AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


   

Aizsardzības ministrs apmeklēs starptautisko operāciju veterānu bērnu nometni “Mazais Namejs”
Apskatīt komentārus (0)


09.08.2018


Piektdien, 10. augustā, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Valsts aizsardzības un patriotisma fonda “Namejs” organizēto nometni “Mazais Namejs”, kurā piedalās 85 starptautisko operāciju veterānu bērni no visas Latvijas. 

 

Nometnē, kas no 5. līdz 11. augustam notiek Īvandes muižā Kuldīgas novadā, bērniem ir iespēja labāk iepazīt karavīra profesiju un ikdienu, kā arī uzzināt vairāk par skautu un gaidu kustību. Nometnes laikā dalībnieki iepazīst gan Nacionālo bruņoto spēku vienības, gan piedalās izturības pārgājienā, stratēģiskajās spēlēs un citās aktivitātēs. 

 

Nometnes galvenie mērķi ir sniegt iespēju aktīvi un jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, attīstīt jaunatnes pilsoniskumu un patriotismu, iepazīstināt ar Latvijas bruņoto spēku ikdienu, attīstīt jauniešu patstāvību, spēju strādāt komandā un svinēt Latvijas simtgadi. 

 

Nometne organizēta ar Aizsardzības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku, ASV vēstniecības Latvijā, AS “Latvijas Finieris”, SIA “Tallink”, Pasaules brīvo latviešu apvienības, Latviešu virsnieku apvienības un citu ziedotāju atbalstu. 

 

Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" mērķis ir veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, uzturēt starptautiskajās operācijās cietušo karavīru piemiņu un atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā. Fonda “Namejs” valdes priekšsēdētājs ir atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds Graube. 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv