AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VIEDOKĻI


2010

<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 21 ...  --> 

ZZS vēl nav izlēmusi par Bārzdiņa reformām
30.12.2010

Lai arī valdība otrdien atbalstījusi veselības ministra Jura Bārzdiņa (ZZS, Liepājas partija) rosinātās izmaiņas veselības aprūpes iestāžu finansējuma sadalē, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) uzsver, ka nekādi lēmumi apvienībā nav pieņemti un nākamā pusgada laikā par šiem jautājumiem turpināsies diskusijas.

Lasīt vairāk ...


Pensionāre Eglīte:Būtu rakstniece varētu uzrakstīt romānu par studēšanu Latvijā.
29.12.2010

Pēc ilgām pārdomām nolēmu uzrakstīt. Lasu un klausos, izglītības sistēmā neko vairs nevar samazināt. Es domāju, ka iespējas ir lielas. Kāpēc mums mazajā valstiņā ir vajadzīgas tik daudz augstskolas? Īsti nezinu cik līdzekļu iegulda no valsts privātajās augstskolās. Ja tiešām vēl tur iegulda, tad pārsvarā tā ir zemē nomesta nauda. Esmu ņēmusi līdzdalību vairāku kursu darbu un diplomdarbu izstrādāšanā. Pasniedzēji riņķo pa visām augstskolām, bet kāda var būt kvalitāte?

Lasīt vairāk ...


Ko jūs vēlētos izdarīt savu vēlētāju labā?
29.12.2010

Diena to jautā jaunpienācējiem Saeimā - deputātiem, kas parlamentā ievēlēti pirmo reizi.

Lasīt vairāk ...


Bārzdiņš: Visi lēmumi par izmaiņām veselības sistēmā ir izsvērti
28.12.2010

Visi lēmumi par izmaiņām veselības sistēmā ir izsvērti un, ja radīsies vajadzība, tie tiks mainīti, komentējot vairākus valdības šodien pieņemtos lēmumus, kas paredz būtiskas izmaiņas veselības aprūpes jomā, žurnālistiem norādīja veselības ministrs Juris Bārzdiņš (ZZS/Liepājas partija).

Lasīt vairāk ...


Liepājas partija nepiekritīs izdevumu samazinājumam veselības nozarē
28.12.2010

Liepājas partija, kuras izvirzītais Juris Bārzdiņš pašlaik pilda veselības ministra pienākumus, nepiekritīs izdevumu samazinājumam veselības nozarē, - intervijā "Rietumu Radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), kurš kopā ar Liepājas mēru Uldi Sesku (Liepājas partija) piedalās koalīcijas sarunās.

Lasīt vairāk ...


Augulis: Lidosta neplāno norakstīt "airBaltic" parādu
28.12.2010

Starptautiskā lidosta "Rīga" neplāno norakstīt aviokompānijas "airBaltic" parādu, šorīt intervijā telekompānijas LNT raidījumam "900 sekundes" atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Augulim ātrgaitas vilciens starp Rīgu un Maskavu ir lielāka prioritāte nekā "airBaltic" attīstība
28.12.2010

Satiksmes ministram Uldim Augulim (ZZS) ātrgaitas vilcienu līnijas izveide starp Rīgu un Maskavu ir lielāka prioritāte nekā "airBaltic" attīstība, liecina ministra šorīt teiktais intervijā telekompānijas LNT raidījumam "900 sekundes".

Lasīt vairāk ...


Vējonis cer, ka Latvijā nākamgad ieviesīs depozīta sistēmu dzērienu iepakojumam
27.12.2010

Vides ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) cer, ka 2011.gadā Latvijā izdosies ieviest depozīta sistēmu dzērienu iepakojumam.

Lasīt vairāk ...


Deputāti: Zatlers ir viens no labākajiem prezidenta kandidātiem
27.12.2010

Vairāki 10.Saeimas deputāti un frakciju vadītāji par piemērotāko Valsts prezidenta kanditātu uzskata līdzšinējo prezidentu Valdi Zatleru, liecina portāla Diena.lv veiktā aptauja.

Lasīt vairāk ...


Jurševska: Sociālās apdrošināšanas budžeta uzkrājums beigsies līdz nākamā gada beigām
26.12.2010

Nākamā gada beigās sociālās apdrošināšanas budžeta uzkrājums būs iztērēts, intervijā aģentūrai LETA stāstīja labklājības ministre Ilona Jurševska (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Lembergs: Nākamā gada valsts budžetu un tā izstrādes gaitu nevar nosaukt par veiksmes stāstu
22.12.2010

Šonedēļ Saeimā galīgajā lasījumā pieņemto 2011.gada valsts budžetu un tā izstrādes gaitu, pēc Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") domām, nevar nosaukt par veiksmes stāstu.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesaka necerēt uz reformām veselības aprūpē un izglītībā
22.12.2010

Meklējot iespējas budžetā konsolidēt papildus 50 miljonus latu, finanšu ministrs Andris Vilks (PS, “Vienotība”) var aizmirst par strukurālajām reformām veselības aprūpes sistēmā un izglītībā, šādas domas viņam labāk mājās izpaust, nevis to darīt publiski, šādu viedokli Ir.lv pauda Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Astoņu gadu laikā cer izveidot ātrgaitas dzelzceļu starp Rīgu un Maskavu
21.12.2010

Līdz 2018.gadam, kad Krievijā notiks Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā, starp Rīgu un Maskavu varētu tikt izveidota ātrgaitas vilcienu līnija. Šādu projektu apspriedušas abu valstu amatpersonas šonedēļ notiekošās Valsts prezidenta Valda Zatlera vizītes laikā Krievijā.

Lasīt vairāk ...


Bērziņš: budžetam pildoties, varētu pārtraukt aizņemties
21.12.2010

Ja nākamā gada budžets pildās kā ieplānots, Latvijai vajadzētu apsvērt iespēju pārtraukt aizņemties no starptautiskajiem aizdevējiem, otrdien pēc Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdes, kurā skatīts jautājums par starptautisko finansiālo atbalstu, Ir.lv sacīja komisijas vadītājs Andris Bērziņš (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Budžeta grozījumu balsojums var būt negatīvs
20.12.2010

Ja valdībai neizdosies vienoties ar starptautiskajiem aizdevējiem un gada sākumā būs jāgroza nākamā gada budžeta projekts, konsolidējot to vēl par 50 miljoniem latu, šajā balsojumā var būt negatīvs rezultāts, Ir.lv sacīja Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Vējonis: par 50 miljonu latu konsolidāciju būs smagas diskusijas
16.12.2010

Zaļo un Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Raimonds Vējonis pauž, ka nepieciešamība nākamā gada budžetā konsolidēt vēl 50 miljonus latu ir pārsteigums, un pašlaik viņš neredz iespēju, kā to varētu izdarīt. ZZS gaidīs priekšlikumus no Finanšu ministrijas, un Vējonis paredz smagas politiskas diskusijas par šo jautājumu.

Lasīt vairāk ...


ZZS neatbalsta Judinu, jo viņam trūkst tieslietu darba pieredzes
16.12.2010

Saeima ceturtdien aizklātā balsojumā neatbalstīja krimināltiesību eksperta, organizācijas ''Providus'' pētnieka Andreja Judina apstiprināšanu par Augstākās tiesas tiesnesi.

Lasīt vairāk ...


Lembergam pašam Valsts prezidenta amats neinteresē
16.12.2010

Ventspils mērs Aivars Lembergs neslēpj, ka viņu pašu neinteresē Valsts prezidenta amats.

Lasīt vairāk ...


Bārzdiņš: Pie viena sarunu galda jāsēžas gan pārtikas ražotājiem, gan ārstiem
15.12.2010

Lai rosinātu uzņēmējus pievērsties veselīgākas, ar sāli un cukuru nepārsātinātas pārtikas ražošanai, pie viena sarunu galda būtu jāsēžas gan ražotājiem, gan ārstiem, šodien žurnālistiem atzina veselības ministrs Juris Bārzdiņš (Liepājas partija).

Lasīt vairāk ...


ZZS deputātu iniciatīvas nenoraušot budžeta balsojumu
14.12.2010

Tas, ka atsevišķi zaļo zemnieku deputāti 2011. gada budžetā iesnieguši ar premjeru un finanšu ministru nesaskaņotus priekšlikumus, kas budžetā iecirstu vairāk nekā 15 miljonu latu robu, nenozīmē, ka kopumā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcija Saeimā nebalsos par budžeta pieņemšanu, apgalvo tās vadītājs Augusts Brigmanis. Pašlaik dienaskārtībā arī neesot jautājuma par sankcijām pret nesaskaņoto priekšlikumu iesniedzējiem – Ivetu Griguli, Jāni Klaužu un bijušo Unibankas vadītāju Andri Bērziņu.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 21 ...  --> 
Arhīvs
2014 (84)   
2013 (3)   
2012 (3)   
2011 (121)   
2010 (401)   
0 (616)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv