AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


2013

<--  1 2 3 4 ...  --> 

Barča: nākamgad būtiski ir strādāt pie jaunā veselības aprūpes finansēšanas likumprojekta
27.12.2013

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča (Zaļo un zemnieku savienība) norāda, ka viens no būtiskajiem parlamenta uzdevumiem sociālajā jomā nākamgad būs darbs pie likumprojektiem, kuri paredz obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanu Latvijā, sasaistot valsts apmaksātu veselības aprūpi ar iedzīvotāju ienākuma nodokļa nomaksu.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis iespējamo Straujumas kandidatūru premjera amatam vērtē kā labu
27.12.2013

Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas iespējamā kandidatūra Ministru prezidenta kandidāta amatam būtu laba, sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņam iznācis daudzos dzīves posmos strādāt kopā ar Straujumu un šajā laikā par zemkopības ministri esot radies ļoti pozitīvs iespaids.

Lasīt vairāk ...


ZZS neatbalsta Eiropas naudas sadali turpmākajai 7-gadei
11.12.2013

Tuvāko nedēļu laikā Latvija gatavojas iesniegt Eiropas Komisijai būtiskākos attīstības plānošanas dokumentus, kas noteiks Latvijas attīstības kursu zem Eiropas struktūrfondu 4,4 miljardus eiro vērtās zvaigznes turpmākajos septiņos gados. Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) uzskata, ka demisionējusī V.Dombrovska valdība gatavojas nodot Latvijas intereses nākamās septiņgades Eiropas naudas sadalē, jo kārtējo reizi pakļaujas Eiropas ierēdņu vīzijām par Latvijas turpmāko attīstību, kā arī rīkojas pretrunā ar vadošajiem Latvijas attīstības plānošanas dokumentiem

Lasīt vairāk ...


ZZS nogaidīs prezidenta lēmumu saistībā ar jaunās valdības veidošanu
11.12.2013

Pašlaik opozīcijā esošā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) trešdien otrajā sarunu kārtā par valdības veidošanu pie Valsts prezidenta uzklausījusi viņa viedokli par šī brīža situāciju, sacīja ZZS pārstāvis Uldis Augulis.

Lasīt vairāk ...


ZZS var paklusēt, bet nevedīs SC valdībā. Saruna ar Augustu Brigmani (Latvijas Avīze)
11.12.2013

“Latvijas Avīzē” viesojās Saeimas ZZS frakcijas priekšsēdētājs AUGUSTS BRIGMANIS. Šodien Valsts prezidents pabeidz otro konsultāciju raundu ar parlamenta partijām – un tieši ZZS delegācija pie viņa ieradīsies kā noslēdzošā. Redakcijā ar Brigmaņa kungu sarunājās Voldemārs Krustiņš un Egils Līcītis.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis saskata trīs valdības veidošanas scenārijus pēc sarunu noslēguma ar prezidentu
10.12.2013

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis saskata trīs iespējamos valdības veidošanas scenārijus pēc rīt gaidāmā sarunu noslēguma ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Viena iespēja ir, ka Bērziņš nominē premjera amata kandidātu, otra iespēja ir, ka "Vienotībai" būs jāturpina meklēt kāds cits premjera amata kandidāts, savukārt trešais scenārijs ir, ka prezidents lūdz Valdim Dombrovskim (V) turpināt strādāt Ministru prezidenta amatā.

Lasīt vairāk ...


"Vienotības" solis, izvirzot trīs kandidātus, bija nepareiza taktika
05.12.2013

"Vienotības" solis, izvirzot trīs kandidātus, ir bijusi nepareiza taktika, ceturtdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. ""Vienotībai" jāmeklē jauns kandidāts, tur nav variantu," uzskata Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


ZZS: valdībai ir nepieciešama ļoti precīzi uzzīmēta ceļa karte
04.12.2013

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) trešdien Valsts prezidentam, kurš uzsācis konsultācijas par jauno valdības sastāvu, apliecināja, ka ir gatava būt valdības sastāvā. ZZS uzskata, ka nākamajai valdībai ir nepieciešama ļoti precīzi uzzīmēta ceļa karte par turpmākajiem darbiem, tajā skaitā, konkrēti soļi "Liepājas metalurga" lietā, dialogs ar sociālajiem partneriem, pašvaldību jomas jautājumi, kā arī tālākie soļi Zolitūdes traģēdijas seku likvidēšanā.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Mums ir trīs premjera kandidāti, bet valdība tomēr būtu jāveido "Vienotībai" (LTV "Rīta Panorāma")
28.11.2013

„Vienotībai" ir jāvada jaunā valdība, jo tai ir pietiekami daudz mandātu Saeimā, lai to darītu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma" sacīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: ZZS gatava iesaistīties valdībā
27.11.2013

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) būtu gatava iesaistīties valdības darbā, uzsver ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Pēc viņa teiktā, gan pagaidām nav skaidrs, kāds "būs formāts" sadarbībai. Vienlaikus Brigmanis atzīst, ka "valstī ir krīzes situācija" un "būtu muļķīgi, ja ZZS stāvētu malā". Politiķis uzsvēra, ka ZZS būtu gatava iesaistīties valdības darbā.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Krīze valdībā brieda jau līdz Zolitūdes traģēdijai
27.11.2013

Situācija valdībā bijusi ārkārtīgi sarežģīta un krīze brieda jau līdz Zolitūdes traģēdijai, komentējot Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) lēmumu par atkāpšanos, sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš uzsvēra, ka pēc traģēdijas Zolitūdē sabiedrība vēlas šīs situācijas risinājumu, atbildīgo noteikšanu un vainīgo sodīšanu, kā arī grib pārliecību, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Lasīt vairāk ...


Deputāte Iveta Grigule izglābj “gaļai” nolemtu ķēvīti (Latvijas Avīze) (1
25.11.2013

Ļoti svarīgi, kādi cilvēki lemj par valsts lietām. Taču ne mazāk būtisks ir tas, ko katrs darām savā ikdienas dzīvē. Viena no sabrukšanas paglābta lauku māja, viena izglābta zirga dzīvība – arī tas ir daudz.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Cits sevi cienošs politiskais spēks VL-TB/LNNK vietā jau būtu aizgājis no valdības, aizcērtot durvis
19.11.2013

Cits sevi cienošs politiskais spēks nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) vietā jau būtu aizgājis no valdības, aizcērtot durvis, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Koalīcijas līgums nav spēkā jau labu laiku, un VL-TB/LNNK to tikai beidzot pateikusi skaļi
14.11.2013

Koalīcijas līgums nav spēkā jau labu laiku, un nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) to tikai beidzot pateikusi skaļi, nostiprinot šo faktu "de iure", uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


ZZS lūdz Prezidentu neizsludināt uzņēmējdarbību traumējošos likumprojektus
12.11.2013

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāti ir sagatavojuši vēstules Valsts prezidentam ar lūgumu neizsludināt likumprojektus, kas ir klaji vērsti uz daudzu mazo uzņēmumu bankrotu un ēnu ekonomikas pieaugumu.

Lasīt vairāk ...


Koalīcija kārtējo reizi pensionārus sūta pēc sociālās palīdzības
06.11.2013

Šodien, 6.novembrī, Saeimas ārkārtas sēdē galīgajā lasījumā, lemjot par likumprojektu „Par valsts budžetu 2014.gadam”, ar balsojumu Par – 38, pret – 50, atturoties un nebalsojot 10 deputātiem, nav atbalstīts Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputātu A.Barčas un A.Bērziņa sagatavotais priekšlikums, kas paredz paaugstināt neapliekamo minimumu valsts, vecuma, invaliditātes, apgādnieka zaudējuma, speciālajām un izdienas pensijām no 165 latiem līdz minimālās algas apmēram 2014.gadā - 225 latiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS nevar atbalstīt valsts budžetu 2.lasījumā
30.10.2013

Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) nevar atbalstīt 2014.gada valsts budžetu 2.lasījumā, jo vakardien, 29.novembrī notikušajā valdības sēdē, netika atbalstīti būtiskākie no ZZS sagatavotajiem priekšlikumiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS: tā ir atbildīgo institūciju un organizāciju bezdarbība, ka lauksaimniecībā izmantojamā zeme un meži joprojām nonāk spekulantu rokās
24.10.2013

Publiskajā telpā izskanējusī Biedrības „Zemnieku saeima” informācija par Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) nostāju Uzturēšanās atļauju jautājumā diskreditē jau sen pausto ZZS pārliecību, ka lauksaimniecībā izmantojamo zemi un mežus nedrīkst iztirgot ārzemniekiem ne apmaiņā pret Uzturēšanās atļauju saņemšanu, ne arī citādi.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis iespējas palielināt budžeta izdevumus saskata efektīvākā valsts parāda apkalpošanā
23.10.2013

Rezerve valsts budžetam iesniegto priekšlikumu finansēšanai ir meklējama efektīvākā valsts parāda apkalpošanā, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


ZZS: 2014.gada budžeta projekts joprojām nerisina daudzas sasāpējušas problēmas un neatvieglos Latvijas iedzīvotāju ikdienu
19.10.2013

Atbalstot šī gada 17.oktobra Saeimas plenārsēdē likumprojektu „Par valsts budžetu 2014.gadam” (turpmāk – likumprojekts) 1.lasījumā, ar Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputātu atbalstu tika nodrošināta likumprojekta virzība uz Saeimas komisijām, kur deputāti var turpināt strādāt ar valdības sagatavoto budžeta projektu un iesniegt savus priekšlikumus sociāli taisnīgāka 2014.gada valsts budžeta pieņemšanai.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 ...  --> 
Arhīvs
2018 (469)   
2017 (916)   
2016 (1242)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (4435)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv