26.04.2018
vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Pārtikas nozares padome aicina VARAM nesasteigt depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā (0) 
2018-04-26

Pārtikas nozares padomes sēdē tika uzklausīts valsts iestāžu, pārtikas ražotāju, tirgotāju, atkritumu apsaimniekotāju, lauksaimnieku organizāciju, Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Darba devēju konfederācijas un pieaicināto ekspertu viedoklis par ieceri ieviest iepakojuma depozīta sistēmu. Diskusijas mērķis bija jautājumu aplūkot vispusīgi un balstoties tieši uz Latvijas pašreizējām ekonomiskajām aplēsēm, nevis meklēt negatīvus argumentus. Padomes sēdē izskanējušos viedokļus un argumentus Zemkopības ministrija paudīs, informējot Ministru kabinetu.
Lasīt vairāk ...


VM ierosina mazināt cenu kompensējamām zālēm (0) 
2018-04-26

Lai uzlabotu medikamentu pieejamību pacientiem, Veselības ministrija iesāk jaunu politisku iniciatīvu, kas mazinās kompensējamo zāļu cenu un pacientu līdzmaksājumu. Tā paredz zāļu kompensācijas sistēmā noteikt pieļaujamo cenu “koridoru” jeb maksimāli pieļaujamās cenu atšķirības līdzvērtīgas efektivitātes zālēm.
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Latvijas Pašvaldību savienība vienojas par sadarbību lauku attīstībā (0) 
2018-04-26

Ceturtdien, 26. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdi Gintu Kaminski un vienojās par Zemkopības ministrijas (ZM) un LPS turpmāko sadarbību lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un lauku teritoriju attīstībā.
Lasīt vairāk ...


Pārtikas nozares padome aicina VARAM nesasteigt depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā (0) 
2018-04-26

“Nevienā brīdī ne Zemkopības ministrija, nedz pārtikas nozare nav iebildusi pret atkritumu savākšanu. Bet mēs vērtējam nesamērīgumu starp ieguldīto finansējumu un savākto atkritumu apjomu piedāvātajā depozīta sistēmā. Mums ir svarīgi uzklausīt visu procesā iesaistīto pušu viedokli, lai objektīvi informētu valdību,” teica zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv