KONTAKTI

KONTAKTI / NOVADOS


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 74 ...  --> 

M. Kučinskis: pašvaldībām jāsargā darbavietas radoši uzņēmumi
10.08.2018

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 10. augustā, uzturējās reģionālajā vizītē Alūksnē, kur tikās ar novada pašvaldības vadību un darbiniekiem, uzņēmējiem, kā arī iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs Kurzemes reģiona lauku saimniecības
09.08.2018

Piektdien, 10. augustā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Saldus un Durbes novadu, lai klātienē apzinātu ilgstošā sausuma radītu negatīvo ietekmi uz lauksaimniecības produkcijas ražu un lopkopību.

Lasīt vairāk ...


Latgales pašvaldības iepazīstina ar autoceļu ikdienas uzturēšanas darbiem
09.08.2018

Satiksmes ministrs Uldis Augulis: “Autoceļu remontdarbu sezona šogad sākusies savlaicīgi un ļoti aktīvi. Darbi pkopumā notiek vairāk nekā 150 objektos visā valstī, turklāt norisinās arī līdz šim vērienīgākie darbi uz valsts vietējās nozīmes grants ceļiem. Šis ir gads, kad grants ceļu sakārtošanā ieguldīsim vēsturiski lielākās investīcijas."

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs apmeklēs starptautisko operāciju veterānu bērnu nometni “Mazais Namejs”
09.08.2018

Nometnē, kas no 5. līdz 11. augustam notiek Īvandes muižā Kuldīgas novadā, bērniem ir iespēja labāk iepazīt karavīra profesiju un ikdienu, kā arī uzzināt vairāk par skautu un gaidu kustību. Nometnes laikā dalībnieki iepazīst gan Nacionālo bruņoto spēku vienības, gan piedalās izturības pārgājienā, stratēģiskajās spēlēs un citās aktivitātēs.

Lasīt vairāk ...


Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda ES fondu finansējumu
09.08.2018

Finanšu ministrija (FM) ir iesniegusi Ministru kabinetā ikmēneša informatīvo ziņojumu par Kohēzijas politikas ES fondu investīciju progresu. Līdz ar sekmīgu iepriekšējā plānošanas perioda pabeigšanu un esošā perioda intensīvāku projektu ieviešanu Latvija jūlijā un augustā ir saņēmusi ievērojamus Eiropas Komisijas (EK) maksājumus – kopā 297 miljonus eiro.

Lasīt vairāk ...


Ziņojums par obligātās iepirkuma komponentes ieviešanas hronoloģiju 2007.–2018. gadā
08.08.2018

Ziņojums par obligātās iepirkuma komponentes ieviešanas hronoloģiju un personām, kuras pieņēmušas lēmumus attiecīgajā jautājumā, izstrādāts atbilstoši Latvijas Republikas Saeimas 2018. gada 20. jūnija lēmumam.

Lasīt vairāk ...


Ministru kabinets akceptē Salacgrīvas ostas un priekšostas pārbūvi
07.08.2018

Satiksmes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts “Par Salacgrīvas ostas un priekšostas pārbūvi” nodrošinās ostas konkurētspējas palielināšanos un stabilizēs ekonomisko situāciju, kā arī radīs priekšrocības veiksmīgai ostas attīstībai nākotnē

Lasīt vairāk ...


Latvijas Autoceļu uzturētāja dividendes novirzīs autoceļu uzturēšanai un tehnikas iegādei
07.08.2018

Satiksmes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts paredz, ka VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” dividendes 2,63 miljonu apmērā par 2017.gadu novirzīs autoceļu uzturēšanai un autoceļu uzturēšanas tehnikas atjaunošanai. Otrdien, 7. augustā, minēto rīkojumu apstiprinājusi valdība.

Lasīt vairāk ...


Paplašina kompensējamo zāļu pieejamību pacientiem
07.08.2018

Vairākām diagnozēm, tostarp retām slimībām, jau no 15.augusta tiek paaugstināts kompensācijas apmērs uz 100%: hipersensivitātes pneimonītam, citām intersticiālām plaušu slimībām, sarkoidozei, motorā neirona slimībai, Hantingtona horejai un vara vielmaiņas traucējumiem. Tādējādi tiek novērsti gadījumi, kad pacients neiegādājas zāles augsta līdzmaksājuma dēļ. Kompensācijas apjoma palielinājums notiks esošā veselības nozares finansējuma ietvaros.

Lasīt vairāk ...


Atklāts atjaunotais Ikšķiles aizsargdambis pie Rīgas HES ūdenskrātuves
06.08.2018

“Mums vēl labā atmiņā ir pērnā vasara un rudens, kad Latviju piemeklēja ilgstošas spēcīgas lietavas un varējām pārliecināties, ka atjaunotas meliorācijas sistēmas daudz efektīvāk novada liekos ūdeņus. Atjaunotais Ikšķiles aizsargdambis kopā ar iepriekš pārbūvētajām sūkņu stacijām mazinās plūdu riskus Ikšķilē un tās apkaimē,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lasīt vairāk ...


Plāno vienkāršot pašvaldību nodokļu, nodevu un maksas pakalpojumu iekasēšanas kārtību
06.08.2018

Ministru kabinets izskatīs Finanšu ministrijas sagatavotus grozījumus Kases operāciju uzskaites noteikumos. Noteikumu projekts ir izstrādāts, lai pilnveidotu kases operāciju uzskaites noteikumus attiecībā uz iestādes, kura tiek finansēta no pašvaldības budžeta, administrēto nodokļu un nodevu vai maksas pakalpojumu iekasēšanas kārtību.

Lasīt vairāk ...


ĀCM ierobežošanas pasākumus apmaksās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem
03.08.2018

Tā kā nepieciešams nekavējoties veikt pasākumus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) ierobežošanai Saldus novada Saldus pagasta saimniecībā “Druvas Unguri”, valdība piektdien, 3. augustā, pieņēma Ministru kabineta rīkojumu par papildu pasākumiem ĀCM ierobežošanai.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemes fonda pirmo trīs darba gadu rezultāti – strauji uzņem tempu un gūst lauksaimnieku atzinību
31.07.2018

“Latvijas Zemes fonds un lauksaimnieku lielu popularitāti iemantojusī zemes iegādes kreditēšanas programma ir divi ļoti efektīvi atbalsta pasākumi, kas papildus stimulē uzņēmējdarbības attīstību lauku apvidos un pozitīvi ietekmē sociālekonomisko situāciju laukos,” gandarīts ir zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lasīt vairāk ...


Jau drīzumā no Dobeles līdz Gardenei varēs pārvietoties pa jaunizbūvētu gājēju un velo ceļu
27.07.2018

Lai iepazītos ar darbu norisi, satiksmes ministrs Uldis Augulis un Dobeles pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns apmeklēja valsts reģionālo autoceļu Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) posmā no Dobeles līdz Gardenei, kur šobrīd gar ceļu aktīvi tiek būvēts gājēju un velo ceļš apmēram 3 km garumā.

Lasīt vairāk ...


FM: Pašvaldībās pieaug izdevumi ES fondu projektiem
27.07.2018

Šogad pirmajā pusgadā pašvaldību budžetā bija vērojams 57,8 milj. eiro pārpalikums. Tas ir par 43,1 milj. eiro mazāks kā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā. Mazāks budžeta pārpalikums skaidrojams ar intensīvu ES fondu projektu ieviešanu pašvaldībās. Kā rezultātā kopējie izdevumi pieauguši par 95,7 milj. eiro jeb 8,4%, salīdzinot ar 2017. gada pirmo pusgadu.

Lasīt vairāk ...


Ciblas un Vārkavas novadā stāstīs un diskutēs par lauksaimniecības nākotni
27.07.2018

Trešdien, 1. augustā, Ciblas novadā un ceturtdien, 2. augustā, Vārkavas novadā norisināsies Zemkopības ministrijas un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” rīkots informatīvais seminārs par Kopējās lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020. gada un Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātēm 2018. gadā. Seminārā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai informētu lauku uzņēmējus par sarunām ar Eiropas Komisiju, kā arī atbildētu uz lauksaimniekus interesējošiem jautājumiem.

Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs Aucē atklās atjaunoto Miera ielu
25.07.2018

Satiksmes ministrs Uldis Augulis atzinīgi novērtē paveikto darbu un uzsver: “Man ir patiess prieks, ka Auce tagad var lepoties ar atjaunotu Miera ielu, kas ir tik svarīga un stratēģiski nozīmīga pilsētas iedzīvotājiem un arī tās viesiem, kas turpmāk varēs droši un ērti pārvietoties. Protams, sakārtota vide un laba infrastruktūra ir nozīmīgs pamats katras pilsētas attīstībā, tāpēc kopumā autoceļu tīkla sakārtošana ir mana kā ministra prioritāte, jo zinu, ka tas sniedz iespējas, īpaši uzņēmējdarbības sekmēšanai un īpaši lauku novados. Mēs vēlamies, lai cilvēki dzīvo un strādā visā Latvijā, lai sekmē uzņēmējdarbību, rada darba vietas un kopumā veicina tieši novadu izaugsmi. Tāpēc no sirds novēlu, lai atjaunotais ceļš labi un ilgi kalpo, atvedot pilsētai un tās iedzīvotājiem jaunas iespējas.”

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Latvijas lauksaimnieku būtisko interešu ievērošana būs atkarīga no ES dalībvalstu solidaritātes
25.07.2018

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tikās ar ES lauksaimniecības un lauku attīstības komisāru Filu Hoganu, lai pārrunātu Latvijas galvenās intereses par Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni pēc 2020. gada. Ministrs informēja komisāru par problēmām Latvijas lauksaimniekiem, ko izraisījis ilgstošais sausums, un lūdza sniegt finansiālo atbalstu lauksaimniekiem šajā ārkārtas situācijā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs trešdien Briselē tiksies ar ES lauksaimniecības komisāru Filu Hoganu
25.07.2018

Tikšanās laikā zemkopības ministrs komisāru informēs par Latvijas nemainīgo nostāju jautājumā par tiešo maksājumu izlīdzināšanu, lai beidzot ES dalībvalstu zemnieki būtu līdzvērtīgos konkurences apstākļos, bet pašreizējais EK piedāvājums to noteikti nenodrošina.

Lasīt vairāk ...


Papildināti lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas noteikumi
24.07.2018

Valdība otrdien, 24. jūlijā, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par prasībām lauksaimniecības produktu integrētajai audzēšanai, uzglabāšanai un marķēšanai.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 74 ...  --> 
Arhīvs
2018 (191)   
2017 (350)   
2016 (395)   
2015 (209)   
2014 (181)   
2013 (5)   
2011 (24)   
2010 (119)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv