06.03.2018
vārda dienas: Vents, Centis, Gotfrīds
Augulis: Latvijas Jūras administrācijas izaicinājums šogad ir droša kuģošanas iekšējos ūdeņos un jauna jūrniecības izglītības koncepcija (0) 
2018-03-06

Ministrs Uldis Augulis norādīja, ka šogad jāturpina darbs pie jaunās jūrniecības izglītības koncepcijas realizēšanas. Aktīvi jāstrādā ar mācību iestādēm, lai no šā gada 1. septembra mācību programmas atbilstu jaunajai koncepcijai, kas tika izstrādāta un apstiprināta 2016.gada nogalē.
Lasīt vairāk ...


Valdība akceptē pasažieru pārvadājumu jomu regulējošo noteikumu paketi (0) 
2018-03-06

Ministru kabinets akceptēja noteikumu paketi, kas turpmāk noteiks kārtību, kādā veicami pasažieru komercpārvadājumi ar taksometriem un ar vieglo automobili. Jaunie noteikumi attieksies gan taksometriem, gan uz uzņēmējiem, kas vēlēsies pasažieru komercpārvadājumus piedāvāt, izmantojot tīmekļvietni vai mobilo lietotni kā, piemēram, „Taxify” un „Uber”.
Lasīt vairāk ...


Gundars Daudze ar Turkmenistānas vēstnieku pārrunā iespējas paplašināt sadarbību tranzīta un loģistikas jomā (0) 
2018-03-06

Šis gads ir nozīmīgs, jo atzīmējam 25 gadu diplomātisko attiecību jubileju. Latviju un Turkmenistānu vieno labas divpusējās attiecības, un esam ieinteresēti attīstīt vēl ciešāku sadarbību, it īpaši transporta un loģistikas jomā, otrdien, 6.martā, sacīja Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze, parlamentā uzņemot jauno Turkmenistānas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Nazarkuliju Šakulijevu.
Lasīt vairāk ...


Gundars Daudze aicina Ēģiptes vēstnieku sekmēt abu valstu politiskās un ekonomiskās attiecības (0) 
2018-03-06

Kā perspektīvas jomas ciešākai ekonomiskajai sadarbībai Saeimas priekšsēdētājas biedrs izcēla kokapstrādi un pārtikas rūpniecību. Šobrīd Ēģipte ir lielākais Latvijas tirdzniecības partneris Āfrikā, un vēl plašākas sadarbības iespējas paver Latvijas piena un zivju produktu sertifikācija eksportam uz Ēģipti, atzina Gundars Daudze.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv