31.05.2018
vārda dienas: Alīda, Jūsma
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: ES nākotnē vairāk jāgādā par labvēlīgiem nosacījumiem paaudžu nomaiņai lauksaimniecībā (0) 
2018-05-31

“Eiropas Savienībā ir sākušās diskusijas par Kopējās lauksaimniecības politikas mērķiem un nosacījumiem, kas būs spēkā pēc 2020. gada. Tādēļ, lai lauksaimniecība varētu veiksmīgi attīstīties, ir jāparedz tādi nosacījumi, kas veicinās jaunu lauksaimnieku ienākšanu nozarē un paaudžu nomaiņu. Latvijas pieredze rāda, ka jauno lauksaimnieku atbalsta pasākumi ir efektīvi un tiem ir pozitīvs rezultāts, tādēļ tos ir jāsaglabā arī turpmāk,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


Nacionālie bruņotie spēki Ukrainā nogādās desmito labdarības sūtījumu (0) 
2018-05-31

Latvijas aizsardzības nozare jau piekto gadu sniedz atbalstu militārā konflikta rezultātā cietušajiem Ukrainas karavīriem un viņu ģimenēm.
Lasīt vairāk ...


FM: Latvija turpinās savu interešu aizstāvību ES fondu sadalījumā pēc 2020. gada (0) 
2018-05-31

“Pēc Eiropas Komisijas izplatītā priekšlikuma par ES fondu sadalījumu, varam jau ļoti konkrēti apspriest detaļas un piedāvāt risinājumus, kas Latvijai ļaus sasniegt vislabākos izaugsmes rezultātus. Visās jomās, kur redzam nepieciešamību tālākām reformām, kohēzijas līdzekļi ir būtisks stimuls mērķu sasniegšanai, tādēļ turpināsim savu interešu aizstāvību ES fondu sadalījumam pēc 2020. gada. Tāpat līdz šim jau esam iestājušies par ES fondu ieviešanas vienkāršošanu, brīvību dalībvalstīm noteikt savas prioritārās ieguldījumu jomas un katra fonda apjomu,” norāda Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.
Lasīt vairāk ...


Jēkabpilī norisināsies diskusija Valsts autoceļu tīkls Zemgalē – šodien un rīt! (0) 
2018-05-31

Satiksmes ministrs Uldis Augulis (SM), VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis tiksies ar Zemgales reģiona uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.
Lasīt vairāk ...


Vecpiebalgas novadā atklās jaunu zivju audzētavu (0) 
2018-05-31

Piektdien, 1. jūnijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Vecpiebalgas novadu, kur atklās akvakultūras uzņēmuma “Hibitech Piebalga” zivju audzēšanas cehu. Jaunā zivju audzētava tapusi pateicoties Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Lauku atbalsta dienesta finansētās programmas “Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā” atbalstam.
Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis: svarīgi aktivizēt ekonomiskās attiecības starp Latviju un Franciju (0) 
2018-05-31

Uzrunājot Francijas uzņēmējus, Ministru prezidents uzsvēra nepieciešamību aktivizēt ekonomisko sadarbību starp abām valstīm. Latviju un Franciju vieno aktīva sadarbība starptautiskajās organizācijās. Abām valstīm ir kopēja izpratne par Eiropas Savienības vērtībām.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv