17.04.2018
vārda dienas: Rūdolfs, Rūdis, Viviāna
Gundars Daudze ar Islandes vēstnieku pārrunā reģionālās sadarbības stiprināšanas iespējas (0) 
2018-04-17

Reģionālā sadarbība sniedz būtisku ieguldījumu drošības un labklājības veicināšanā. Veiksmīgs piemērs tam ir sadarbība Baltijas un Ziemeļvalstu (NB8) formātā, tādēļ svarīgi turpināt aktīvu darbu reģionālā līmenī, kas sekmē arī valstu divpusējos kontaktus, otrdien, 17.aprīlī, sacīja Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze, parlamentā tiekoties ar jauno Islandes Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Aurdni Douru Sigurdssonu.
Lasīt vairāk ...


Pieņemti noteikumi par biodrošības pasākumu kopumu medībās (0) 
2018-04-17

Noteikumi noteic biodrošības pasākumus mežacūku medībās un darbībās ar mežacūkām, lai ierobežotu infekcijas slimības, piemēram Āfrikas cūku mēra izplatīšanos un novērstu slimības ierosinātāja nokļūšanu no mežacūkām uz mājas cūkām. Biodrošības prasības darbībās ar nomedītajām mežacūkām īpaši jāievēro tajā Latvijas teritorijā, kurā noteikti dzīvnieku infekcijas slimības ierobežojumi.
Lasīt vairāk ...


ES dalībvalstis pauž atbalstu priekšlikumam ierobežot negodīgas tirdzniecības prakses pārtikas piegādes ķēdē (0) 
2018-04-17

“Izskaužot negodīgās tirdzniecības prakses, mūsu galvenais uzdevums ir palīdzēt mazajiem un vidējiem lauksaimnieciskās un pārtikas produkcijas ražotājiem realizēt savu preci un saņemt par to samaksu bez kavējumiem,” norāda Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis.
Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs piedalīsies lauka taktiskajā vingrinājumā Ādažu poligonā (0) 
2018-04-17

Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes uzdevumi ir nodrošināt valsts sauszemes teritorijas aizsardzību, vienību kaujas un mobilizācijas gatavību, sagatavot vienības dalībai starptautiskajās operācijās, kā arī piedalīties avārijas, ugunsdzēsības un glābšanas darbos un ārkārtējo situāciju izraisīto seku likvidēšanā.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv