AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Uldis Augulis: lidosta ir jāvada krīzes menedžeriem
15.12.2010


Trešdien, 15. decembrī, Satiksmes ministrija kā VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” akcionāre apstiprinājusi jaunu uzņēmuma valdi. Šāds lēmums pieņemts, jo lidostā jāstrādā cilvēkiem, kas spēj nodrošināt saimniecisku uzņēmuma darbību.

Valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Arnis Luhse, bet valdes locekļu amatos – Aldis Mūrnieks, Andis Damlics un Verners Lūsis. Visiem apstiprinātajiem valdes locekļiem ir darba pieredze vadošos amatos.

Līdz ar to no amatiem atsaukti Krišjānis Peters, Jānis Ķuzulis, Vents Balodis, Toms Nāburgs un Helēna Ruduša.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis norāda: „Izvērtējot līdzšinējos lidostas vadības darbu, nācās secināt, ka uzņēmumā ir ieilgusi vairāku svarīgu jautājumu risināšana, kas kavē lidostas attīstību. Esam panākuši vienošanos ar līdzšinējiem valdes locekļiem, savukārt jaunajai valdei izvirzīti konkrēti uzdevumi. Uzskatu, ka lidosta ir jāvada krīzes menedžeriem, un vienam no svarīgākajiem valsts infrastruktūras uzņēmumiem ir jāstrādā daudz efektīvāk, nekā līdz šim”.

Satiksmes ministrija sagaida, ka jaunā vadība atrisinās ieilgušo konfliktu ar „airBaltic” jautājumā par lidostas maksām, piedāvās risinājumu jautājumam par lidostas paplašināšanos, lai nodrošinātu pasažieru komfortu un palielinātu aviokompāniju un lidojumu skaitu, kā arī veicot iekšēju optimizāciju, panāks, ka uzņēmums strādā efektīvi un rentabli.
 
      Atpakaļ
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv