AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


Aizsardzības ministrs apmeklē Ādažu bāzi
Apskatīt komentārus (0)


18.04.2018


18. aprīlī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Ādažu bāzi, lai tiesātu NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas organizētās spēka trīscīņas jeb pauerliftinga sacensības “Strongman”, kas tiks atklātas plkst. 8.40. 

 

Sacensībās piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri no Albānijas, Kanādas, Polijas un Spānijas.  Spēka trīscīņas sacensības sastāvēs no trim disciplīnām – piesēdieniem ar svaru stieni uz pleciem, spiešanas guļus un stieņa vilkšanas no zemes –, un tās tiks tiesātas atbilstoši Starptautiskās pauerliftinga federācijas noteikumiem, kas tiks pielāgoti sacensību prasībām.

 

Tāpat R. Bergmanis piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku 3. Reģionālā nodrošinājuma centra komandieru maiņas ceremonijā, kurā pašreizējais komandiera pienākumu izpildītājs majors Kaspars Auzenbahs nodos vienības karogu jaunajam komandierim pulkvežleitnantam Armandam Veteram.

 

Svinīgajā komandieru maiņas ceremonijā piedalīsies arī Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš, Nacionālo bruņoto spēku Štāba priekšnieka vietnieks atbalsta jautājumos brigādes ģenerālis Imants Ziediņš, Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes komandieris un vienību komandieri, kā arī Nodrošinājuma pavēlniecības pārstāvji.

 

Vizītes laikā aizsardzības ministrs apskatīs arī Ādažu bāzes infrastruktūru.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv