AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


2012

<--  1 2 3 4 5 6 ...  --> 

ZZS: sods par dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām personām ir neadekvāts
13.12.2012

Šodien, 13.decembrī, Saeimas plenārsēdē Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti neatbalstīja Juridiskās komisijas sagatavoto redakciju Grozījumiem Krimināllikumā, kas skar atbildību par dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām personām.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Banka nepārliecina ZZS par eiro ieviešanu
05.12.2012

Šodien, 5.decembrī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti tikās ar Latvijas Bankas (LB) prezidentu Ilmāru Rimšēviču, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, kā eiro ieviešana ietekmēs ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Lasīt vairāk ...


ZZS saņem atbildi no Satversmes tiesas priekšsēdētāja par eiro ieviešanas juridisko risinājumu
04.12.2012

Šodien, 4.decembrī, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) ir saņēmusi atbildi uz Satversmes tiesas priekšsēdētājam Gunāram Kūtrim adresēto vēstuli ar lūgumu izvērtēt un sniegt viedokli kā sabiedrībā atzītam juridiskās domas veidotājam par Latvijas pievienošanās eiro valūtai tiesiskajiem aspektiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicinās Latvijas Banku sniegt atbildes uz jautājumiem saistībā ar valdības plānoto eiro ieviešanu
03.12.2012

Šodien, 3.decembrī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde vienojās uz deputātu frakcijas sēdi 5.decembrī uzaicināt Latvijas Bankas pārstāvjus, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, kas šodien interesē lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju.

Lasīt vairāk ...


Kodolnāvei politiskā sistēma neinteresē
28.11.2012

Izvērtējot Latvijas Zaļās partijas (LZP) rīcībā esošo informāciju, nākas secināt, ka atomstacijas nemaz tik atšķirīgi netop – „komunisms” vai demokrātija, viss viens: ekonomiskais labums tiek vērtēts augstāk par vides, planētas un cilvēka veselību un dzīvību. Tikai skaitļi ir tie, kas spēj pārliecināt valstu vadītājus, kas, šķiet, aizmirsuši, ka viņu pašu nākotne ir tikpat apdraudēta kā to, kas referendumā balsoja „pret” vai kuriem šāda iespēja izteikt savu viedokli pat netiek dota.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Aicinām premjeru ievērot noslēgto vienošanos un pildīt apņemšanos aizstāvēt Latvijas lauksaimniekus (1
23.11.2012

Brisele kārtējo reizi grib „ uzmest” Latvijas zemniekus. ZZS pievienojas Latvijas lauksaimnieku organizācijām un pieprasa premjerministram kopīgi ar valsts atbildīgajām amatpersonām un Eiroparlamenta deputātiem darīt visu iespējamo, lai bloķētu nepieņemamo Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidenta Hermana van Rompeja piedāvājumu nākamajam septiņu gadu budžetam attiecībā uz tiešmaksājumiem lauksaimniekiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS neatbalsta Ministru kabineta virzīto Eiro ieviešanas likumu
22.11.2012

Šodien, 22.novembrī, ar Saeimas koalīcijas deputātu balsu vairākumu Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai nodeva izskatīšanai Ministru kabineta (MK) iesniegto likumprojektu „Eiro ieviešanas likums”. Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāti šī gada 8.oktobrī bija sagatavojuši un iesnieguši Saeimas Prezidijam šodienas likumprojekta alternatīvu variantu - “Par eiro ieviešanas termiņu”, kas diemžēl 18.oktobra Saeimas plenārsēdē tika noraidīts.

Lasīt vairāk ...


Koalīcija neatbalsta mazo pensiju indeksāciju un sūta pensionārus pēc sociālās palīdzības
22.11.2012

Šodien, 22.novembrī, Saeimas plenārsēdē ar balsojumu Par – 37, pret – 40, atturas – 10 Sociālo un darba lietu komisijai izskatīšanai nav nodots Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) sagatavotais likumprojekts „Grozījumi likumā „Par valsts pensijām”” (likumprojekts), kas paredz pensiju indeksācijas kārtību iestrādāt likumā. Likums stātos spēkā 2014.gada 1.janvārī.

Lasīt vairāk ...


ZZS meklēs veidu, kā uzlabot vietējo ražojumu konkurētspēju
16.11.2012

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) dialogā ar vairākām par iepirkumiem atbildīgajām pusēm meklēs veidu, kā uzlabot vietējo ražojumu konkurētspēju. Šāda ideja radusies pēc "ļoti vērtīgas" tikšanās starp ZZS frakcijas un kustības "Nepērc svešu" pārstāvjiem, kurā tika secināts, ka abām pusēm vairākos jautājumos ir līdzīgi viedokļi.

Lasīt vairāk ...


ZZS rosina pensiju indeksācijas kārtību iestrādāt likumā
16.11.2012

Vakar, 15.novembrī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti iesniedza Saeimas prezidijam likumprojektu „Grozījumi likumā „Par valsts pensijām”” (likumprojekts), kas paredz pensiju indeksācijas kārtību iestrādāt likumā. Likums stātos spēkā 2014.gada 1.janvārī.

Lasīt vairāk ...


ZZS vēršas pie Satversmes tiesas priekšsēdētāja par eiro ieviešanas juridisko risinājumu
15.11.2012

Šodien, 15.novembrī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti parakstīja vēstuli Satversmes tiesas priekšsēdētājam Gunāram Kūtrim ar lūgumu izvērtēt un sniegt viedokli kā sabiedrībā atzītam juridiskās domas veidotājam par Latvijas pievienošanās eiro valūtai tiesiskajiem aspektiem.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zaļā partija neatbalsta Eiro ieviešanu Latvijā ar 2014.gadu
14.11.2012

Latvijas Zaļās (LZP) partijas valdes sēdē šorīt tika nolemts neatbalstīt Eiro ieviešanu Latvijā ar 2014. gadu. Šāda lēmuma pamatā ir Eiropas Savienības ekonomiskās situācijas neprognozējamība.

Lasīt vairāk ...


ZZS deputāti atbalsta Delnu pieteikumam Satversmes tiesai fotoradaru lietā
14.11.2012

Apvienības „Zaļo un Zemnieku savienība” (ZZS) deputāti, šodien, 14.novembrī, pauda atbalstu un parakstījās Sabiedrības par atklātību Delna (Delna) sagatavotajā pieteikumā Satversmes tiesai par fotoradaru darbības nodrošinājuma neatbilstību valsts likumdošanai.

Lasīt vairāk ...


Nacionālais attīstības plāns joprojām nav gatavs
13.11.2012

Neskatoties uz atsevišķu Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) sagatavoto priekšlikumu iekļaušanu Nacionālās attīstības plāna 2020 (NAP) projektā, tas joprojām ir nepilnīgs, jo neparedz daudzu būtisku jautājumu risinājumu, kas ir definēti citā nacionālā līmeņa plānošanas dokumentā - Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijā (Latvija 2030).

Lasīt vairāk ...


Politisko pretinieku apkarošana nevairo popularitāti (Neatkarīgā Rīta Avīze)
13.11.2012

Pētījumu centra SKDS oktobra aptaujas dati liecina, ka maģisko 5% barjeru iekļūšanai Saeimā pārvarētu tikai četras no iepriekšējās vēlēšanās startējušajām partijām: Saskaņas centrs, Vienotība, Zaļo un zemnieku savienība, kā arī Nacionālā apvienība. Tās pašas, kas arī pašlaik strādā parlamentā. Zaļzemnieku sniegums jau trešo mēnesi tiek vērtēts 11 un 12 procentpunktu robežās.

Lasīt vairāk ...


Saeimas deputāti vēršas pie Prezidenta
12.11.2012

Lai likumprojekts „Par tautas nobalsošanu un likumu ierosināšanu” (likumprojekts) nestātos spēkā, šodien, 12.novembrī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un Saskaņas Centra (SC) frakciju deputātu vārdā Uldis Augulis un Jānis Urbanovičs vērsās pie Valsts prezidenta, lai lūgtu Prezidentu izmantot Latvijas Republikas Satversmē paredzētās tiesības atdot likumprojektu otrreizējai caurlūkošanai Saeimā.

Lasīt vairāk ...


Valdošā koalīcija neatbalsta ZZS priekšlikumu apkurei piemērot samazināto PVN likmi 5% apmērā
01.11.2012

Šodien, 1.novembrī, Saeimas plenārsēdē ar valdošās koalīcijas balsu vairākumu tika noraidīti Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātu sagatavotie grozījumi likumā “Par pievienotās vērtības nodokli” (Grozījumi).

Lasīt vairāk ...


ZZS rosina siltumenerģijas piegādēm piemērot samazināto PVN likmi 5% apmērā
26.10.2012

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāti sagatavojuši un vakar, 25.oktobrī, iesnieguši Saeimas Prezidijam grozījumus likumā “Par pievienotās vērtības nodokli” (Grozījumi). Grozījumi paredz papildināt likumu ar jaunu pantu, kas paredz siltumenerģijas piegādēm iedzīvotājiem piemērot pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināto likmi 5% apmērā.

Lasīt vairāk ...


Edmunds Srūdžs – ministrs, soģis vai komediants?
20.10.2012

ZZS pauž nožēlu par Reformu partijas ministra E.Sprūdža izpratni par tiesiskumu, parādot, ka juridiskiem argumentiem un procedūrai nav nekādas nozīmes saistībā ar Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga atstādināšanas mēģinājumu.

Lasīt vairāk ...


Tiesiskuma koalīcija noraida ZZS sagatavoto likumprojektu “Par eiro ieviešanas termiņu”
18.10.2012

Šodien, 18.oktobrī, ar balsu vairākumu Saeimas plenārsēdē tika noraidīta Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātu sagatavotā likumprojekta “Par eiro ieviešanas termiņu” (likumprojekts) nodošana Saeimas Juridiskajai komisijai.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 5 6 ...  --> 
Arhīvs
2018 (469)   
2017 (916)   
2016 (1242)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (4435)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv