AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VIEDOKĻI


2011

<--  1 2 3 4 5 6 7 ...  --> 

Uldis Augulis: Lidot gribēsies arī pēc vēlēšanām
19.08.2011

Pēdējās divās dienās, šķiet, ikviens politiķis vai politikānis, kam nav slinkums, jau paspējis izteikties par problēmām ar nacionālo aviosabiedrību „airBaltic”. Izteikumu „bardzība” un lietotie apzīmējumi liecina gluži vai par to, ka notiek tāda kā sacensība, kurš vēlētājiem parādīs „visstingrāko nostāju”.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: ceram saglabāt esošo mandātu skaitu Saeimā
15.08.2011

Augusts Brigmanis aicina pieņemt pārdomātus lēmumus izglītības un veselības jomā, kā arī neatstāt novārtā mazturīgos pensionārus, kuriem noteikti nepieciešama pensiju indeksācija.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz CVK deputātu kandidātu sarakstu 11.Saeimas vēlēšanām
11.08.2011

Šodien savu deputātu kandidātu sarakstu 11.Saeimas vēlēšanām iesniedza Zaļo un zemnieku savienība, sarakstā ir 115 deputātu kandidāti.

Lasīt vairāk ...


ZZS nav nodoma mainīt viedokli par atbalstu Jansonam
28.02.2011

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputātiem nav nodoma mainīt viedokli par atbalstu "Saskaņas centra" izvirzītajam tiesībsarga amata kandidātam Jurim Jansonam. Tā par "Vienotības" paziņojumu pirmdienas vakarā Latvijas Televīzijā sacīja ZZS pārstāve Iveta Grigule.

Lasīt vairāk ...


Līdaka: no sēņotāju un ogotāju karšu gūtajiem līdzekļiem varētu labiekārtot mežus
28.02.2011

Varētu ieviest makšķernieku kartei līdzīgu sēņotāja un ogotāja karti, taču apzinos, ka šādas kartes ieviešana izraisītu lielu neapmierinātību bezdarbniekos, atklāj Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka (ZZS).

Lasīt vairāk ...


"Lattelecom" tarifus sola nepaaugstināt
27.02.2011

Uzņēmuma "Lattelecom" tarifu paaugstināšana pašreizējos konkurences apstākļos nav iespējama, - intervijā "Rietumu radio" sacīja Mārtiņš Roze, kurš nesen ieguvis amatu "Lattelecom" padomē.

Lasīt vairāk ...


Āboltiņa: runas par šīs valdības galu ir stipri pārspīlētas
25.02.2011

Lai arī pēdējā laikā bijuši vairāki gadījumi, kad Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) kādos jautājumos meklē sadarbības iespējas ar opozīciju, Saeimas spīkere un apvienības "Vienotība" līdzpriekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uzskata, ka "runas par šīs valdības galu ir stipri pārspīlētas."

Lasīt vairāk ...


Lembergs: Valsts prezidentu jau šogad vajadzētu vēlēt tautai
25.02.2011

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs («Latvijai un Ventspilij») atbalsta ideju par tautas vēlētu Valsts prezidentu. Turklāt prezidenta vēlēšanas, kurās piedalītos Latvijas pilsoņi, vajadzētu rīkot jau šī gada jūnijā, šodien preses konferencē savu viedokli pauda Lembergs.

Lasīt vairāk ...


Broks: budžeta vietu skaita samazinājums augstskolās ir neizbēgams
24.02.2011

Valsts finansēto budžeta vietu skaita samazinājums augstskolās ir neizbēgams, tikai vēl jāvērtē, kādā apjomā, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā "100.pants" sacīja izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Grava un Roze: Mūsu loma ir rūpēties par Lattelecom labu pārvaldību
23.02.2011

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja SIA "Lattelecom" padomes locekļu galvenais uzdevums ir rūpēties par uzņēmuma labu pārvaldību, operatīvo un tehnisko vadību atstājot valdei, pēc savas pirmās padomes sēdes intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja abi jaunie padomes locekļi Uldis Grava (JL) un Mārtiņš Roze (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Pēc tikšanās ar veselības ministru pārtikas uzņēmumi apmierināti, bet bažīgi
23.02.2011

Veselības ministrija (VM) ņēmusi vērā lielāko daļu Latvijas Pārtikas uzņēmēju federācijas (LPUF) ierosinājumu Sabiedrības veselības pamatnostādņu projektā, tomēr LPUF neizslēdz iespēju doties protestos valdības doto solījumu nepildīšanas dēļ, informē LPUF pārstāvis Uldis Ronis.

Lasīt vairāk ...


ZZS deputāti sola atbalstu Jansonam
22.02.2011

Apvienības "Saskaņas centrs" (SC) un Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti, otrdien Saeimas cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā uzklausot abus tiesībsarga amata kandidātus - Juri Jansonu un Anitu Kovaļevsku, nesliecās mainīt savas domas par piemērotāko kandidātu šim amatam, līdz ar to Jansona apstiprināšanai šobrīd vismaz publiski tiek solīts Saeimas vairākuma atbalsts.

Lasīt vairāk ...


Saeimas komisija nosoda valdības ieceri likvidēt plānošanas reģionus
22.02.2011

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputāti otrdien atbalstīja virzīšanai Saeimā lēmuma projektu, kurā par acīmredzami nelietderīgām atzītas Ministru kabineta darbības, kas vērstas uz plānošanas reģionu likvidēšanu, reorganizēšanu vai citādu būtisku to statusa vai funkciju mazināšanu.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Ja opozīcijai ir jēdzīgs priekšlikums, par to ir jādiskutē
19.02.2011

Latvija vairs nedeg zilās ugunīs, kā situāciju pirms Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā raksturoja toreizējais premjers Indulis Emsis (ZZS), kura laikā likumos bija jāveic ievērojamas izmaiņas un arī Saeima bija noslogota. Šo vēsturisko citātu atcerējās Vienotības frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis, kad Diena lūdza izskaidrot, kāpēc jau trešo ceturtdienu Saeimas sēdes ilgst aptuveni stundu un diena vēl nav pusē, kad tautas priekšstāvji, uzvilkuši mēteli, cits pēc cita atstāj parlamenta ēku.

Lasīt vairāk ...


Būtu negodīgi ZZS pārmest politisku izrādīšanos un vieglu dienu gādāšanu Labklājības ministrijai
19.02.2011

Šajā budžeta konsolidēšanas fāzē, starptautisko aizdevēju diktētos 50 miljonus latu meklējot, pensijas valdība pagaidām atstājusi neskartas. Tas ir Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas nopelns,- raksta Monika Zīle „Latvijas Avīzē”.

Lasīt vairāk ...


ZZS uzskata, ka Mūrniecei jāturpina veikt reformas policijā
18.02.2011

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicinās premjeru Valdi Dombrovski (“Vienotība”) nesteigties ar iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces (“Vienotība”) atlūguma pieņemšanu, jo uzskata, ka šajā nozarē steidzami nepieciešamas reformas un tās jāturpina veikt Mūrniecei.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis noliedz ZZS pretenzijas uz iekšlietu jomu
18.02.2011

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis noliedz, ka ZZS pēc ministres Lindas Mūrnieces (“Vienotība”) atkāpšanās varētu pretendēt uz iekšlietu jomu.

Lasīt vairāk ...


Lembergs: nav jātaupa uz iedzīvotāju rēķina
18.02.2011

Koalīcijas spēku – Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) – sadarbības partnera partijas Latvijai un Ventspilij līderis Aivars Lembergs uzskata, ka šā gada valsts budžets būtu pārstrādājams, mazāk ceļot nodokļus, bet kārtīgāk veicot revīziju valsts izdevumos.

Lasīt vairāk ...


Augulis: Satiksmes ministrijas uzņēmumu vadībai ir atrasti labākie cilvēki
17.02.2011

Nu jau vairāk nekā simts dienas labklājības ministra pret satiksmes ministra krēslu nomainījušais Uldis Augulis (ZZS) sabiedrības uzmanību šajā laikā galvenokārt pievērsis, mainot valsts kapitālsabiedrību vadību.

Lasīt vairāk ...


Lembergs: "Vienotības" iekšējā opozīcija cenšas gāzt valdību
17.02.2011

Pēdējā laika notikumi, tostarp ap ķildas ap Tiesībsarga kandidatūru, likuši Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam secināt, ka apvienības Vienotība iekšienē pastāv spēcīgs strāvojums, kas cenšas gāzt Valda Dombrovska valdību.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 ...  --> 
Arhīvs
2014 (84)   
2013 (3)   
2012 (3)   
2011 (121)   
2010 (401)   
0 (616)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv