AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


Aizsardzības ministrs projekta “Sporto visa klase” finālsacensībās pasniegs ar Jaunsardzes kustību saistītas balvas
Apskatīt komentārus (0)


19.05.2017


19. maijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta “Sporto visa klase” trešās sezonas finālsacensības “Zemgales Olimpiskajā centrā”, Jelgavā un piedalīsies dalībnieku apbalvošanā. 

 

R. Bergmanis apbalvos finālā pārstāvēto Latvijas skolu 5. klases, piešķirot iespēju to skolēniem šovasar piedalīties Jaunsardzes vasaras nometnēs. Jelgavas 4. vidusskolas 5.c klase un Rīgas Hanzas vidusskolas 5.a klase balvā saņems iespēju piedalīties jaunsargu vasaras nometnē Kalnciemā, Valmieras Pārgaujas sākumskolas 5.d klase – nometnē Burtniekos un Daugavpils 3.vidusskolas 5.b klase – nometnē Višķos. Savukārt Ventspils 4. vidusskolas 5.b klasei būs iespēja kopā ar jaunsargiem piedalīties nometnē Ventspilī un Liepājas 8.vidusskolas 5.a klasei – nometnē Jūrmalciemā.

 

Finālsacensību laikā pie “Zemgales Olimpiskā centra” būs arī iespēja aplūkot Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Kājnieku brigādes un Zemessardzes 52. kājnieku bataljona ekipējumu, ieročus un tehnikas vienības.

 

Kā jau ziņots, Aizsardzības ministrija un Latvijas Olimpiskā Komiteja šī gada janvārī parakstīja sadarbības līgumu, lai veicinātu Jaunsardzes un projekta “Sporto visa klase” dalībnieku iesaisti kopīgos pasākumos, kā arī motivētu bērnus un jauniešus nodarboties ar sportu un izvēlēties veselīgu dzīvesveidu.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv