AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


2018

<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 17 ...  --> 

Aptauja par ES nākotnes lauku politiku!
12.06.2018

Ikvienam Latvijas lauksaimniekam un lauku uzņēmējam līdz 10. jūlijam ir iespējas izteikt viedokli par EK piedāvājumu, aizpildot Valsts Lauku tīkla Sekretariāta sadarbībā ar Zemkopības ministrijas sagatavoto anketu, kurā ir 21 jautājums ar atbilžu variantiem.

Lasīt vairāk ...


Baltijas, Višegradas un Balkānu valstis apspriedīs Eiropas Komisijas vīziju par Kopējo lauksaimniecības politiku pēc 2020. gada
12.06.2018

Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis dosies darba vizītē uz Ungāriju, kur Višegradas un Baltijas valstu lauksaimniecības ministri apspriedīs Eiropas Komisijas publicētos regulu priekšlikumus par ES Kopējās lauksaimniecības politiku pēc 2020. gada.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības nozares vadība apmeklē starptautiskās militārās mācības “Saber Strike 2018” Skrundā
12.06.2018

Mācības “Saber Strike 2018” ir apvienotas ar Latvijas organizētajām starptautiskajām militārajām mācībām “Summer Shield XV”, un kopā mācībās piedalās vairāk nekā 3000 dalībnieku no Albānijas, ASV, Dānijas, Itālijas, Kanādas, Latvijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Polijas, Slovēnijas, Spānijas un Vācijas.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs darba vizītē apmeklēs Franciju
11.06.2018

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis uzturēsies vienas dienas darba vizītē Francijā, lai apmeklētu Eiropā vadošo starptautisko drošības un aizsardzības nozares izstādi “Eurosatory 2018” un tiktos ar Latvijas uzņēmumiem un sadarbības partneriem, rosinot Latvijas uzņēmumu iesaisti militārās piegādes ķēdēs un vadošo militāro tehnoloģiju pārņemšanā.

Lasīt vairāk ...


Valmierā atklās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba pagaidu ēku
11.06.2018

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štābs, kas līdz šim atradās Rīgā, kopš 1. jūnija pārcelts uz Valmieru, lai padarītu efektīvāku Zemessardzes uzdevumu izpildi. Brigādes štābs, kura uzdevums ir koordinēt, pārraudzīt un atbalstīt Vidzemes bataljonu darbību, atradīsies tuvāk savā atbildības rajonā esošajiem Zemessardzes bataljoniem.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: svarīgi veicināt Latvijas un Nīderlandes ekonomisko sadarbību
11.06.2018

Tikšanās laikā M.Kučinskis augstu novērtēja Nīderlandes ieguldījumu NATO paplašinātās klātbūtnes nodrošināšanā Baltijas reģionā un NATO Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanā. Savukārt, attiecībā uz abu valstu ekonomisko sadarbību, Ministru prezidents norādīja, ka svarīga ir sadarbības veicināšana tehnoloģiju un inovāciju nozarēs, tranzītā un loģistikā.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Simtgades stipendijas sāk ceļu pie spožākajiem absolventiem
09.06.2018

Dana Reizniece-Ozola, finanšu ministre: “Ar Simtgades loteriju aizsākta jauna tradīcija Latvijas momentloteriju vēsturē – veidot stipendiju atbalsta programmu Latvijas skolēniem. Esmu gandarīta, ka iedzīvotāji atbalsta šo iniciatīvu un veicina ieguldījumu sociāli aktīvo un talantīgo jauniešu attīstībā".

Lasīt vairāk ...


Vidzemes pašvaldības iepazīstina ar autoceļu ikdienas uzturēšanas darbiem
08.06.2018

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pašvaldību pārstāvjus informēja par autoceļu tīkla attīstību Vidzemes reģionā, tajā skaitā arī par plānotajiem remontdarbiem 2018./2019.gadā.

Lasīt vairāk ...


Bergmanis: NATO spēkiem jābūt gataviem reaģēt nekavējoties, ja rodas tāda vajadzība
08.06.2018

“NATO spēkiem jābūt gataviem reaģēt nekavējoties, ja rodas tāda vajadzība. Mums jābūt spējām ātri pārvietoties gan Eiropas teritorijā, gan nodrošināt papildspēku ierašanos no ASV un Kanādas. Tāpēc, gatavojoties samitam, mums aktīvi jāstrādā pie attiecīgo prasību precizēšanas NATO, kā arī sadarbības koordinēšanas ar ES. Laiks saprast, ka sekmīga sabiedroto spēku pārvietošanās Eiropā nebūs iespējama bez detalizēta un koordinēta darba starp valstīm un starptautiskām organizācijām. Šim darbam ir jābūt vienai no alianses prioritātēm un praktiski pasākumi ir jāsāk nekavējoties,” uzsvēra R. Bergmanis.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: uzņēmējiem jāorientējas uz nišas nozarēm
08.06.2018

Uz tikšanos atnākušie uzņēmēji izrādīja interesi par valsts tautsaimniecībā notiekošajiem procesiem, situāciju finanšu sistēmā, kā arī iespējām attīstīt dzīvojamo fondu iedzīvotājiem. Tāpat tika apspriesti jautājumi par situāciju lauksaimniecības sektorā, kā arī infrastruktūras attīstībā.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents tiekas ar Limbažu uzņēmējiem
08.06.2018

Tikšanās laikā tika apspriesta situācija tautsaimniecībā gan reģionā, gan valstī kopumā. Pašvaldībā strādājošo uzņēmumu vadītāji, īpašnieki izrādīja interesi par notiekošajiem procesiem izglītības sistēmā, kā arī vērsa uzmanību uz kvalificēta darbaspēka pieejamības problemātiku.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: jānodrošina horizontāla visu ekonomikas jomu digitalizācija
07.06.2018

“Mums ir jānodrošina horizontāla visu ekonomikas jomu digitalizācija. Valdības un FICIL pozīcijās ir daudz saskares punktu, lai sekmīgi virzītu tālāk valsts izaugsmi," sacīja M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Talsu novadā būs “Latvijas simtgades birzs”
06.06.2018

Ceturtdien, 7. jūnijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalīsies Latvijā akreditēto ārvalstu vēstnieku reģionālajā vizītē Ziemeļkurzemē, kur izveidos birzi par godu Latvijas valsts simtgadei.

Lasīt vairāk ...


NATO aizsardzības ministri diskutēs par alianses pielāgošanos mūsdienu drošības izaicinājumiem
06.06.2018

No 7. līdz 8. jūnijam aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis piedalīsies NATO ministru sanāksmē Briselē, Beļģijā, kurā ministri diskutēs par jūlijā gaidāmā NATO samita dienaskārtību, alianses pielāgošanos mūsdienu drošības izaicinājumiem un NATO komandstruktūras pilnveidošanu, NATO un ES sadarbību, kā arī alianses aizsardzības un atturēšanas spēju stiprināšanu.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: tikai izlīdzināts un adekvāts ES atbalsta finansējums var dot jauniešu pieplūdumu lauksaimniecībā
05.06.2018

Otrdien, 5. jūnijā, ES Lauksaimniecības ministru neformālajā sanāksmē Sofijā, kur pēc ES Padomē prezidējošās valsts – Bulgārijas – ierosinājuma dalībvalstu ministri diskutēja par risinājumiem paaudžu nomaiņai lauksaimniecībā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs norādīja, ka Latvijā ir radītas un nostiprinātas jaunas saimniecības un Zemkopības ministrijas mērķis ir panākt, lai šo saimniecību būtu vairāk un tās būtu dzīvotspējīgas ilgtermiņā.

Lasīt vairāk ...


Plāno uzlabot mātes un bērna veselības aprūpi
05.06.2018

Plāns izstrādāts ciešā sadarbībā ar nozares profesionālajām organizācijām - Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju, Latvijas Vecmāšu asociāciju, Latvijas Neonatalogu biedrību, Latvijas Pediatru asociāciju, Latvijas Ģimenes ārstu asociāciju, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju - un valsts pārvaldes institūcijām.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Balvu novadu
05.06.2018

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Balvu novadā piedalīsies Zemkopības ministrijas un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” rīkotajā informatīvajā seminārā par Kopējās lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020. gada un Lauku attīstības programmas aktualitātēm 2018. gadā.

Lasīt vairāk ...


Latvijas budžeta ieņēmumos pamatoti vairāk kā pusmiljards eiro ES fondu investīciju
04.06.2018

Kopumā līdz šī gada 25. maijam uzsākti projekti par vairāk kā 2,75 miljardiem eiro jeb 62,2% no kopējās ES fondu “aploksnes”, kas ir 4,4 miljardi eiro.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: piedāvājums samazināt Latvijai atbalstu Kohēzijas politikas ietvaros nav pieņemams
04.06.2018

M. Kučinskis norādīja, ka Kohēzijas politika Latvijai ir nozīmīgs instruments, kas ir ļāvis nodrošināt būtisku labklājības līmeņa pieaugumu. Kohēzijas politika un ES fondi ir redzamākais un iedzīvotāju novērtētākais ES instruments Latvijā, kas uzlabo dzīves kvalitāti un mūsuprāt ir viena svarīgākajām ES pievienotajām vērtībām.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: dzīves līmeņa izlīdzināšanai ES jābūt galvenajai daudzgadu budžeta prioritātei
04.06.2018

“Mēs iestāsimies par adekvātu Kohēzijas politikas finansējumu, un strādāsim, lai Kohēzijas līdzekļu sadales kritēriji nodrošinātu uzsvaru uz reģioniem, kas vēl atpaliek no ES vidējā IKP. Baltijas valstis ir apliecinājušas darbībā, ka ir Kohēzijas politikas veiksmes stāsts,” tā M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 17 ...  --> 
Arhīvs
2018 (332)   
2017 (916)   
2016 (1242)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (4298)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv