03.05.2018
vārda dienas: Gints, Uvis
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: visvairāk mēs varam lepoties ar Latvijas cilvēkiem (0) 
2018-05-03

“Ikvienam no mums ir pamats lepoties ar mūsu valsti un mūsu zemi. Taču visvairāk mēs varam lepoties ar Latvijas cilvēkiem. Mīlēsim savu ģimeni un draugus, cienīsim savus kaimiņus, darīsim savu darbu apzinīgi un centīgi, kopsim savu zemi! Tieši tā mēs vislabāk paudīsim, ka mīlam savu tautu un valsti, ka mīlam Latviju!” aicina zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


Valdība lemj par LDz peļņas novirzīšanu konkurētspējas nodrošināšanai (0) 
2018-05-03

LDZ pēdējos gados ir paaugstinājis darbības efektivitāti, kā arī izstrādājis jaunus pakalpojumus un paplašinājis pārvadājumu teritoriju, apguvis jaunus tirgus, veidojot gan jaunas partnerības, gan attīstot esošās. Līdz šim paveiktais atspoguļojas uzņēmuma gada finanšu rezultātos, kas esošajā tirgus situācijā ir vērtējami kā stabili, valdības sēdē uzsvēra satiksmes ministrs Uldis Augulis.
Lasīt vairāk ...


FM: Eiropas Komisijas priekšlikums ES daudzgadu budžetam ir sarunu sākums (0) 
2018-05-03

2. maijā Eiropas Komisija izplatīja pirmo normatīvo aktu pakotni ar priekšlikumiem nākamajam daudzgadu plānošanas periodam, kurš ilgs no 2021. – 2027. gadam. Priekšlikuma publicēšana aizsāk laikietilpīgu un saspringtu sarunu procesu starp ES dalībvalstīm un institūcijām par ES finansējuma pieejamību tās darbības nozarēm.
Lasīt vairāk ...


Apstiprina kārtību veselības apdrošināšanas iemaksu veikšanai (0) 
2018-05-03

Iemaksu veikšana būs brīvprātīga un attieksies tikai uz tām personām, kuras nav apdrošinātas automātiski. Personas, kuras veic sociālās apdrošināšanas iemaksas vispārējā nodokļu režīmā vai ietilpst kādā no sociāli mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām - pensionāri, bērni, personas, kurām noteikta I vai II grupas invaliditāte, Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrēti bezdarbnieki, skolēni un pilna laika programmās studējošie, kā arī citi sociāli atbalstāmi cilvēki* - ir apdrošinātas automātiski un papildus iemaksas veselības apdrošināšanai viņām nebūs jāveic.
Lasīt vairāk ...


Lauksaimnieki varēs pretendēt uz atbalstu tūrisma attīstīšanai (0) 
2018-05-03

Izmaiņas noteikumos paplašina atbalsta saņēmēju loku aktivitātē “Tūrisma aktivitāšu veicināšana”, ļaujot tajā piedalīties lauksaimniekiem un paredzot tiesības ierīkot kempingu vai atpūtas teritoriju telšu, pārvietojamu mājiņu, treileru un citas nelielas būves viesu izmitināšanai. Drīkstēs arī izveidot peldvietas, atpūtas takas, rotaļlaukumus un aktīvas atpūtas vietas, kā arī pielāgot infrastruktūru personām ar funkcionāliem traucējumiem.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv