AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Aizsardzības ministrs tiekas ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem
Apskatīt komentārus (0)


13.09.2017


13. septembrī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis tiksies ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu aizsardzības nozares aktualitātes un turpmākās sadarbības perspektīvas. 

 

Ministrs tiksies ar pārstāvjiem no Latvijas Ārpolitikas institūta, Latvijas Transatlantiskās organizācijas, Konrāda Adenauera fonda, biedrības “Terra Europa”, Latvijas Nacionālo karavīru biedrības, Latviešu virsnieku apvienības, Latvijas Nacionālo partizānu apvienības, Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības, biedrības “Forti Patria”, Latviešu strēlnieku apvienības, Latvijas Rezerves virsnieku asociācijas un Rezerves virsnieku un instruktoru neformālās apvienības.  

 

Aizsardzības ministrija sadarbojas ar nevalstiskajām organizācijām, kuru darbības jomas ir sabiedrības informēšana un diskusijas veicināšana par Latvijas drošības un aizsardzības politikas jautājumiem, Latvijas dalību NATO, dažādiem starptautisko attiecību un starptautiskās drošības jautājumiem. Nevalstiskās organizācijas veic arī aizsardzības nozarei aktuālu jautājumu pētniecību, iedzīvotāju informēšanu un izglītošanu par valsts militārās vēstures jautājumiem, kā arī popularizē Nacionālos bruņotos spēkus.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv