07.08.2018
vārda dienas: Alfrēds, Fredis, Madars
Izvērtē veselības tūrisma attīstības iespējas (0) 
2018-08-07

Ziņojumā uzsvērts, ka Latvijas medicīnas eksporta pakalpojumu jomas attīstības labā ir svarīga mērķtiecīga darbība pievilcīga valsts tēla veidošanā ārvalstīs un tā uzturēšanā, tāpat arī mērķa valstu noteikšana medicīnas pakalpojumu eksportam.
Lasīt vairāk ...


Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca kļūst par nacionālo interešu objektu (0) 
2018-08-07

Nacionālo interešu objektiem ir noteikts īpašs regulējums, paredzot, ka to būvniecībai izdotas būvatļaujas apstrīdēšana vai pārsūdzēšana neaptur būvniecību. Nacionālo interešu objekta statusa nepiešķiršanas gadījumā pastāvētu risks, ka var sākties trešo personu ierosināta tiesvedība ar mērķi apturēt būvniecību, iespējams pat uz vairākiem gadiem. Tas nav pieļaujami, ņemot vērā, ka slimnīcas attīstībai piesaistīti Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļi, kas izmantojami ierobežotu laika periodu.
Lasīt vairāk ...


Ministru kabinets akceptē Salacgrīvas ostas un priekšostas pārbūvi (0) 
2018-08-07

Satiksmes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts “Par Salacgrīvas ostas un priekšostas pārbūvi” nodrošinās ostas konkurētspējas palielināšanos un stabilizēs ekonomisko situāciju, kā arī radīs priekšrocības veiksmīgai ostas attīstībai nākotnē
Lasīt vairāk ...


Latvijas Autoceļu uzturētāja dividendes novirzīs autoceļu uzturēšanai un tehnikas iegādei (0) 
2018-08-07

Satiksmes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts paredz, ka VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” dividendes 2,63 miljonu apmērā par 2017.gadu novirzīs autoceļu uzturēšanai un autoceļu uzturēšanas tehnikas atjaunošanai. Otrdien, 7. augustā, minēto rīkojumu apstiprinājusi valdība.
Lasīt vairāk ...


Paplašina kompensējamo zāļu pieejamību pacientiem (0) 
2018-08-07

Vairākām diagnozēm, tostarp retām slimībām, jau no 15.augusta tiek paaugstināts kompensācijas apmērs uz 100%: hipersensivitātes pneimonītam, citām intersticiālām plaušu slimībām, sarkoidozei, motorā neirona slimībai, Hantingtona horejai un vara vielmaiņas traucējumiem. Tādējādi tiek novērsti gadījumi, kad pacients neiegādājas zāles augsta līdzmaksājuma dēļ. Kompensācijas apjoma palielinājums notiks esošā veselības nozares finansējuma ietvaros.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv