AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Edmunds Srūdžs – ministrs, soģis vai komediants?
Apskatīt komentārus (0)


20.10.2012


ZZS pauž nožēlu par Reformu partijas ministra E.Sprūdža izpratni par tiesiskumu, parādot, ka juridiskiem argumentiem un procedūrai nav nekādas nozīmes saistībā ar Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga atstādināšanas mēģinājumu.

Ministrs kā „100% varbūtības” apsūdzības uzturētājs, aizmirstot par otras puses tiesībām uz aizstāvību, bezatbildīgi riskē ar nodokļu maksātāju naudu, kuru, iespējams, rezultātā var nākties atmaksāt par ventspilnieku ievēlētā domes priekšsēdētāja goda un cieņas aizskaršanu.

 Augusts Brigmanis, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs: „Mēs skaidri redzam, ka Sprūdžs šajā farsā ir viens. Ja viņa rīcību neizprot pat valsts augstākās amatpersonas, tad no amata ir jāatstādina Sprūdžs, nevis Lembergs. Tāpēc aicinu Ventspils domi atlaist pašvaldību lietu ministru”.  

ZZS uzskata, ka Edmunda Sprūdža aktīvā bezprecedenta rosīšanās publiskajā telpā ir vājš mēģinājums audzēt gan Reformu partijas zemos reitingus pirms tuvojošās pašvaldību vēlēšanām, gan vairot arī savu kā ministra popularitāti.

ZZS pauž cerības, ka Reformu partijas bijušā līdera Valda Zatlera izplatītais „Sarkano līniju vīruss” nav pārmeties no politiskiem konkurentiem un oligarhiem uz Latvijas pašvaldību izslēgšanu aiz sarkanajām līnijām.


Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska ,
ZZS biroja vadītāja
26110065
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv