17.05.2018
vārda dienas: Herberts, Dailis, Umberts
ES – Rietumbalkānu samitā pieņem Sofijas deklarāciju (0) 
2018-05-17

Samita ietvaros augstākajā līmenī tika apstiprināts ES atbalsts Rietumbalkānu valstu Eiropas perspektīvai, kā arī atbalstītas konkrētas iniciatīvas/projekti, lai veicinātu reģiona attīstību, ciešāku sadarbību un integrāciju ES. Samitā tika pieņemta deklarācija par “Sofijas prioritāšu dienaskārtību” – konkrētām ES atbalsta iniciatīvām tādās jomās kā likuma vara, drošība un migrācija, savienojamība enerģētikas, transporta, digitālajā jomā; cilvēku savstarpējo kontaktu veicināšana, kā arī Rietumbalkānu valstu savstarpējo attiecību uzlabošana.
Lasīt vairāk ...


Plāno uzlabot selekcionāru tiesību īpašnieku atlīdzības iegūšanu (0) 
2018-05-17

Atlīdzība ir būtisks finanšu resurss ne tikai jaunu šķirņu selekcijai, bet arī aizsargāto šķirņu uzturēšanai un sākotnējās sēklkopības nodrošināšanai ilgtermiņā. Tāpēc ir svarīgi ne tikai veicināt likumā noteikto nosacījumu ievērošanu – maksāt atlīdzību par aizsargātas šķirnes izmantošanu savā saimniecībā, bet arī veicināt izpratni un sadarbību starp selekcionāra tiesību īpašniekiem un lauksaimniekiem.
Lasīt vairāk ...


Plāno atbalstīt papildu dīķu platības pieteikšanu un esošo ūdens vides saistību pagarināšanu (0) 
2018-05-17

Zemkopības ministrija ir sagatavojusi grozījumu projektu valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtībā pasākumam „Akvakultūra, kas nodrošina vides pakalpojumus”. Projektu ceturtdien, 17. maijā, izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē.
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Sēlijas un Latgales uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem (0) 
2018-05-17

Piektdien, 18. maijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Jēkabpili, lai tiktos ar Jēkabpils pilsētas, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novadu vadītājiem un uzņēmējiem.
Lasīt vairāk ...


Tiks izveidots Latvijas Antidopinga birojs (0) 
2018-05-17

Lai uzlabotu antidopinga sistēmas organizāciju Latvijā, tiek veikti vairāki pasākumi antidopinga jomā Latvijā, tostarp no šā gada 1.jūlija paredzēts izveidot Latvijas Antidopinga biroju.
Lasīt vairāk ...


Augusts Brigmanis: Zelta kalnus nesolīsim, bet stabilitāti gan (0) 
2018-05-17

"ZZS ir valdības vadošā partija, un galvenais kampaņas stūrakmens ir valdības darbu parādīšana. Mūsu piedāvājums vēlētājiem ir izsakāms pavisam īsi: stabilitāte, profesionalitāte, prognozējamība. ZZS nesola visu nodokļu samazināšanu un pensiju palielināšanu, bet solīt varam to, ka dzīves līmenis soli pa solim paaugstināsies. Mums ir pamats to teikt, jo Latvijas ekonomika aug, un tas ir arī ievērots starptautiski," intervijā NRA akcentē A.Brigmanis
Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis tirgu mainošas inovācijas nereti rodas tieši mazos uzņēmumos (0) 
2018-05-17

Attiecībā uz ES inovāciju politiku Latvija ar cerībām skatās uz inovāciju ekosistēmas attīstību ES. Eiropas Inovāciju Padome (EIP) varētu būt viens no tās elementiem. Būtiski, lai EIP papildinātu nacionāla līmeņa aktivitātes. Uzrunājot ES valstu un valdību vadītājus, M. Kučinskis norādīja, ka inovācijas, kas maina tirgus darbību sākotnējā stadijā bieži rodas tieši mazākos projektos un uzņēmumos.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv