14.06.2018
vārda dienas: Tija, Saiva, Saivis, Sentis, Santis
Ministru prezidents: Latvijas un Indijas aktīvais dialogs veicina abu valstu ekonomisko sadarbību (0) 
2018-06-14

Tikšanās laikā ar Indijas parlamenta delegāciju tika augstu novērtēts aktīvais politiskais dialogs ar Indiju gan divpusēji, gan Eiropas Savienības ietvaros. M.Kučinskis atzīmēja lieliskās Latvijas un Indijas attiecības ar nozīmīgu sadarbības potenciālu ekonomiskās sadarbības, kā arī izglītības un kultūras jomās.
Lasīt vairāk ...


VM rosina paplašināt kompensējamo zāļu pieejamību pacientiem (0) 
2018-06-14

Veselības ministrija, lai nodrošinātu racionālāku valsts budžeta līdzekļu pielietojumu, ļaujot esošā finansējuma ietvaros palīdzēt lielākam skaitam pacientu ar viņiem nepieciešamajiem medikamentiem, ir izstrādājusi izmaiņas valsts kompensēto zāļu saraksta veidošanas kārtībā.
Lasīt vairāk ...


Sakārtos valsts un pašvaldību autoceļu un ielu būvniecības kvalitātes vispārīgās prasības (0) 
2018-06-14

Noteikumu projekts "Valsts un pašvaldību autoceļu un ielu būvniecības kvalitātes vispārīgās prasības" nosaka valsts un pašvaldību autoceļu un ielu būvniecības kvalitātes vispārīgās prasības, kuras jāievēro veicot projektēšanu, būvdarbus un būvuzraudzību, kā arī novērtējot būves kalpošanas atbilstību kvalitātes prasībām konstrukciju paredzētajā kalpošanas laikā.
Lasīt vairāk ...


Finanšu ministre aicina ERAB pastiprināt iesaisti Latvijā (0) 
2018-06-14

“Kopš Latvijas neatkarības atgūšanas ERAB ir bijis svarīgs starptautiskais partneris tās līdzšinējā attīstībā, un īpaši uzsverams sniegtais atbalsts finanšu krīzes laikā, kad ERAB investēja tādos lielos projektos kā Citadele Bankas kapitālā, kā arī Latvenergo TEC-2 rekonstrukcijā. ERAB klātbūtne joprojām ir nepieciešama ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs,” uzsvēra finanšu ministre, akcentējot, ka sagaida aktīvāku ERAB atbalstu tādās jomās kā reģionālā kapitāla tirgus attīstība, energoefektivitāte, energodrošība, atjaunojamie energoresursi un infrastruktūra, kā arī inovāciju stimulēšanā.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv