Krievija vienojas uzlabot sadarbību lauksaimniecības jomā
20.12.2010

Latvijas Valsts prezidenta oficiālās vizītes laikā Krievijas Federācijā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Maskavā tikās ar Krievijas Federācijas Lauksaimniecības ministri Jeļenu Skriņņiku, ministres vietnieku Sergeju Koraļovu un Veterinārā un fitosanitārā uzraudzības dienesta vadītāja vietnieku, Krievijas galveno veterināro inspektoru Nikolaju Vlasovu, lai pārrunātu būtiskus jautājumus abu valstu pārtikas produkcijas savstarpējās atzīšanas un tirdzniecības jomā.

Lasīt vairāk ...


Latvija un Krievija noslēdz starpvaldību līgumu par sadarbību vides aizsardzības jomā
20.12.2010

20.decembrī vides ministrs Raimonds Vējonis un Krievijas Ekoloģijas un dabas resursu ministrs J.Trutņevs (Юрий Трутнев) parakstīja starpvaldību līgumu par sadarbību vides aizsardzības jomā.

Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs Uldis Augulis tiksies ar Krievijas transporta ministru Igoru Ļevitinu
18.12.2010

19.-22.decembrī satiksmes ministrs Uldis Augulis, Valsts Prezidenta Valda Zatlera oficiālās delegācijas sastāvā, uzturēsies darba vizītē Krievijas Federācijā.

Lasīt vairāk ...


Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks darba vizītē apmeklē Rēzekni, Aglonu un Daugavpili
18.12.2010

16. un 17.decembrī, izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks darba vizītē apmeklēja Latgali – uz Rēzekni, Aglonu un Daugavpili. Vizītes mērķis ir iepazīties ar reģiona aktualitātēm Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esošajās jomās, īpaši – augstākajā izglītībā un zinātnē, kā arī – ar šo jomu pārstāvjiem un iesaistītajiem diskutēt par turpmāko attīstību.

Lasīt vairāk ...


Uzsver kompleksu pasākumu nozīmi veselīga uztura veicināšanā
18.12.2010

16.decembrī, atklātajā Uztura padomes un Sabiedrības veselības koordinācijas komisijas kopējā sēde, kurā piedalījās arī pārtikas ražotāju, tirgotāju un reklāmas un preses izdevēju asociāciju pārstāvji, veselības ministrs Juris Bārzdiņš uzsvēra kompleksu pasākumu nozīmi veselīga uztura veicināšanā, kurā būtiska loma ir arī iesaistīto pārtikas ražotāju, tirgotāju un reklāmas organizāciju pašregulējošam mehānismam.

Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs tiekas ar ASV vēstnieci
17.12.2010

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 17. decembrī, tikās ar ASV ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijā Džūditu Gārberi (Judith Gail Garber), lai pārrunātu līdzšinējo sekmīgo sadarbību sakaru, transporta u.c. jomās.

Lasīt vairāk ...


Igaunijas vēstnieks uzslavē Latvijas ceļu stāvokli
17.12.2010

Piektdien, 17. decembrī, tiekoties ar satiksmes ministru Uldi Auguli, Igaunijas vēstnieks Latvijā Mati Vārmans (Mati Vaarmann) uzteica Latvijas ceļu labo stāvokli: „Kaut arī ekonomiskā situācija nav spīdoša, jūs tomēr esat atraduši līdzekļus un tīrāt ceļus. Igaunijas mediji tagad Latviju rāda kā piemēru ceļu apsaimniekotājiem.” Ministrs atzina, ka pie līdzīgiem secinājumiem nonākuši arī kolēģi Lietuvā. Tomēr Latvijas nodokļu maksātāji un autoceļu lietotāji joprojām sagaida no ceļu apsaimniekotājiem ļoti operatīvu rīcību un tikai pamazām pierod, ka tas ir normāli – ziemā ir sniegs un, pārvietojoties pa ceļiem, ir jāizvēlas atbilstošs braukšanas ātrums.

Lasīt vairāk ...


Vides ministrs Raimonds Vējonis dosies darba vizītē uz Krieviju
17.12.2010

19.-22.decembrī vides ministrs Raimonds Vējonis, Valsts Prezidenta Valda Zatlera oficiālās delegācijas sastāvā, uzturēsies darba vizītē Maskavā un Sanktpēterburgā, Krievijā.

Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs ar Krievijas vēstnieku pārrunā aktualitātes vizītei Maskavā
16.12.2010

16.decembrī satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Krievijas Ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu un viņa ekonomisko padomnieku Jevgēniju Tihanovu.

Lasīt vairāk ...


Vides ministrs ar ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Gārberi pārrunā valstu sadarbību zaļo tehnoloģiju jomā
16.12.2010

16.decembrī vides ministrs Raimonds Vējonis tikās ar Amerikas Savienoto Valstu Ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijā Džūditu G.Gārberi (Judith Gail Garber).

Lasīt vairāk ...


Izglītības un zinātnes ministrs darba vizītē apmeklēs Rēzekni, Aglonu un Daugavpili
15.12.2010

16. un 17.decembrī izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks darba vizītē apmeklēs Latgali – Rēzekni, Aglonu un Daugavpili. Vizītes mērķis ir iepazīties ar reģiona aktualitātēm Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esošajās jomās, īpaši – augstākajā izglītībā un zinātnē, kā arī – ar šo jomu pārstāvjiem un iesaistītajiem diskutēt par turpmāko attīstību.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs: Latvijas lauksaimniekiem nepieciešami taisnīgi maksājumi līdzvērtīgas konkurences nodrošināšanai
15.12.2010

15. decembrī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Zemkopības ministrijā tikās ar Vācijas Federatīvās Republikas (VFR) vēstnieku Latvijā Klausu Burkhartu, lai pārrunātu lauksaimniecības nozares aktualitātes, tostarp Eiropas Savienības (ES) Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) pēc 2013. gada, kā arī apspriestu iespējas veicināt abu valstu sadarbību lauksaimniecības jomā.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 25 ...  --> 
Kategorijas
I.Jurševska (1)
http://websoft.lv/edit/index.php?adm=4&y=8375&yy=11512&la=1281&chl=1281&a=2&b=1# (5)
Arhīvs
2018 (300)   
2017 (652)   
2016 (915)   
2015 (599)   
2014 (403)   
2011 (158)   
2010 (486)   
0 (3514)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv