13.07.2018
vārda dienas: Margrieta, Margarita
K. Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” plāno izdot grāmatu par muzeja vēsturi (0) 
2018-07-13

Par godu Latvijas simtgadei ir plānots izdot grāmatu par “Pikšu” muzeja vēsturi, izceļot vairākus nozīmīgus Latvijas vēstures simbolus – Kārli Ulmani, tautas Atmodas laiku un zemnieku sētu, kas laikmeta griežos piedzīvoja gan saimniecisko spozmi, gan tikusi pilnīgi izpostīta, beigās kā muzejs nonākot sabiedrības sociālpolitiskā un vēsturiskā diskursa dzirnakmeņos.
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē izteiks priekšlikumus KLP uzlabošanai (0) 
2018-07-13

Ministru padomes galvenais jautājums, par ko ministri diskutēs, ir KLP pēc 2020. gada ieviešanas modelis – vai tas ir pietiekami vienkāršs un vai nodrošinās dalībvalstīm pietiekamu rīcības brīvību.
Lasīt vairāk ...


FM aicina sniegt viedokli par galīgās PVN sistēmas ieviešanas pasākumiem (0) 
2018-07-13

Lai uzlabotu PVN sistēmas efektivitāti, vienkāršotu to un apkarotu arvien pieaugušo krāpšanos, ir ierosinātas būtiskas izmaiņas PVN sistēmas modernizēšanai un vienkāršošanai. Galīgās PVN sistēmas pārrobežu darījumos pamatprincips būs PVN uzlikšana galamērķa dalībvalstī.
Lasīt vairāk ...


FM, VID un būvniecības nozares uzņēmēji paraksta sadarbības memorandu (0) 
2018-07-13

“Ēnu ekonomikas apmērs būvniecības nozarē joprojām ir augsts, tāpēc mums ir nepieciešami kopā ar nozari izstrādāti efektīvi instrumenti situācijas uzlabošanai. Šodien parakstītais memorands apliecina būvniecības nozares uzņēmēju vēlmi pievienoties cīņai pret ēnu ekonomiku. Esmu pārliecināta, ka, tikai sadarbojoties, varam rast vislabākos un ērtākos risinājumus gan uzņēmējiem, gan uzraugošajai iestādei,” norāda finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.
Lasīt vairāk ...


Raidījuma "Rīta Panorāma" saruna ar veselības ministri Andu Čakšu (0) 
2018-07-13


Lasīt vairāk ...


Bergmanis: Latvija ir gatava nākotnē turpināt aizsardzības budžeta palielināšanu arī virs 2% no iekšzemes kopprodukta (0) 
2018-07-13

“Briseles samits turpina un pastiprina Velsas un Varšavas samitā nolemto. NATO kļūst stiprāka,” uzsver aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. “Samita laikā pieņēmām būtiskus lēmumus, kas ir īpaši nozīmīgi mūsu reģionam, piemēram, lēmumu par Daudznacionālās divīzijas “Ziemeļi” štāba izveidi Ādažu bāzē. Tāpat arī būtiski lēmumi pieņemti attiecībā uz papildspēku nosūtīšanas mehānismiem un spēku reaģēšanas palielināšanu.”
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents reģionālajā vizītē apmeklē Smilteni (0) 
2018-07-13

Tikšanās laikā tika apspriesti pašvaldībai un valstij kopumā aktuāli jautājumi. Uzmanība tika pievērsta infrastruktūras sakārtošanai pašvaldībā, tostarp jaunas dzīvojamās mājas būvniecībai, sporta būvju realizācijai, ielu uzlabošanai.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv