24.05.2018
vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone
Baltijas valstu lauksaimniecības ministru kopīgais viedoklis nemainās – tiešie maksājumi lauksaimniekiem jāizlīdzina (0) 
2018-05-24

“Baltijas valstu kopīgā pozīcija nemainās – arī turpmāk mēs būsim vienoti savā prasībā. Ar Igaunijas lauku attīstības ministru Tarmo Tammu bijām ļoti gandarīti, ka nesen amatā apstiprinātais mūsu jaunais kolēģis – Lietuvas lauksaimniecības ministra Ģiedrs Surplis stingi atbalsta šo kopīgo nostāju,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


Uzlabos hronisko pacientu aprūpi Drukāt (0) 
2018-05-24

Lai uzlabotu hronisko pacientu aprūpi, Veselības ministrija izstrādājusi noteikumu projektu, kas nosaka kārtību, kādā tiek nodrošināta valsts apmaksāta veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšana hronisku slimību, onkoloģisko, sirds un asinsvadu saslimšanu pacientiem stacionārajā ārstniecības iestādē.
Lasīt vairāk ...


ECOFIN diskutēs par Banku pakotnes elementiem banku nozares risku mazināšanai un sadarbības stiprināšanu PVN jomā (0) 
2018-05-24

Eirogrupas laikā plānots pārrunāt aktuālākos ekonomikas un finanšu jautājumus, tostarp Grieķijas esošo situāciju un Eiropas Komisijas pavasarī atjaunotās ekonomiskās prognozes.
Lasīt vairāk ...


Latvijas, Lietuvas un Igaunijas aizsardzības ministri uzsver Baltijas valstu militārās sadarbības nozīmi reģionālās drošības nodrošināšanā (0) 
2018-05-24

Ministri vienojās par nepieciešamību arī turpmāk īstenot Velsas un Varšavas samitā pieņemtos lēmumus, tostarp nodrošināt NATO paplašināto klātbūtni Baltijas valstīs, lai veicinātu NATO īstenoto atturēšanu un stiprinātu alianses aizsardzību. Uzsvērta arī nepieciešamība pilnveidot NATO komandstruktūru, lai spētu atbilstoši reaģēt uz mūsdienu drošības situācijas izaicinājumiem, kā arī turpināt NATO Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misiju, lai nodrošinātu gaisa telpas aizsardzību.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv