SAEIMAS VĒLĒŠANAS

SAEIMAS VĒLĒŠANAS / VIEDOKĻI


U.Augulis: veselības nozares problēmas vēlas risināt uz pensionāru rēķina (1
23.09.2014

Joprojām Veselības nozares darba grupas vadītājas Ilzes Viņķeles izteikumi publiskajā telpā liecina, ka veselības nozares samilzušās problēmas vēlas risināt uz pensionāru un mazāk aizsargāto iedzīvotāju grupu rēķina. Kategoriski nepiekrītu veselības finansēšanai no sociālā budžeta, tādējādi uz vēlēšanu rēķina riskējot graut stabilu un sakārtotu sistēmu, kas ir paredzēta citiem mērķiem, uzsver labklājības ministrs Uldis Augulis.

Lasīt vairāk ...


Ministrs U.Augulis: brīvprātīgais darbs ir labs pamats aktīvai un atbildīgai sabiedrībai
28.08.2014

Lai diskutētu par turpmākām iespējām valstī attīstīt brīvprātīgā darba kustību, nodrošinot iespēju sabiedrībai būt aktīvai, labklājības ministrs Uldis Augulis tikās ar diriģentu, "Rīgas 2014" brīvprātīgo programmas vadītāju Intu Teterovski. Sarunā piedarījās arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadītāja Inese Kalvāne.

Lasīt vairāk ...


Ministrs R.Vējonis: Latvijas drošības stiprināšana jāturpina saskaņā ar attīstības dokumentiem un saistībām pret NATO (1
26.08.2014

Aizsardzības ministrijas jaunās politikas iniciatīvās nākamajiem trim gadiem vērstas uz Latvijas pašaizsardzības spēju stiprināšanu līdz minimāli nepieciešamajam līmenim un NATO uzņemošās valsts spēju attīstību. Valsts aizsardzības sistēmas attīstība notiks atbilstoši Valsts aizsardzības finansēšanas likumam un precizētajam Nacionālo bruņoto spēku ilgtermiņa attīstības plānam 2012. – 2024.gadam. Prognozētā kopējā summa trīs gados varētu sasniegt apmēram 290 miljonus eiro un tā plānota no prognozētajiem pieaugošajiem valsts budžeta ieņēmumiem.

Lasīt vairāk ...


Ministrs J.Dūklavs intervijā NRA: PVN pārtikai jāsamazina
26.08.2014

Par iespējām un nepieciešamību palīdzēt cūku mēra un Krievijas embargo skartajiem pārtikas ražotājiem un pārstrādātājiem Neatkarīgās intervija ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Ministra R.Vējoņa intervija raidījumā "Rīta Panorāma"
Apskatīt komentārus


14.08.2014Ārkārtas situācijā likumi nav punktuāli jāievēro. LA saruna ar Jāni Dūklavu
13.08.2014

Valdība lemj par atbalsta pasākumiem uzņēmējiem, kuru uzņēmējdarbība cietīs Krievijas sankciju dēļ. Zemkopības ministrs JĀNIS DŪKLAVS stāsta par iespējamo atbalstu lauksaimniecības un pārtikas ražotājiem, kā arī par situāciju Āfrikas cūku mēra skartajā Latgalē.

Lasīt vairāk ...


A.Brigmanis intervijā NRA: ZZS premjera kandidāta vārdu uzzināsiet divu nedēļu laikā
08.08.2014

NRA intervija ar Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītāju Augustu Brigmani.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina nekavēties ar lēmumiem par atbalstu Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem
08.08.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde un Saeimas frakcija pauž satraukumu par to, kādu ietekmi uz Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem atstās Krievijas Federācijas noteiktais aizliegums importam no Eiropas Savienības, un aicina valdību nekavējoties lemt par nepieciešamo atbalstu mūsu valsts uzņēmējiem.

Lasīt vairāk ...


Aivars Lembergs intervijā NRA: Vairāk domāt par nacionālajām interesēm (2
30.07.2014

Saruna ar Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu par Ventspils attīstības priekšnoteikumiem, par to, vai Latvijai izdosies sasniegt Zviedrijas labklājību, kā izlietot papildu naudu aizsardzības budžetā un kāpēc līdzšinējās valdības neko nav darījušas, lai palielinātu Latvijas enerģētisko un ekonomisko neatkarību.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: lauksaimniekiem plašas iespējas turpmākai izaugsmei
29.07.2014

Izvērtējot padarīto saistībā ar valdības rīcības plānu, Zemkopības ministrija informē, ka ir paveikti galvenie izvirzītie uzdevumi. 2014.gadā viens no svarīgākajiem uzdevumiem bija Lauku attīstības programmas (LAP) 2014.-2020. gadam izstrāde un iesniegšana apstiprināšanai Eiropas Komisijā, lai lauksaimnieki pēc iespējas ātrāk varētu sākt investēt attīstībā ES jaunā plānošanas perioda atbalsta līdzekļus.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs R.Vējonis nosauc būtiskākos nozares sasniegumus pirmajā pusgadā
29.07.2014

"Ieguldījumi valsts drošībā un aizsardzībā ir prioritāri, jo garantē visu un katra Latvijas iedzīvotāja tiesības uz drošību, dzīvību un veselību. Vienlaikus šiem ieguldījumiem jābūt jēgpilniem, mērķtiecīgiem un ilgtspējīgiem, nodokļu maksātāju naudas izlietojumam jābūt lietderīgam," uzsver aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Lasīt vairāk ...


DIENA: ZZS starts vēlēšanās: Atgriezties pie pārbaudītā (1
29.07.2014

Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS) ik pēc gada vai pāris gadiem rotācijas kārtībā mainās valdes priekšsēdētāji, bet nevienam no viņiem nav izdevies izvirzīties priekšplānā - kopš 2002. gada ZZS faktiskais līderis ir frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Tas ir viens no fenomeniem, kas raksturīgs Zaļo un Zemnieku savienībai. Par otru var uzskatīt Aivaru Lembergu, kurš vada partiju Latvijai un Ventspilij, ar kuru ZZS ir sadarbības līgums. Pagaidām vēl nav zināms, kāda loma viņam būs šajā Saeimas vēlēšanu kampaņā, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (84)   
2013 (3)   
2012 (3)   
2011 (121)   
2010 (401)   
0 (616)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv